Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: Junioři

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 17.9. 2021 19.00 HC Draci Bílina HK Lev Slaný 0:10
Pá 17.9. 2021 19.00 HC Čerti Ostrov Piráti Chomutov B 3:10
Pá 17.9. 2021 19.00 HC Děčín HC Stadion Litoměřice 1:7
Pá 17.9. 2021 19.00 Mostečtí Lvi HC PZ Kladno 3:4 SN

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 19.9. 2021 16.00 HC PZ Kladno HC Stadion Litoměřice 4:2
Ne 19.9. 2021 16.00 SK Trhači Kadaň HC Čerti Ostrov 2:8
Ne 19.9. 2021 16.00 HK Lev Slaný HC Děčín 2:4
Ne 19.9. 2021 16.00 Mostečtí Lvi HC Draci Bílina 12:6

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 24.9. 2021 -- Piráti Chomutov B SK Trhači Kadaň
Pá 24.9. 2021 -- HC Draci Bílina HC PZ Kladno
Pá 24.9. 2021 -- HC Stadion Litoměřice HK Lev Slaný 5:3
Pá 24.9. 2021 -- HC Děčín Mostečtí Lvi 3:6
Pá 24.9. 2021 -- HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 3:7

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 26.9. 2021 12.15 HC Draci Bílina HC Děčín 3:4
Ne 26.9. 2021 12.15 Mostečtí Lvi HC Stadion Litoměřice 3:5
Ne 26.9. 2021 12.15 HC Stadion Cheb Piráti Chomutov B 8:3
Ne 26.9. 2021 12.15 HC PZ Kladno HK Lev Slaný 11:2

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 3.10. 2021 13.00 HC Děčín HC PZ Kladno
Ne 3.10. 2021 13.00 SK Trhači Kadaň HC Stadion Cheb 1:7
Ne 3.10. 2021 13.00 HK Lev Slaný Mostečtí Lvi
Ne 3.10. 2021 13.00 HC Stadion Litoměřice HC Draci Bílina 4:3

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 8.10. 2021 16.30 HC Stadion Litoměřice HC Děčín 6:1
Pá 8.10. 2021 16.30 HC Draci Bílina HK Lev Slaný 1:6
Pá 8.10. 2021 16.30 Piráti Chomutov B HC Čerti Ostrov 4:5
Pá 8.10. 2021 16.30 HC PZ Kladno Mostečtí Lvi 5:2

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 10.10. 2021 09.00 HC Stadion Litoměřice HC PZ Kladno
Ne 10.10. 2021 09.00 HC Děčín HK Lev Slaný 2:4
Ne 10.10. 2021 09.00 HC Čerti Ostrov SK Trhači Kadaň 6:4
Ne 10.10. 2021 09.00 HC Draci Bílina Mostečtí Lvi 3:4

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 17.10. 2021 09.00 Mostečtí Lvi HC Děčín 4:1
Ne 17.10. 2021 09.00 SK Trhači Kadaň Piráti Chomutov B 2:6
Ne 17.10. 2021 09.00 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov
Ne 17.10. 2021 09.00 HC PZ Kladno HC Draci Bílina 11:2
Ne 17.10. 2021 09.00 HK Lev Slaný HC Stadion Litoměřice

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 16. kolo

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre


Krátké zprávy
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021): 
JUNIOŘI: 
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.



MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).