Vstupné na utkání A-týmu v sezoně 2020/21

Jednotné vstupné - 100 Kč

Děti do 12ti let / 135 cm a držitelé průkazů ZTP nebo ZTP/P - zdarma

PRODEJNÍ MÍSTA

Vstupenky je možno zakoupit on-line zpravidla měsíc před utkáním na serveru Ticketportal.
Vstupenky je možno zakoupit na pokladně na zimním stadionu hodinu před utkáním.

Vstupenky po zakoupení nelze vrátit ani vyměnit.

V případě vládních omezení, kdy bude účast diváků na hokejových utkáních kvůli koronaviru zakázána, se vstupné vracet nebude. Děkujeme za pochopení.

Poslední utkání základní skupiny na MS našim juniorům vyšel, Rakousku vstřelili sedm branek a vyhráli jasně 7:0. Ve čtvrtfinále vyzvou v neděli 3. ledna v 1:00 ráno našeho času domácí reprezentaci. Michal Gut vinou lehčího zranění do zápasu s Rakouskem nezasáhl.
Třetí utkání základní skupiny české juniorské reprezentaci nevyšlo, když týmu USA naši mladíci podlehli vysoko 0:7. Michal Gut strávil na ledě jen necelé dvě minuty (3 střídání) v první třetině. Připsal si jednu střelu na branku a prohranou buly.
Michal Gut nastoupil ve třetí formaci s Pavlem Novákem a Adamem Raškou. Strávil na ledě přes 10 minut a připsal si dvě trestné minuty.