Košnar, Příhoda "C", Doring, Ilsok, Svoboda, Kulich, Koblížek, Sylar, Jakab

Petr Jíra

Tomáš Anderele

Starší žáci nechali Pirátům všechny body

V sobotu 9.1.2016 zajížděli starší žáci k dalšímu utkání nadstavby, tentokrát do chomutovské arény

Starší žáci v Chomutově nepředvedli žádný zázrak a tak právem zůstávají body doma v Chomutově. Jako první jsme sice otvírali skóre my, když Adam Stangar propaluje domácího Kufu v době kdy si domácí hráč odpykával první trest tohoto utkání. 0:1. Avšak domácí rychle zchladili hostům hlavy, když v čase 5:12 Lukáš Koblížek překonává Honzu Charváta v naší bráně. 1:1. A další branka padla opět z hole domácích. Kapitán domácích Ondřej Příhoda zvyšuje na 2:1. Ač se hosté snaží sebevíc, nedaří se nám vůbec nic. Nezpracované přihrávky, odskakující puk a nepřesné střely, to vše byl scénář hry Baníku. A tak Tomáš Šilar využívá naší nedůsledné hry a navyšuje, v čase 17:45, na 3:1. A za tohoto stavu se jde do kabiny.

Druhou třetinu střelecky otvíráme my. V čase 25:28 dopravil puk do brány Matěj Opatrný. 3:2. Avšak soupeř byl dnes mnohem pohyblivější a vypracovával si mnohem více šancí a Honza Charvát musel být v bráně neustále v pozoru. Zatím svůj tým stále drží na dosah jedné branky. Avšak v čase 29:47 opět Lukáš Koblížek navyšuje na rozdíl dvou branek. 4:2. Minutu poté Jirka Ticháček skóruje a z těch málo střel, které jsme na domácího brankáře poslali, tahle končí v síti. 4:3. Asistenci u této branky si připisuje Matěj Opatrný. V čase 33:36 si trochu vyměnili názory domácí Příhoda a hostující Ticháček, za což je sudí posílají na trestnou lavici. Hraje se 4 na 4. Ani v tomto počtu hosté nic nevymysleli, stejně tak jako nevyužili přesilovou hru, která následovala. A tak se do konce 2. třetiny již skóre neměnilo. Stále prohráváme o jednu branku. 4:3.

V úvodu třetí třetiny předvedl důraz před bránou Fanda Řihánek a skóre je srovnáno. 4:4. Avšak hosté nebyli vůbec ve své kůži a nedařilo se vůbec nic. A tak jsme inkasovali popáté. Ve vlastním oslabení ujel Filip Döring a strhává opět vedení na stranu Pirátů. 5:4. A v čase 50:49 přidává další branku opět Ondřej Příhoda, který si tak trochu s našimi obránci dělal, jak se říká, co chtěl. 6:4. Pořád ještě do konce utkání zbývalo dost času, abychom se pokusili ještě s výsledkem něco udělat. Soupeř nám dokonce nabídl přesilovou hru, když si svůj trest šel odpykat Koblížek za držení. Avšak na hře hostů nebyla převaha jednoho hráče v poli vůbec znát a naopak se soupeř dostával k výpadům do našeho obranného pásma a Honzovi v bráně topil. A tak se odraz celé naší hry v dnešním utkání projevil i v konečném výsledku. Do konce třetiny jsme již žádnou branku neviděli a utkání končí tedy za stavu 6:4 pro domácí.

Tak jak jsme první utkání nadstavby odehráli na pochvalu, za toto utkání si hráči moc pochvalu nevysloužili. Tak doufejme, že jim pauza, kterou máme tento týden, udělá dobře a v příštím utkání uvidíme tým plný síly a náboje. Další utkání hrajeme 23.1.2016 na domácím ledě s týmem z nedalekého Chebu. Všichni jste vítáni.