Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: Junioři

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 23.9. 2022 19.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Draci Bílina 7:6
Pá 23.9. 2022 19.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří MOSTEČTÍ LVI 5:3
Pá 23.9. 2022 19.00 HC Hvězda Praha HC PZ Kladno 8:5
Pá 23.9. 2022 19.00 HC Smíchov 1913 HK Kralupy nad Vltavou 3:7
Pá 23.9. 2022 19.00 HC Kobra Praha HK Lev Slaný 3:2

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 25.9. 2022 13.30 HC PZ Kladno HC Kobra Praha
Ne 25.9. 2022 13.30 HC Draci Bílina HC Tygři Klášterec nad Ohří 5:7
Ne 25.9. 2022 13.30 HC Rakovník HC Hvězda Praha 0:8
Ne 25.9. 2022 13.30 HC Stadion Litoměřice HC Energie Karlovy Vary "B" 10:4
Ne 25.9. 2022 13.30 HC Smíchov 1913 HK Lev Slaný 7:6 SN

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 30.9. 2022 17.30 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Čerti Ostrov 3:4
Pá 30.9. 2022 17.30 HC Kobra Praha HC Rakovník 6:2
Pá 30.9. 2022 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Draci Bílina 5:2
Pá 30.9. 2022 17.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Litoměřice 3:5
Pá 30.9. 2022 17.30 HC Smíchov 1913 HC PZ Kladno 0:4
Út 18.10. 2022 17.30 HK Lev Slaný HK Kralupy nad Vltavou

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 2.10. 2022 19.00 MOSTEČTÍ LVI HC Kobra Praha 6:4
Ne 2.10. 2022 19.00 HC Stadion Litoměřice HC Rakovník 4:2
Ne 2.10. 2022 19.00 HC Draci Bílina HC Hvězda Praha 0:10
Ne 2.10. 2022 19.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Smíchov 1913 17:0
Ne 2.10. 2022 19.00 HC PZ Kladno HC Čerti Ostrov 5:4
Ne 2.10. 2022 19.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HK Kralupy nad Vltavou 5:8

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 7.10. 2022 19.00 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:5 SN
Pá 7.10. 2022 19.00 HC Rakovník HC Smíchov 1913 11:1
Pá 7.10. 2022 19.00 HC PZ Kladno HK Kralupy nad Vltavou 2:7
Pá 7.10. 2022 19.00 HC Stadion Litoměřice MOSTEČTÍ LVI 6:11
Pá 7.10. 2022 19.00 HC Hvězda Praha HC Kobra Praha 6:1

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 9.10. 2022 13.15 HC Draci Bílina HC Stadion Litoměřice
Ne 9.10. 2022 13.15 MOSTEČTÍ LVI HC Čerti Ostrov 6:4
Ne 9.10. 2022 13.15 HC Smíchov 1913 HC Hvězda Praha 2:16
Ne 9.10. 2022 13.15 HK Kralupy nad Vltavou HC Rakovník 7:3
So 12.11. 2022 13.15 HK Lev Slaný HC PZ Kladno

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 16.10. 2022 16.30 MOSTEČTÍ LVI HC PZ Kladno 5:2
Ne 16.10. 2022 16.30 HC Kobra Praha HC Draci Bílina 5:3
Ne 16.10. 2022 16.30 HC Smíchov 1913 HC Čerti Ostrov 1:6
Ne 16.10. 2022 16.30 HK Lev Slaný HC Energie Karlovy Vary "B" 6:4

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 21.10. 2022 19.00 HC Čerti Ostrov HC Draci Bílina 9:7
Pá 21.10. 2022 19.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Tygři Klášterec nad Ohří 5:9
Pá 21.10. 2022 19.00 HC Rakovník HK Lev Slaný 2:5
Pá 21.10. 2022 19.00 HC Hvězda Praha HK Kralupy nad Vltavou 12:1
Pá 21.10. 2022 19.00 HC Kobra Praha HC Smíchov 1913 13:0

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 23.10. 2022 12.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HK Lev Slaný 6:5
Ne 23.10. 2022 12.00 MOSTEČTÍ LVI HK Kralupy nad Vltavou 4:6
Ne 23.10. 2022 12.00 HC Draci Bílina HC Smíchov 1913 16:3
Ne 23.10. 2022 12.00 HC Stadion Litoměřice HC Kobra Praha 2:1
Ne 23.10. 2022 12.00 HC Hvězda Praha HC Energie Karlovy Vary "B" 4:3
Ne 23.10. 2022 12.00 HC Čerti Ostrov HC Rakovník 6:1

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 28.10. 2022 13.00 HK Lev Slaný HC Hvězda Praha 2:4

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 30.10. 2022 12.00 HK Lev Slaný HC Kobra Praha 1:7

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 4.11. 2022 18.45 HC Smíchov 1913 HC Stadion Litoměřice 4:10
Pá 4.11. 2022 18.45 HK Kralupy nad Vltavou HC Draci Bílina 6:4
Pá 4.11. 2022 18.45 HK Lev Slaný MOSTEČTÍ LVI 3:2
Pá 4.11. 2022 18.45 HC PZ Kladno HC Energie Karlovy Vary "B" 7:8
Pá 4.11. 2022 18.45 HC Rakovník HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:9
Pá 4.11. 2022 18.45 HC Hvězda Praha HC Čerti Ostrov 4:1

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.11. 2022 19.15 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Draci Bílina 7:6
Ne 6.11. 2022 19.15 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Stadion Litoměřice 9:2
Ne 6.11. 2022 19.15 HK Lev Slaný HC Smíchov 1913 5:3
Ne 6.11. 2022 19.15 HC Kobra Praha HC PZ Kladno 6:2

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.11. 2022 11.55 HC Smíchov 1913 HC Rakovník 2:5
Ne 20.11. 2022 11.55 HK Kralupy nad Vltavou HC PZ Kladno 4:3 SN
Ne 20.11. 2022 11.55 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov 6:4
Ne 20.11. 2022 11.55 MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Litoměřice 4:3

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 25.11. 2022 19.00 HC Čerti Ostrov MOSTEČTÍ LVI 4:6
Pá 25.11. 2022 19.00 HC Stadion Litoměřice HC Draci Bílina 5:9
Pá 25.11. 2022 19.00 HC Hvězda Praha HC Smíchov 1913 11:0
Pá 25.11. 2022 19.00 HC Rakovník HK Kralupy nad Vltavou 8:5

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 27.11. 2022 11.30 HC Smíchov 1913 HC Kobra Praha 0:3
Ne 27.11. 2022 11.30 HK Kralupy nad Vltavou HC Hvězda Praha 1:6
Ne 27.11. 2022 11.30 HK Lev Slaný HC Rakovník 9:3
Ne 27.11. 2022 11.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary "B" 5:3
Ne 27.11. 2022 11.30 HC Draci Bílina HC Čerti Ostrov 4:5

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 2.12. 2022 19.30 HK Lev Slaný HC Stadion Litoměřice 6:4
Pá 2.12. 2022 19.30 HC PZ Kladno HC Draci Bílina 5:6 SN
Pá 2.12. 2022 19.30 HC Čerti Ostrov HK Kralupy nad Vltavou 4:5
Pá 2.12. 2022 19.30 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Kobra Praha 0:11
Pá 2.12. 2022 19.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Hvězda Praha 2:12
Pá 2.12. 2022 19.30 MOSTEČTÍ LVI HC Rakovník 0:3

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 9.12. 2022 17.30 HC Smíchov 1913 HK Kralupy nad Vltavou 1:9
Pá 9.12. 2022 17.30 HC Hvězda Praha HC PZ Kladno 5:2
Pá 9.12. 2022 17.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří MOSTEČTÍ LVI 6:3
Pá 9.12. 2022 17.30 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Draci Bílina 4:8
Pá 9.12. 2022 17.30 HC Kobra Praha HK Lev Slaný 4:1

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 18.12. 2022 17.30 HC Kobra Praha HK Kralupy nad Vltavou 13:1
Ne 18.12. 2022 17.30 HC Hvězda Praha HK Lev Slaný 4:1
Ne 18.12. 2022 17.30 HC Energie Karlovy Vary "B" MOSTEČTÍ LVI 6:3
Ne 18.12. 2022 17.30 HC Rakovník HC PZ Kladno 2:1
Út 10.1. 2023 17.30 HC Čerti Ostrov HC Stadion Litoměřice

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 11.12. 2022 17.30 HC Hvězda Praha MOSTEČTÍ LVI 3:0
Ne 11.12. 2022 17.30 HC Kobra Praha HC Tygři Klášterec nad Ohří 12:0
Ne 11.12. 2022 17.30 HK Lev Slaný HC Čerti Ostrov 3:4 SN
Ne 11.12. 2022 17.30 HC Rakovník HC Draci Bílina 8:5
Ne 11.12. 2022 17.30 HC Stadion Litoměřice HC PZ Kladno 6:5 SN
Ne 11.12. 2022 17.30 HC Smíchov 1913 HC Energie Karlovy Vary "B"

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 4.1. 2023 17.30 HC Rakovník HC Hvězda Praha 2:8
St 4.1. 2023 17.30 HC Draci Bílina HC Tygři Klášterec nad Ohří
St 4.1. 2023 17.30 HK Lev Slaný HC Smíchov 1913 9:1
St 4.1. 2023 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Energie Karlovy Vary "B" 4:5
St 4.1. 2023 17.30 HC PZ Kladno HC Kobra Praha 0:9

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 18.12. 2022 17.30 HC Smíchov 1913 HC PZ Kladno 2:12
Ne 18.12. 2022 17.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Litoměřice 5:4 SN
Ne 18.12. 2022 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Draci Bílina 2:5
Ne 18.12. 2022 17.30 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Čerti Ostrov 4:5
Ne 18.12. 2022 17.30 HC Kobra Praha HC Rakovník 11:1
Ne 18.12. 2022 17.30 HK Kralupy nad Vltavou HK Lev Slaný 0:3

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 6.1. 2023 19.00 HC Stadion Litoměřice MOSTEČTÍ LVI 5:4
Pá 6.1. 2023 19.00 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří 1:3
Pá 6.1. 2023 19.00 HC PZ Kladno HK Kralupy nad Vltavou 5:6
Pá 6.1. 2023 19.00 HC Rakovník HC Smíchov 1913 5:2
Pá 6.1. 2023 19.00 HC Hvězda Praha HC Kobra Praha 4:3 SN

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 8.1. 2023 13.00 MOSTEČTÍ LVI HC Čerti Ostrov 3:5
Ne 8.1. 2023 13.00 HC Smíchov 1913 HC Hvězda Praha 2:11
Ne 8.1. 2023 13.00 HK Kralupy nad Vltavou HC Rakovník 7:1
Ne 8.1. 2023 13.00 HK Lev Slaný HC PZ Kladno 2:1

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 13.1. 2023 19.00 HC Čerti Ostrov HC Draci Bílina 2:10
Pá 13.1. 2023 19.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Tygři Klášterec nad Ohří 3:6
Pá 13.1. 2023 19.00 HC Rakovník HK Lev Slaný 4:1
Pá 13.1. 2023 19.00 HC Hvězda Praha HK Kralupy nad Vltavou 4:1
Pá 13.1. 2023 19.00 HC Kobra Praha HC Smíchov 1913 7:0

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.1. 2023 13.30 MOSTEČTÍ LVI HC Energie Karlovy Vary "B" 7:5
Ne 15.1. 2023 13.30 HC Stadion Litoměřice HC Čerti Ostrov 14:3
Ne 15.1. 2023 13.30 HK Lev Slaný HC Hvězda Praha 3:0
Ne 15.1. 2023 13.30 HC PZ Kladno HC Rakovník 9:2

Základní část - 29. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 30. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 27.1. 2023 17.30 HC Draci Bílina HC Energie Karlovy Vary "B" 4:2


Krátké zprávy
6. TÝDEN (6. 2. - 12. 2. ) - ZDE
7. TÝDEN (13. 2. - 19. 2.) - ZDE

Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko… 
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu. 
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00
33. kolo: VHK ROBE Vsetín - HC Baník Sokolov ST 28. 12. 2022, 17:30
Informace - ZDE
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).