Vstupenky

Držitel karty ZTP, ZTP/P        zdarma

PRODEJNÍ MÍSTA

Předprodej: Ticketportal
V den utkání: pokladna na zimním stadionu (otevírá 1 hodinu před utkáním)

Vstupenky po zakoupení nelze vrátit ani vyměnit.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Při příchodu musí všichni návštěvníci (výjimkou jsou děti do 6 let) prokázat (vytištěným dokumentem s jménem nebo aplikací Tečka) splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

- doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,

- doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin,

- doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů,

- aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2.

Osmnáctiletý brankář Patrik Hamrla, který v minulé sezoně nastupoval i za Baník, byl draftován do NHL. V pořadí jako 83. si mladého brankáře vybral tým Carolina Hurricanes. V minulosti byl ze stejné pozice draftován například Lukáš Mensator.
Fotografie ZDE
Hokejová reprezentace do 20 let se v následujícím týdnu utká postupně dvakrát s Finskem a dvakrát se Švýcarskem. Do nominace se dostali i hráči, které známe z našeho dresu - brankář Jan Bednář, obránce Jiří Ticháček a útočníci Tomáš Urban, Jakub Konečný a Lukáš Stehlík. Zranění z posledního tréninku bohužel nepustí do hry útočníka Michala Guta. První zápas sehrají naši mladíci v pondělí 19. července ve 14 hodin.
Komise rozhodčích Karlovarského hokeje pořádá od 28. do 29. 8. 2021 kurz pro získání licence rozhodčího. Veškeré potřebné informace, kontakty a přihlášku najdete na webu Karlovarského hokeje.