Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: 9. třída

O umístění - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 16.10. 2022 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Litoměřice 5:1
Ne 16.10. 2022 17.30 HC Děčín HC Slovan Ústí nad Labem
Ne 16.10. 2022 17.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Roudnice nad Labem

O umístění - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 22.10. 2022 14.00 HC Stadion Litoměřice HC Děčín 3:5
So 22.10. 2022 14.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Tygři Klášterec nad Ohří 10:0

O umístění - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 28.10. 2022 13.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Litoměřice 5:8
Pá 28.10. 2022 13.30 HC Roudnice nad Labem HC Slovan Ústí nad Labem 3:4 PP

O umístění - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 30.10. 2022 16.15 MOSTEČTÍ LVI HC Děčín 6:2

O umístění - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 4.11. 2022 16.45 HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice 5:3
Pá 4.11. 2022 16.45 HC Tygři Klášterec nad Ohří MOSTEČTÍ LVI 1:5

O umístění - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.11. 2022 16.30 MOSTEČTÍ LVI HC Roudnice nad Labem 6:0
Ne 6.11. 2022 16.30 HC Děčín HC Tygři Klášterec nad Ohří 7:4

O umístění - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.11. 2022 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem MOSTEČTÍ LVI 3:4
So 12.11. 2022 12.00 HC Roudnice nad Labem HC Děčín 4:5 PP

O umístění - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

O umístění - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

O umístění - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 27.11. 2022 11.45 HC Slovan Ústí nad Labem HC Roudnice nad Labem 5:3

O umístění - 11. kolo

O umístění - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.12. 2022 11.30 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Ústí nad Labem 2:5
So 3.12. 2022 11.30 MOSTEČTÍ LVI HC Tygři Klášterec nad Ohří 7:1

O umístění - 13. kolo

O umístění - 14. kolo

O umístění - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

O umístění - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 13.1. 2023 16.30 HC Slovan Ústí nad Labem HC Tygři Klášterec nad Ohří 8:1
Pá 13.1. 2023 16.30 HC Stadion Litoměřice HC Děčín 4:2

O umístění - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.1. 2023 11.15 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Litoměřice 3:5
Ne 15.1. 2023 11.15 HC Roudnice nad Labem HC Slovan Ústí nad Labem 1:12

O umístění - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.1. 2023 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Roudnice nad Labem 6:2

O umístění - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 3.2. 2023 16.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří MOSTEČTÍ LVI 6:4

O umístění - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 5.2. 2023 17.30 HC Děčín HC Tygři Klášterec nad Ohří 3:4 SN
Ne 5.2. 2023 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Roudnice nad Labem 7:2

O umístění - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

O umístění - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

O umístění - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

O umístění - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

O umístění - 25. kolo

O umístění - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

O umístění - 27. kolo

O umístění - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 11.9. 2022 17.30 MOSTEČTÍ LVI Piráti Chomutov 3:18
Ne 11.9. 2022 17.30 HC Energie Karlovy Vary HC Tygři Klášterec nad Ohří 19:1

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.9. 2022 13.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Děčín 2:6
So 17.9. 2022 13.00 HC Verva Litvínov MOSTEČTÍ LVI 11:3

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 24.9. 2022 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Energie Karlovy Vary 1:11
So 24.9. 2022 17.30 HC Děčín Piráti Chomutov 2:8

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 28.9. 2022 17.30 Piráti Chomutov HC Tygři Klášterec nad Ohří 17:0
St 28.9. 2022 17.30 HC Verva Litvínov HC Děčín 14:2

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 30.9. 2022 17.30 HC Děčín HC Energie Karlovy Vary 0:10
Pá 30.9. 2022 17.30 MOSTEČTÍ LVI HC Tygři Klášterec nad Ohří 3:0
Pá 30.9. 2022 17.30 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov 8:2

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 2.10. 2022 17.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Verva Litvínov 1:8
Ne 2.10. 2022 17.30 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 5:1

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 8.10. 2022 16.00 HC Děčín MOSTEČTÍ LVI 5:7
So 8.10. 2022 16.00 HC Verva Litvínov HC Energie Karlovy Vary 4:2


Krátké zprávy
6. TÝDEN (6. 2. - 12. 2. ) - ZDE
7. TÝDEN (13. 2. - 19. 2.) - ZDE

Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko… 
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu. 
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00
33. kolo: VHK ROBE Vsetín - HC Baník Sokolov ST 28. 12. 2022, 17:30
Informace - ZDE
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).