Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: 8. třída

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 13.9. 2020 14.30 SK Trhači Kadaň HC Rebel město Nejdek 1:8
Ne 13.9. 2020 14.30 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 8:2

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.9. 2020 13.30 HC Tachov SK Trhači Kadaň 13:1
So 19.9. 2020 13.30 HC Rebel město Nejdek HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:11
So 19.9. 2020 13.30 HC Energie Karlovy Vary HC Stadion Cheb 7:5

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.9. 2020 11.00 SK Trhači Kadaň HC Čerti Ostrov
Ne 20.9. 2020 11.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Tachov

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.9. 2020 12.00 HC Energie Karlovy Vary SK Trhači Kadaň 14:1
So 26.9. 2020 12.00 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří 1:12

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 4.10. 2020 17.30 HC Rebel město Nejdek HC Tachov 3:6
Ne 4.10. 2020 17.30 SK Trhači Kadaň HC Stadion Cheb 2:6
Ne 4.10. 2020 17.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary 3:10
Ne 4.10. 2020 17.30 HC Stadion Cheb HC Tygři Klášterec nad Ohří 9:14
Ne 4.10. 2020 17.30 HC Čerti Ostrov HC Rebel město Nejdek 0:13

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.10. 2020 17.30 HC Rebel město Nejdek HC Energie Karlovy Vary 3:4
So 10.10. 2020 17.30 HC Tachov HC Čerti Ostrov 18:0

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 13. kolo

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 20. kolo

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 27. kolo

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre


Krátké zprávy
Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).