Druhá část ročníku 2017 vybojovala v Děčíně bronz
Ročník 2017 se v uplynulém týdnu rozdělil na dvě poloviny a každá z nich vyrazila na jiný turnaj. Tentokrát hráči kategorie U9 vyrazili do Děčína, kde na ně čekalo šest soupeřů. A Baník byl úspěšný, ve vyrovnaném turnaji se umístil na třetím místě.
V sobotu 30. 8. 2025 vyrazil na další medailový turnaj ročník 2017. Jelikož se konal o tři dny dříve turnaj v Teplicích pro stejný ročník, kde Sokolov získal zlato, tak do Děčína vyrazil zcela jiný tým. I tento tým nebyl daleko od zlaté medaile. Chyběl pouze bod na stříbro a zlato. I turnaj v Děčíně byl suprově připraven a ve dobré konkurenci naši mladíci brali nakonec bronzové medaile.
Z výsledků:
HC Baník Sokolov – HC Děčín 8:3, 5:3
HC Baník Sokolov – HC Slovan Ústí nad Labem „žlutá“ 3:4, 10:4
HC Baník Sokolov – HC Slovan Ústí nad Labem „modrá“ 5:2, 6:2
HC Baník Sokolov – Piráti Chomutov 5:3, 3:6
HC Baník Sokolov – HK Lev Slaný 6:6, 4:7
HC Baník Sokolov – HC Turnov 8:0, 6:1
Konečné pořadí:
1. HK Lev Slaný
2. Piráti Chomutov
3. HC Baník Sokolov
4. HC Slovan Ústí nad Labem „žlutá“
5. HC Turnov
6. HC Slovan Ústí nad Labem „černá“
7. HC Děčín
Sestava: Polesná – Říha, Štych, Kucharič, Lukášek, Marák, Bakura, Csamangó
Ivan Říha: „V Děčíně jsme se utkali s týmy Chomutova, 2x Ústí nad Labem, Slaného, Turnova a domácího Děčína. V bráně dostala příležitost zcela nová brankařská naděje Viky Polesná, která je sice u hokeje už delší dobu, ale jako brankář působí teprve několik týdnů. I díky jejímu výkonu jsme brali medaili. Samozřejmě zahráli skvěle i ostatní hráči. Nejvíc nás ale mrzí prohra v jedné polovině se žlutým Ústím nad Labem tři vteřiny před koncem, jelikož se bodovala každá polovina zápasů zvlášť. Mohlo být zlato, ale neděláme z toho vědu. Budou další turnaje, kde opět budeme chtít bojovat o ty nejcennější kovy.“