Výsledky ligy: A-tým

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.9. 2013 17.00 NED Hockey Nymburk SC Kolín 5:7
So 14.9. 2013 17.00 HC Milevsko 2010 HC Moravské Budějovice 2005 3:2 SN
So 14.9. 2013 17.30 SHC Klatovy HC Klášterec nad Ohří 5:3
So 14.9. 2013 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Draci Bílina 4:5 PP
So 14.9. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí TJ HC Řisuty 5:3
So 14.9. 2013 18.00 HC Děčín SKLH Žďár nad Sázavou 2:1
So 14.9. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Vlci Jablonec nad Nisou 0:2

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.9. 2013 17.00 SC Kolín HC Vlci Jablonec nad Nisou 5:3
So 21.9. 2013 17.00 HC Klášterec nad Ohří HC Tábor 3:7
So 21.9. 2013 17.00 TJ HC Řisuty HC Děčín 7:6
So 21.9. 2013 17.00 HC Draci Bílina HC Milevsko 2010 3:4 SN
So 21.9. 2013 17.00 NED Hockey Nymburk HC Lední Medvědi Pelhřimov 4:6
So 21.9. 2013 18.00 HC Kobra Praha SHC Klatovy 12:3
So 21.9. 2013 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 HC Stadion Vrchlabí 3:2

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 25.9. 2013 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov SC Kolín 6:2
St 25.9. 2013 18.00 HC Milevsko 2010 NED Hockey Nymburk 3:6
St 25.9. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Draci Bílina 6:3
St 25.9. 2013 18.00 HC Děčín HC Moravské Budějovice 2005 1:2
St 25.9. 2013 18.00 SHC Klatovy SKLH Žďár nad Sázavou 5:4
St 25.9. 2013 18.00 HC Tábor HC Kobra Praha 1:3
St 25.9. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Klášterec nad Ohří 2:5

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.9. 2013 17.00 HC Klášterec nad Ohří HC Vlci Jablonec nad Nisou 6:7
So 28.9. 2013 17.00 TJ HC Řisuty SHC Klatovy 9:4
So 28.9. 2013 17.00 HC Draci Bílina HC Děčín 3:4
So 28.9. 2013 17.00 NED Hockey Nymburk HC Stadion Vrchlabí 4:1
So 28.9. 2013 17.30 SKLH Žďár nad Sázavou HC Tábor 2:4
So 28.9. 2013 18.00 HC Kobra Praha KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4:3
So 28.9. 2013 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Milevsko 2010 5:2

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 2.10. 2013 18.00 HC Milevsko 2010 SC Kolín 3:10
St 2.10. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Lední Medvědi Pelhřimov 3:4
St 2.10. 2013 18.00 HC Děčín NED Hockey Nymburk 2:3 PP
St 2.10. 2013 18.00 SHC Klatovy HC Moravské Budějovice 2005 3:5
St 2.10. 2013 18.00 HC Tábor TJ HC Řisuty 9:2
St 2.10. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec SKLH Žďár nad Sázavou 3:6
St 2.10. 2013 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Kobra Praha 4:6

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.10. 2013 17.00 HC Draci Bílina SHC Klatovy 6:4
So 5.10. 2013 17.07 SC Kolín HC Klášterec nad Ohří 8:1
So 5.10. 2013 17.30 SKLH Žďár nad Sázavou HC Vlci Jablonec nad Nisou 4:2
So 5.10. 2013 17.30 TJ HC Řisuty KLH Vajgar Jindřichův Hradec 3:5
So 5.10. 2013 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 HC Tábor 4:3
So 5.10. 2013 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Děčín 6:4
So 5.10. 2013 18.00 HC Milevsko 2010 HC Stadion Vrchlabí 0:2

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.10. 2013 17.00 HC Klášterec nad Ohří HC Kobra Praha 7:4
So 12.10. 2013 17.30 SHC Klatovy NED Hockey Nymburk 4:5
So 12.10. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí SC Kolín 1:4
So 12.10. 2013 18.00 HC Děčín HC Milevsko 2010 4:3
So 12.10. 2013 18.00 HC Tábor HC Draci Bílina 9:2
So 12.10. 2013 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou TJ HC Řisuty 4:1
St 13.11. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Moravské Budějovice 2005 3:4

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.10. 2013 18.00 SKLH Žďár nad Sázavou HC Klášterec nad Ohří 4:5 SN
St 16.10. 2013 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 HC Vlci Jablonec nad Nisou 6:3
St 16.10. 2013 18.00 NED Hockey Nymburk HC Tábor 5:2
St 16.10. 2013 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov SHC Klatovy 7:3
St 16.10. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Děčín 4:2
St 16.10. 2013 18.07 SC Kolín HC Kobra Praha 2:3 PP
St 20.11. 2013 18.00 HC Draci Bílina KLH Vajgar Jindřichův Hradec 2:3

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.10. 2013 17.00 HC Klášterec nad Ohří TJ HC Řisuty 3:2
So 19.10. 2013 17.30 SHC Klatovy HC Milevsko 2010 7:3
So 19.10. 2013 18.00 HC Děčín SC Kolín 1:5
So 19.10. 2013 18.00 HC Tábor HC Lední Medvědi Pelhřimov 5:2
So 19.10. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec NED Hockey Nymburk 1:2 SN
So 19.10. 2013 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Draci Bílina 1:0
So 19.10. 2013 18.00 HC Kobra Praha SKLH Žďár nad Sázavou 5:4 PP

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 23.10. 2013 18.00 TJ HC Řisuty HC Kobra Praha 3:4 PP
St 23.10. 2013 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 HC Klášterec nad Ohří 9:1
St 23.10. 2013 18.00 NED Hockey Nymburk HC Vlci Jablonec nad Nisou 5:2
St 23.10. 2013 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov KLH Vajgar Jindřichův Hradec 6:3
St 23.10. 2013 18.00 HC Milevsko 2010 HC Tábor 1:8
St 23.10. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí SHC Klatovy 9:2
St 23.10. 2013 18.07 SC Kolín SKLH Žďár nad Sázavou 7:2

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.10. 2013 17.00 HC Klášterec nad Ohří HC Draci Bílina 3:5
So 26.10. 2013 17.30 SKLH Žďár nad Sázavou TJ HC Řisuty 3:2 PP
So 26.10. 2013 18.00 HC Tábor HC Stadion Vrchlabí 4:2
So 26.10. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Milevsko 2010 6:2
So 26.10. 2013 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Lední Medvědi Pelhřimov 5:2
So 26.10. 2013 18.00 HC Kobra Praha HC Moravské Budějovice 2005 1:2 SN
St 11.12. 2013 18.00 SHC Klatovy HC Děčín 4:1

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.11. 2013 17.00 HC Draci Bílina HC Kobra Praha 1:8
So 2.11. 2013 17.00 NED Hockey Nymburk HC Klášterec nad Ohří 1:3
So 2.11. 2013 17.00 HC Milevsko 2010 HC Vlci Jablonec nad Nisou 3:7
So 2.11. 2013 17.07 SC Kolín TJ HC Řisuty 4:3
So 2.11. 2013 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 SKLH Žďár nad Sázavou 2:5
So 2.11. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí KLH Vajgar Jindřichův Hradec 3:2 SN
So 2.11. 2013 18.00 HC Děčín HC Tábor 5:6 SN

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 6.11. 2013 18.00 SHC Klatovy SC Kolín 2:4
St 6.11. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Děčín 4:1
St 6.11. 2013 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Stadion Vrchlabí 7:1
St 6.11. 2013 18.00 HC Klášterec nad Ohří HC Lední Medvědi Pelhřimov 4:0
St 6.11. 2013 18.00 HC Kobra Praha NED Hockey Nymburk 0:2
St 6.11. 2013 18.00 SKLH Žďár nad Sázavou HC Draci Bílina 7:1
St 6.11. 2013 18.00 TJ HC Řisuty HC Moravské Budějovice 2005 5:8

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 9.11. 2013 17.00 HC Draci Bílina TJ HC Řisuty 2:3 PP
So 9.11. 2013 17.00 NED Hockey Nymburk SKLH Žďár nad Sázavou 4:5
So 9.11. 2013 17.00 HC Milevsko 2010 HC Klášterec nad Ohří 1:3
So 9.11. 2013 17.07 SC Kolín HC Moravské Budějovice 2005 4:0
So 9.11. 2013 17.30 SHC Klatovy HC Tábor 3:5
So 9.11. 2013 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Kobra Praha 3:6
So 9.11. 2013 18.00 HC Děčín HC Vlci Jablonec nad Nisou 7:5

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.11. 2013 17.00 HC Klášterec nad Ohří HC Stadion Vrchlabí 5:6 PP
So 16.11. 2013 17.30 SKLH Žďár nad Sázavou HC Lední Medvědi Pelhřimov 7:1
So 16.11. 2013 18.00 HC Tábor SC Kolín 4:1
So 16.11. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec SHC Klatovy 3:6
So 16.11. 2013 18.00 HC Kobra Praha HC Milevsko 2010 5:2
So 16.11. 2013 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 HC Draci Bílina 3:1
Ne 17.11. 2013 17.00 TJ HC Řisuty NED Hockey Nymburk 4:0

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 23.11. 2013 15.30 HC Děčín HC Klášterec nad Ohří 3:5
So 23.11. 2013 17.00 NED Hockey Nymburk HC Moravské Budějovice 2005 7:2
So 23.11. 2013 17.00 HC Milevsko 2010 SKLH Žďár nad Sázavou 3:6
So 23.11. 2013 17.07 SC Kolín HC Draci Bílina 9:4
So 23.11. 2013 17.30 SHC Klatovy HC Vlci Jablonec nad Nisou 1:2 SN
So 23.11. 2013 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov TJ HC Řisuty 7:3
So 23.11. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Kobra Praha 4:3 SN
So 23.11. 2013 18.00 HC Tábor KLH Vajgar Jindřichův Hradec 6:3

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 27.11. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec SC Kolín 2:3 SN
St 27.11. 2013 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Tábor 2:5
St 27.11. 2013 18.00 HC Kobra Praha HC Děčín 3:5
St 27.11. 2013 18.00 SKLH Žďár nad Sázavou HC Stadion Vrchlabí 3:2
St 27.11. 2013 18.00 TJ HC Řisuty HC Milevsko 2010 4:0
St 27.11. 2013 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 HC Lední Medvědi Pelhřimov 4:3 SN
St 27.11. 2013 18.00 HC Draci Bílina NED Hockey Nymburk 3:4 SN

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 30.11. 2013 17.00 TJ HC Řisuty HC Stadion Vrchlabí 2:5
So 30.11. 2013 17.00 HC Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 5:1
So 30.11. 2013 17.07 SC Kolín NED Hockey Nymburk 4:2
So 30.11. 2013 17.30 HC Draci Bílina HC Lední Medvědi Pelhřimov 3:5
So 30.11. 2013 17.30 SKLH Žďár nad Sázavou HC Děčín 2:1
So 30.11. 2013 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 HC Milevsko 2010 4:3
So 30.11. 2013 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou KLH Vajgar Jindřichův Hradec 5:3

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 9.10. 2013 18.00 HC Děčín TJ HC Řisuty 4:3 SN
St 4.12. 2013 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou SC Kolín 2:5
St 4.12. 2013 18.00 HC Tábor HC Klášterec nad Ohří 3:0
St 4.12. 2013 18.00 SHC Klatovy HC Kobra Praha 5:4
St 4.12. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Moravské Budějovice 2005 5:0 KK
St 4.12. 2013 18.00 HC Milevsko 2010 HC Draci Bílina 5:2
St 4.12. 2013 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov NED Hockey Nymburk 3:4 PP

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.12. 2013 17.00 NED Hockey Nymburk HC Milevsko 2010 3:1
So 7.12. 2013 17.00 HC Klášterec nad Ohří KLH Vajgar Jindřichův Hradec 3:7
So 7.12. 2013 17.07 SC Kolín HC Lední Medvědi Pelhřimov 4:3
So 7.12. 2013 17.30 HC Draci Bílina HC Stadion Vrchlabí 2:7
So 7.12. 2013 17.30 SKLH Žďár nad Sázavou SHC Klatovy 5:0 KK
So 7.12. 2013 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 HC Děčín 5:1
So 7.12. 2013 18.00 HC Kobra Praha HC Tábor 3:1

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.12. 2013 17.00 HC Milevsko 2010 HC Lední Medvědi Pelhřimov 3:7
So 14.12. 2013 17.30 SHC Klatovy TJ HC Řisuty 1:3
So 14.12. 2013 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Klášterec nad Ohří 3:6
So 14.12. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Kobra Praha 5:3
So 14.12. 2013 18.00 HC Tábor SKLH Žďár nad Sázavou 6:3
So 14.12. 2013 18.00 HC Děčín HC Draci Bílina 7:2
So 14.12. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí NED Hockey Nymburk 9:4

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 18.12. 2013 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Stadion Vrchlabí 4:6
St 18.12. 2013 18.00 NED Hockey Nymburk HC Děčín 9:1
St 18.12. 2013 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 SHC Klatovy 4:3
St 18.12. 2013 18.00 TJ HC Řisuty HC Tábor 6:3
St 18.12. 2013 18.00 SKLH Žďár nad Sázavou KLH Vajgar Jindřichův Hradec 3:2
St 18.12. 2013 18.00 HC Kobra Praha HC Vlci Jablonec nad Nisou 3:4 PP
St 18.12. 2013 18.07 SC Kolín HC Milevsko 2010 4:1

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.12. 2013 17.30 SHC Klatovy HC Draci Bílina 5:4 SN
So 21.12. 2013 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou SKLH Žďár nad Sázavou 6:4
So 21.12. 2013 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec TJ HC Řisuty 4:5 PP
So 21.12. 2013 18.00 HC Tábor HC Moravské Budějovice 2005 1:3
So 21.12. 2013 18.00 HC Děčín HC Lední Medvědi Pelhřimov 6:2
So 21.12. 2013 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Milevsko 2010 5:2
So 21.12. 2013 18.30 HC Klášterec nad Ohří SC Kolín 1:4

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.1. 2014 17.00 HC Milevsko 2010 HC Děčín 6:4
So 4.1. 2014 17.00 NED Hockey Nymburk SHC Klatovy 1:3
So 4.1. 2014 17.00 TJ HC Řisuty HC Vlci Jablonec nad Nisou 5:2
So 4.1. 2014 17.07 SC Kolín HC Stadion Vrchlabí 2:3
So 4.1. 2014 17.30 HC Draci Bílina HC Tábor 1:2
So 4.1. 2014 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 KLH Vajgar Jindřichův Hradec 3:6
So 4.1. 2014 18.00 HC Kobra Praha HC Klášterec nad Ohří 7:1

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 20.11. 2013 18.00 HC Děčín HC Stadion Vrchlabí 1:2
St 8.1. 2014 18.00 HC Kobra Praha SC Kolín 4:2
St 8.1. 2014 18.00 HC Klášterec nad Ohří SKLH Žďár nad Sázavou 1:3
St 8.1. 2014 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Moravské Budějovice 2005 5:2
St 8.1. 2014 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Draci Bílina 6:5 PP
St 8.1. 2014 18.00 HC Tábor NED Hockey Nymburk 5:4 SN
St 8.1. 2014 18.00 SHC Klatovy HC Lední Medvědi Pelhřimov 2:4

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.1. 2014 17.00 HC Milevsko 2010 SHC Klatovy 5:4 SN
So 11.1. 2014 17.00 NED Hockey Nymburk KLH Vajgar Jindřichův Hradec 4:0
So 11.1. 2014 17.00 TJ HC Řisuty HC Klášterec nad Ohří 3:1
So 11.1. 2014 17.07 SC Kolín HC Děčín 6:5
So 11.1. 2014 17.30 HC Draci Bílina HC Vlci Jablonec nad Nisou 2:3
So 11.1. 2014 17.30 SKLH Žďár nad Sázavou HC Kobra Praha 6:0
So 11.1. 2014 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Tábor 4:8

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 15.1. 2014 18.00 SKLH Žďár nad Sázavou SC Kolín 6:4
St 15.1. 2014 18.00 HC Kobra Praha TJ HC Řisuty 6:1
St 15.1. 2014 18.00 HC Klášterec nad Ohří HC Moravské Budějovice 2005 4:1
St 15.1. 2014 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou NED Hockey Nymburk 4:3
St 15.1. 2014 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Lední Medvědi Pelhřimov 4:2
St 15.1. 2014 18.00 HC Tábor HC Milevsko 2010 8:1
St 15.1. 2014 18.00 SHC Klatovy HC Stadion Vrchlabí 1:5

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 18.1. 2014 15.30 HC Děčín SHC Klatovy 12:2
So 18.1. 2014 17.00 HC Milevsko 2010 KLH Vajgar Jindřichův Hradec 2:3 PP
So 18.1. 2014 17.00 HC Draci Bílina HC Klášterec nad Ohří 5:8
So 18.1. 2014 17.00 TJ HC Řisuty SKLH Žďár nad Sázavou 7:5
So 18.1. 2014 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Tábor 3:6
So 18.1. 2014 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Vlci Jablonec nad Nisou 4:2
So 18.1. 2014 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 HC Kobra Praha 5:4 SN

Základní část - 29. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 25.1. 2014 17.00 TJ HC Řisuty SC Kolín 3:4 SN
So 25.1. 2014 17.00 HC Klášterec nad Ohří NED Hockey Nymburk 3:5
So 25.1. 2014 17.30 SKLH Žďár nad Sázavou HC Moravské Budějovice 2005 7:2
So 25.1. 2014 18.00 HC Kobra Praha HC Draci Bílina 7:2
So 25.1. 2014 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Milevsko 2010 10:3
So 25.1. 2014 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Stadion Vrchlabí 1:6
So 25.1. 2014 18.00 HC Tábor HC Děčín 8:1

Základní část - 30. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.2. 2014 17.00 NED Hockey Nymburk HC Kobra Praha 4:3
So 1.2. 2014 17.07 SC Kolín SHC Klatovy 6:1
So 1.2. 2014 17.30 HC Draci Bílina SKLH Žďár nad Sázavou 1:6
So 1.2. 2014 18.00 HC Děčín KLH Vajgar Jindřichův Hradec 3:2
So 1.2. 2014 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Vlci Jablonec nad Nisou 7:3
So 1.2. 2014 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Klášterec nad Ohří 7:3
So 1.2. 2014 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 TJ HC Řisuty 5:1

Základní část - 31. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 8.2. 2014 17.00 TJ HC Řisuty HC Draci Bílina 4:3
So 8.2. 2014 17.00 HC Klášterec nad Ohří HC Milevsko 2010 2:1
So 8.2. 2014 17.30 SKLH Žďár nad Sázavou NED Hockey Nymburk 6:1
So 8.2. 2014 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 SC Kolín 0:6
So 8.2. 2014 18.00 HC Kobra Praha HC Lední Medvědi Pelhřimov 5:2
So 8.2. 2014 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Děčín 3:2
So 8.2. 2014 18.00 HC Tábor SHC Klatovy 9:8

Základní část - 32. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 11.2. 2014 18.00 SHC Klatovy KLH Vajgar Jindřichův Hradec 7:2
Út 11.2. 2014 18.00 NED Hockey Nymburk TJ HC Řisuty 6:4
Čt 13.2. 2014 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Klášterec nad Ohří 4:2
Čt 13.2. 2014 18.00 HC Milevsko 2010 HC Kobra Praha 4:10
Čt 13.2. 2014 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov SKLH Žďár nad Sázavou 4:2
Čt 13.2. 2014 18.00 HC Draci Bílina HC Moravské Budějovice 2005 3:2
Čt 13.2. 2014 18.07 SC Kolín HC Tábor 2:0

Základní část - 33. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 5.2. 2014 17.30 SKLH Žďár nad Sázavou HC Milevsko 2010 7:5
Ne 16.2. 2014 13.00 HC Kobra Praha HC Stadion Vrchlabí 5:3
Ne 16.2. 2014 15.00 TJ HC Řisuty HC Lední Medvědi Pelhřimov 6:4
Ne 16.2. 2014 17.00 HC Draci Bílina SC Kolín 3:7
Ne 16.2. 2014 17.00 HC Klášterec nad Ohří HC Děčín 2:4
Ne 16.2. 2014 18.00 HC Moravské Budějovice 2005 NED Hockey Nymburk 5:4 SN
Ne 16.2. 2014 18.00 KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC Tábor 1:11
Čt 20.2. 2014 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou SHC Klatovy 3:0

Základní část - 34. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 19.2. 2014 18.07 SC Kolín KLH Vajgar Jindřichův Hradec 5:1
So 22.2. 2014 17.00 HC Milevsko 2010 TJ HC Řisuty 4:2
So 22.2. 2014 17.00 NED Hockey Nymburk HC Draci Bílina 3:5
So 22.2. 2014 18.00 HC Tábor HC Vlci Jablonec nad Nisou 5:2
So 22.2. 2014 18.00 HC Děčín HC Kobra Praha 1:4
So 22.2. 2014 18.00 HC Stadion Vrchlabí SKLH Žďár nad Sázavou 2:6
So 22.2. 2014 18.00 HC Lední Medvědi Pelhřimov HC Moravské Budějovice 2005 5:4

Baráž o 1. ligu - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 2.4. 2014 18.00 SC Kolín LHK Jestřábi Prostějov 0:5 KK

Baráž o 1. ligu - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.4. 2014 17.00 HC Berounští medvědi o.s. HC Most 1:7

Baráž o 1. ligu - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 7.4. 2014 18.00 SC Kolín HC Berounští medvědi o.s. 5:2

Baráž o 1. ligu - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 9.4. 2014 17.30 HC Most SC Kolín 6:0
St 9.4. 2014 18.00 HC Berounští medvědi o.s. LHK Jestřábi Prostějov 1:5

Baráž o 1. ligu - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.4. 2014 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Most 3:1

Baráž o 1. ligu - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 14.4. 2014 18.00 LHK Jestřábi Prostějov SC Kolín 4:7

Baráž o 1. ligu - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.4. 2014 17.30 HC Most HC Berounští medvědi o.s. 6:1

Baráž o 1. ligu - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.4. 2014 17.00 HC Berounští medvědi o.s. SC Kolín 3:4

Baráž o 1. ligu - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 21.4. 2014 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Berounští medvědi o.s. 11:1
Po 21.4. 2014 18.00 SC Kolín HC Most 3:5

Baráž o 1. ligu - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 23.4. 2014 18.00 HC Most LHK Jestřábi Prostějov 7:2

Rozcestník A-tým

Zvolte hráče měsíce únor

Bohužel, hlasovat lze pouze z České republiky.
  • 1. místo 3 body
  • 2. místo 2 body
  • 3. místo 1 bod

Zavřít plakát a přejít na web