Šmejkal, Řezníček, Brustmann, Tomšovic, Salva, Bařina, Florián

Šmajda, Varvařovský, Bubanec, Kubík, Kožík, Flaksa, Váňa V., Váňa M., Sčislák, Petřík

Petr Neč st.

Cheb dal mladším žákům 6 branek

V sobotu 21.11.2015 hostili na domácí půdě hokejisté mladších žáků soupeře z Chebu.

Na domácím ledě v Sokolově jsme dne 21.11.2015 od 12:15 přivítali soupeře HC Stadion Cheb. Utkání se hrálo od začátku ve vysokém tempu, útok střídal útok. Domácí obrana se snažila soupeři znemožnit jeho smrtelné útoky, což se jim s vypětím všech sil dařilo, ale vznikaly tím chyby, kterých se snažil soupeř využít. Skoro polovinu první třetiny se to dařilo a mnohokrát podržel družstvo gólman. Soupeř nás dostal pod tlak pokaždé, když měl na ledě první lajnu, proti zbytku hostí jsme hráli vyrovnanou partii. Na hráčích první řady hostí bylo znát, že nehrají jen v kategorii mladších žáků. Tato řada také zařídila celý vítězný výsledek hostí, protože pouze první gól dal někdo jiný než hráči první formace. Nelze se na to vymlouvat, ale bez této formace by s námi dnešní soupeř hrál vyrovnanou partii. Celé družstvo ukázalo, že hokej hrát umějí již jen tím, že s posíleným soupeřem hrálo dvě třetiny vyrovnaný souboj. O výsledku zápasu rozhodl soupeř až ve třetí třetině, ve které se mu podařilo vstřelit tři branky. Do hry zasáhli oba naši brankáři, jeden sice na krátko, ale oba předvedli své umění, za které se ani jeden nemusí vůbec stydět. Konečný výsledek 1:6 sice vypadá jako jednoznačná výhra hostí, ale není tomu tak. Hrál se pěkný rychlý hokej s šancemi na obou stranách.

Další zápas ligy Mladších žáků nás čeká v sobotu 28.11.2015 na ledě HC Tachov / Mariánské Lázně „A“. Potrénujeme, zregenerujeme a vydáme se vstříc dalším ligovým utkáním.