Šmajda, Varvařovský, Bubanec, Kubík, Kožík, Flaksa, Váňa Mat., Ščislák, Salva, Váňa Voj.

Petr Neč

Křešimír Schildhabel, Petr Polesný

Mladší žáci prohráli v Chebu

V předehrávce 10. kola nadstavby podlehli mladší žáci rivalovi z Chebu

V předehrávce desátého kola Ligy mladších žáků jsme zajížděli na led rivala HC Stadion Cheb. Dvě třetiny se dařilo našim bojovníkům držet krok se soupeřem, kterého jsme se nebáli. Soupeř se nedostával do šancí tak snadno. Přesto vedl po dvou třetinách jen 5:1. Baníkovci měli hodně šancí, ale neproměňovali je. Jedinou šanci, kterou se podařilo proměnit v gól, byla ta ve 25. minutě, když Šimon Albrecht našel dlouhou přihrávkou mezi obránce najetého Martina Čecha, který střelou z osy vedle brankáře, tohoto překonal. Většina gólů soupeře padla po našich chybách, kdy jsme si špatně rozebrali soupeře, nebo poté co jsme se prohřešili proti hokejovým pravidlům. Po nástupu do poslední třetiny jsme se ale nepochopitelně začali soupeře bát, špatně jsme bruslili, ustupovali jsme před jejich hráči. Navíc jsme ze špatného bruslení kupili fauly a oslabovali jsme náš tým. Nedařilo se nám vyvážet puky z naší obranné třetiny, čehož soupeř využíval k výpadům do našeho brankoviště. V prvních deseti minutách třetí třetiny jsme navíc čtyřikrát inkasovali a dalo by se říct, že „bylo po zápase“. Nesložili jsme ale zbraně a využili jsme změny na brankářském postu domácích. Nejprve se podařilo Samovi Ondrejkovi zavést do pásma puk, který nastřelil na branku a Ondra Kvasňovský jej pohotově tečoval do brány a snížil tak na 9:2. Poté na začátku 51. minuty vzal ve středním pásmu kotouč Šimon Albrecht, kdy využil pomalejšího střídání soupeře, najel do pásma na levé straně a vystřelil puk na bránu soupeře. Kotouč doletěl až do brány a snížil tak na 9:3. V té samé minutě se ale soupeři, hned z kruhu pro vhazování, podařilo zavést puk do našeho obranného pásma a po kombinaci celé útočné řady vstřelit desátý gól, 10:3. Snížit stav utkání se nám podařilo ještě jednou, a to na začátku 58. minuty. To se podařilo Richardu Horváthovi po dobrém odebrání puku soupeři, poté co nepřestal bruslit. Najel do pásma z levé strany a nechytatelnou střelou do spojnice tyčky a břevna branky prostřelil domácího gólmana, 10:4. Ale jako by to bylo přes kopírák, ještě ve stejné minutě nám soupeř branku vrátil a v 59. minutě přidal ještě jednu a uzavřel tak skóre na stavu 12:4 pro domácí Cheb.

Jak bylo konstatováno, dobře rozehrané utkání jsme si prohráli sami, svou nedisciplinovaností, špatným bruslením, zbytečnými fauly a pomalým přístupem ke kotouči. Na všech „disciplínách“ zapracujeme v době tréninků a připravíme se na dalšího soupeře.

Ten nás čeká na domácím ledě již 20.2.2016, kdy k nám zavítá soupeř ze severočeského Mostu. Přijďte se na utkání žákovské ligy na zimní stadion v Sokolově podívat a zafandit.