Špička "C", Kroupar, Borovec, Zahradník, Barantál Jan, hanka, Kolář, Šišulák

David Nerad

Tomáš Anderele

Starší žáci drží vítěznou vlnu a vezou body i z Klášterce

V sobotu 5.12.2015 odehráli starší žáci předposlední kolo základní části. Za tímto utkáním zajížděli do Klášterce nad Ohří, kde se pokusili urvat všechny body.

V den, kdy se v ulicích potkáváme s Mikulášem a s čerty, odehráli naši žáci utkání v Klášterci nad Ohří. Obě mužstva mladších i starších žáků nadělila svému soupeři nadílku a s plným počtem bodů odjížděla směr zimní stadion Sokolov.

I když první třetina nebyla úplně dle představ trenérů a ani hráčů samotných. Ač jsme v čase 5:57 otevírali skóre, těch nevyužitých šancí bylo opravdu hodně. Jak už bylo zmíněno, v čase 5:57 otevírá skóre Tonda Pašek po přihrávce Tomáše Rožánka. 0:1. Avšak soupeř dokázal brzy odpovědět a využil přesilovou hru, kterou jim hosté nabídli. A tak se po 1. třetině píše stav 1:1.

Do druhé třetiny odcházeli hosté s předsevzetím utkání zvrátit ve svůj prospěch, což se také podařilo. V čase 24:19 Pepa Blecha navyšuje na 1:2, asistenci u této branky si připsal Adam Stangar. A dál jsme čekali na další branku. Veškeré akce a výpady na domácí bránu však končily na domácím Peškovi. Po dlouhých deseti minutách se hosté přeci jen prosazují a odskakují tak soupeři o 2 branky. Autorem třetí branky byl Jirka Ticháček po asistenci Františka Řihánka. 1:3. A do konce druhé třetiny jsme ještě jednou mohli zajásat, když Dominik Remta dává branku v době, kdy sudí signalizuje trest pro domácí. Asistenci u této branky si připisuje Honzík Botoš. Na konci 2. třetiny už vypadá skóre trochu příznivěji - 1:4.

Třetí třetina už by se měla hrát za stavu 1:4 trochu více v klidu, avšak na ledové ploše to moc nevypadalo. V čase 40:54 přidává další branku do domácí sítě Jirka Ticháček po asistenci Ondry Dimitrova a vzápětí na něj navazuje František Řihánek a již to vypadá, že je o vítězi utkání rozhodnuto. 1:6. Na ledě však vládnou emoce a rozhodčí mají co dělat, aby rozlícené hráče stíhali od sebe odtrhávat. A tak se rozdávaly tresty, trestné lavice se plnily, ale domácí již své výhody jednoho hráče v poli nevyužili. A tak poslední o slovo jsme se přihlásili ještě my. V čase 52:58 Adam Stangar trefuje bránu a navyšuje na konečných 1:7. Asistenci u poslední branky si připsal Pepa Blecha. Na závěr jsme ještě viděli šarvátku v podání několika hráčů a už zní siréna oznamující konec utkání. Utkání, které bylo na konci plné emocí, jsme dotáhli do vítězného konce a právem si připsali do tabulky další cenné body.

Poslední utkání základní části odehrajeme před domácím publikem proti velmi silnému týmu z Kadaně. Avšak utkání právě s tímto týmem jsou vždy velmi napínavá a vyrovnaná, proto přijďte kluky podpořit, určitě se bude na co dívat. Začínáme jako obvykle ve 12:15.