PSNPVP
Vyloučení - 2 min.: 6:7, 5 min.: 1:0, do konce utkání (OK): 1:0
Mimořádné tresty: Kašpar (SOK) - 5+OK za úder do oblasti hlavy a krku
Počet diváků: 400
  • 00:17 Bartoň (Shamolin, Kastner)
  • 05:16 Shamolin (Beneš)
  • 35:14 Bartoň (Shamolin, Poul) - PH
  • 38:51 Sýkora (Gombár, Říha) - PH
  • 59:27 Shamolin (Malý, Jeschke) - power-play soupeře
Vrchlabí - Děčín 6:5
Klášterec n/O - Jindř. Hradec 7:2
Písek - Pelhřimov 1:2 PP
Kolín - Klatovy 5:4
Žďár n/S - Bílina 6:3
Tábor - Řisuty 4:3 PP
Kobra Praha - Nymburk 4:2
Jablonec - Havl. Brod 3:4

Trenér:

Jaromír Carvan
Soupiska HC Trutnov

Jeschke (Čáp)

Beneš "A", Poul, Karlík "C", Chaloupka, Kozák, Vácha, Kubica, Suvorov

Bartoň, Luštinec, Kastner, Malý, T. Půlpán, Cetkovský, Perutek, Chytráček "A", Shamolin, Ukhin, Janoušek, Smékal

Trenér:

Malinský

Ani s Trutnovem to nevyšlo

V sobotu 19.9. 2015 odehrálo A mužstvo utkání proti Trutnovu, který podchytil začátek utkání a tak si z našeho ledu odváží plný počet bodů.

V sobotu 19.9. 2015 zavítaly na sokolovský zimní stadion asi čtyři stovky diváků, aby shlédly první domácí mistrovské utkání týmu HC Baník Sokolov vs. HC Trutnov. Do utkání vstoupil lépe soupeř a tak si zaslouženě z našeho ledu odváží plný počet bodů.

Utkání začalo vhozením úvodní buly a než jsme se stačili vzpamatovat, Trutnov bleskově zakončuje. Již v čase 00:17 Martin Bartoň za asistence Alexeje Shamolina a Lukáše Kastnera posílá soupeře do vedení 0:1. V čase 1:52 se domácím naskýtá příležitost k vyrovnání, když na trestnou lavici odchází Dominik Kubica, avšak domácím se přesilová hra vůbec nepovedla a tak stále prohráváme. Ani slibná akce Jakuba Vrány nebyla úspěšná, Jaschke si s jeho střelou dokázal poradit. V čase 05:16 však Trutnov překonává Davida Feča v bráně podruhé a Alexej Shamolin zvyšuje na 0:2. Domácí střídačka si bere oddechový čas, hra se pak zklidnila a přesunula se více do středního pásma. Do konce první třetiny ještě předvedli oba brankáři povedené zákroky, avšak skóre už zůstalo neměnné a tak na světelné tabuli svítí stále 0:2.

Druhá třetina se nesla v duchu častého vylučování. Přesilové hry však ani jeden z týmů zatím nevyužil. Až tu, kdy v čase 34:06 odchází domácí Tomáš Sýkora na trestnou lavici za nesportovní chování, kde už si svůj trest nějakou tu vteřinu odpykává obránce Jakub Truhlář. Hosté tedy mají výhodu dvou mužů v poli a tuto výhodu využívají. V čase 35:14 Martin Bartoň za asistence Alexeje Shamolina zvyšuje na 0:3. Ale i domácí dostávají ještě na konci tohoto dějství možnost zahrát si v početní převaze. V čase 38:18 sudí vylučují Pavla Malého za sekání do brankáře. A konečně se nám podaří také přesilovku využít a Tomáš Sýkora za asistence Martina Gombára a Ivana Říhy snižuje na 1:3. Touto akcí končí 2. třetina.

Třetí třetina a opět vyloučení - na domácí straně byl vyloučen kapitán Pavel Kuběna za podražení. David Fečo svůj tým drží skvělým zákrokem a nepouští tak hosty do žádných velkých akcí. Hrajeme v plném počtu a i my si vytváříme slibnou akci 3 na 1, avšak ta přišla vniveč. A přichází další vylučování, v čase 44:59 sudí vylučují hostujícího Lukáše Kastnera za sekání. Avšak přesilová hra domácích rychle skončila, neboť sudí vidí vše a ukazují příliš mnoho hráčů na ledě. A po uplynutí trestu Kastnera hraje Trutnov přesilovku, ale domácí se osvobozují a vyhazují do středního pásma. Již jsou oba týmy v plném počtu. Trutnovští zaměstnávají Davida Feča a jeho lapačku. Přecházíme do útočného pásma, kde Roman Kašpar atakuje hostujícího Surovova, který zůstává ležet. Sudí tento zákrok vyhodnotili jako 5+OK za úder do oblasti hlavy a krku a tak se domácí budou do konce utkání bránit. Pomyslnou jiskřičku naděje vykřesal domácím Jiří Cetkovský, když za faul nedovolené bránění také opouští ledovou plochu. Domácí udrží útočné pásmo a David Fečo opouští svou svatyni, hrajeme power-play. Jeschke podržel svůj tým a rozehrává na Pavla Malého, který posílá dopředu Alexeje Shamolina a ten už v čase 59:27 nemá problém zakončit do prázdné branky a podtrhnout tak svůj dnešní výkon, kdy u každé branky je zapsáno jeho jméno. Konečné skóre utkání se tedy zastavilo na 1:4.

I přes prohru fanoušci děkují domácím hráčům.

Další domácí utkání hrajeme ve středu 23.9. 2015 v 18:00 s týmem BK Havlíčkův Brod. Přijďte a podpořte domácí hráče na cestě k prvnímu vítězství.