Kronika sokolovského hokejového oddílu

Díky vedení hokejového klubu HC Baník Sokolov, především díky panu Karlu Makovcovi a panu Korelovi, jež poskytli historické kroniky o sokolovském hokeji, můžete nyní i vy pročítat stránky skutečné historie tohoto klubu a dovědět se tak něco více o našem hokeji. Chtěli bychom vám zprostředkovat všechno nejdůležitější co je v kronikách uvedeno, a to sestavy, fotografie, úspěchy ale i neúspěchy, prostě vše co k tomu patří. Jednotlivé stránky budou pro lepší přehlednost členěny dle let a budou zde přibývat postupně, tak je zpracujeme. Záznamy o některých sezónách jsou velmi skoupé na informace a někdy úplně chybí, takže je zde jen to co se dalo skutečně zjistit.
Poděkování patří také do Teplic, odkud nám Bc. Pavel Nohál poskytl řadu chybějících údajů, převážně výsledků jednotlivých utkání a tabulek.

Jan Procházka

Historie bude průběžně doplňována. Vzhledem k množství údajů žádáme o trpělivost. Historické údaje jsou dostupné na http://old.hcsokolov.cz/.

Děkuji za pochopení, Tomáš Bouda

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.