Kronika sokolovského hokejového oddílu

Díky vedení hokejového klubu HC Baník Sokolov, především díky panu Karlu Makovcovi a panu Korelovi, jež poskytli historické kroniky o sokolovském hokeji, můžete nyní i vy pročítat stránky skutečné historie tohoto klubu a dovědět se tak něco více o našem hokeji. Chtěli bychom vám zprostředkovat všechno nejdůležitější co je v kronikách uvedeno, a to sestavy, fotografie, úspěchy ale i neúspěchy, prostě vše co k tomu patří. Jednotlivé stránky budou pro lepší přehlednost členěny dle let a budou zde přibývat postupně, tak je zpracujeme. Záznamy o některých sezónách jsou velmi skoupé na informace a někdy úplně chybí, takže je zde jen to co se dalo skutečně zjistit.
Poděkování patří také do Teplic, odkud nám Bc. Pavel Nohál poskytl řadu chybějících údajů, převážně výsledků jednotlivých utkání a tabulek.

Jan Procházka

Historie bude průběžně doplňována. Vzhledem k množství údajů žádáme o trpělivost. Historické údaje jsou dostupné na http://old.hcsokolov.cz/.

Děkuji za pochopení, Tomáš Bouda

Sobotní utkání (8. 10.) v Prostějově se přesouvá z původních 17:00 na 18:00 hodin.
40. týden (3. 10. - 9. 10.) - ZDE
41. týden (10. 10. - 16. 10.) - ZDE