Moravec, Dorot, Maštalířský, Martinec, Kutlák, Pittr, Máhler, Malý

Marek Brzobohatý

Křešimír Schildhabel, Petr Polesný

Mladší žáci nedokázali překonat Tachov / M. Lázně

V patnáctém kole Ligy mladších žáků jsme v sobotu 28.11.2015 zajížděli na led týmu HC Tachov / M. Lázně „A“, tentokrát do Mariánských lázní. Zde jsme k utkání nastoupili od 11:00.

Přijeli jsme s odhodláním odčinit „debakl“ z šestého kola, kde nám stejný soupeř nadělil dvouciferně. Do zápasu jsme šli odhodlaně a sebevědomě. Celé družstvo v šatně horlivě odkývalo rady, které poskytli trenéři, jen si je jaksi zapomněli přenést na samotný led. I přes množství chyb a nepřesností jsme ale díky gólmanovi první třetinu zvládli a dostali jsme se do drobného vedení. O pauze přišly nové, již jednou dnes uvedené rady trenérů na které hráči již zapomněli a šlo se do druhé třetiny. Bylo vidět, že soupeř zmobilizoval své síly a vrhl se na nás s hladem po puku. Tato taktika se domácím vyplatila a podařilo se jim nejen srovnat, ale odskočit do vedení o dva góly. V závěru třetiny se nám podařilo snížit stav zápasu na rozdíl jednoho gólu a šlo se do šaten, před čištěním ledu ale měli lepší náladu domácí. Nebylo ale nic ztraceno, vše měli hráči na svých hokejkách. Přestávka ale víc prospěla domácím, neboť těm se do poloviny třetiny podařilo vsítit po pěkné kombinační hře ještě dva góly a tím rozhodnout celý zápas. Baníkovci se marně snažili dobít domácí bránu a především vlastními chybami se dnes připravili o možný bodový zisk. I přes množství chyb a nepřesností nemuseli odcházet z ledu se svěšenou hlavou, neboť soupeř musel pro zisk bodů také zabojovat a nebylo to tak jednoduché jako v šestém kole.

V týdnu potrénujeme, zhodnotíme v čem se nejvíc chybuje a vrhneme se na další utkání. K tomu dalšímu utkání zajíždíme dne 5.12.2015 na led severočeského Klášterce nad Ohří, kde hrajeme od 10:30. Přijeďte proto kluky podpořit ve výkonu.