Dudáček, Němec, Bergmanová, Fikrt, Topolskyy, Bauer, Verner, Otruba, Titlbach

Petr Franěk

Mladší žáci vysoko porazili Litvínov

V předehrávce 7.kola nadstavby porazili mladší žáci Litvínov vysokým rozdílem

Ve čtvrtek dne 4.2.2016 jsme neobvykle od 15:00 hod předehrávali sedmé kolo nadstavby Ligy mladších žáků, kdy jsme na zimním stadionu v Sokolově přivítali soupeře ze severočeského Litvínova, v současné době poslední tým nadstavbové tabulky Ligy mladších žáků. Ještě v šatně byl baníkovský tým nabádán, aby soupeře nepodcenil a zápas nevypouštěl. Již od začátku ale bylo vidět, že jsme na soupeře dobře připravení a zápas nepodceňujeme. Soupeře jsme od prvních minut zavřeli do jejich obranného pásma. Prvních deset minut jsme soupeře nepouštěli z pásma a dalo se jen čekat, kdy začnou padat góly. Skóre otevřel v desáté minutě Ríša Horváth, který odehrál jeden ze svých nejlepších zápasů v celé letošní sezóně a svou střeleckou statistiku obohatil ještě o dva další góly a v dnešním utkání nastřílel hattrick. V dnešním utkání se dařilo střelecky všem hráčům, celé družstvo podalo proti slabšímu soupeři dobrý výkon a i David Kubík v brance musel udržet po celou dobu utkání svou pozornost. Soupeři se po ojedinělých akcích podařilo vstřelit dva góly. Do své branky ale litvínovští nechali padnout dvanáct střel. Baníkovští Mladší žáci po dobrém výkonu tak zaslouženě vyhráli 12:2 a v utkání brali celý bodový zisk.

Hned v sobotu 6.2.2016 zajíždíme na led severočeského HC Slovan Louny, kde od 10:15 hod zkřížíme hole s družstvem Mladších žáků místního klubu. Přeji všem, aby si do utkání přenesli dobrý výkon z utkání proti Ústí nad Labem a z předehrávky proti HC Litvínov a i v Lounech nedali svou kůži zadarmo.