Vytejček, Moucha, Opočenský, Pulda

Brňák, Vico, Tomáš, Veselý, Dörner, Hruška, Kundrát, Kordule

Vít Borůvka

Starší dorostenci získali s Ústím bod

Starší dorost odehrál vyrovnané utkání na domácím ledě s týmem z Ústí nad Labem. Bonusový bod si však odváží soupeř.

V osmém kole hostil starší dorost tým HC Slovan Ústí nad Labem. Domácí Baník odehrál dobře první třetinu a dvěma brankami Dennise Šetka ze šesté a patnácté minuty se ujal vedení 2:0.

Ve druhé části se dlouho hrálo bez branek, až ve třicáté šesté minutě snížil na 2:1 Michal Vico.

Poslední třetina přinesla několik šancí na obou stranách. Domácí měli více příležitostí, ale střídajícího Jana Rychtáře v brance Ústí nepřekonali. Naopak po chybě v rozehrávce Baníku se ke kotouči pět minut před koncem dostal ústecký Michal Vico a po jeho přihrávce srovnal na 2:2 Sebastián Dörner.

V řádné hrací době se už stav nezměnil a zápas rozhodovaly samostatné nájezdy. Stejně jako v předchozích dvou případech se v nich lépe dařilo soupeři, když jedinou brankou z celkem osmi sérií získal pro své mužstvo bod navíc Sebastián Dörner.