Vstupné na utkání A-týmu v sezoně 2020/21

Jednotné vstupné - 100 Kč

Děti do 12ti let / 135 cm a držitelé průkazů ZTP nebo ZTP/P - zdarma

PRODEJNÍ MÍSTA

Vstupenky je možno zakoupit on-line zpravidla měsíc před utkáním na serveru Ticketportal.
Vstupenky je možno zakoupit na pokladně na zimním stadionu hodinu před utkáním.

Vstupenky po zakoupení nelze vrátit ani vyměnit.

V případě vládních omezení, kdy bude účast diváků na hokejových utkáních kvůli koronaviru zakázána, se vstupné vracet nebude. Děkujeme za pochopení.

Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.