Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Výsledky ligy: 9. třída

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 8.9. 2019 13.15 HC Verva Litvínov Mostečtí Lvi 19:1
Ne 8.9. 2019 13.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC PZ Kladno 4:8
Ne 8.9. 2019 13.15 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 3:3

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.9. 2019 13.15 Mostečtí Lvi HC Slovan Ústí nad Labem 8:7
So 14.9. 2019 13.15 HC Energie Karlovy Vary HC Verva Litvínov 2:6
So 14.9. 2019 13.15 Rytíři Kladno Piráti Chomutov 6:5

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.9. 2019 14.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Energie Karlovy Vary 6:3
So 21.9. 2019 14.00 HC PZ Kladno Mostečtí Lvi 8:4
So 21.9. 2019 14.00 HC Verva Litvínov Rytíři Kladno 5:3

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.9. 2019 13.30 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov 4:6
So 28.9. 2019 14.15 HC Energie Karlovy Vary HC PZ Kladno
So 28.9. 2019 15.30 Rytíři Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 12:1

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.10. 2019 12.00 Mostečtí Lvi HC Energie Karlovy Vary 1:7
So 5.10. 2019 14.00 Piráti Chomutov HC Slovan Ústí nad Labem 4:3
Ne 6.10. 2019 11.00 HC PZ Kladno Rytíři Kladno

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.10. 2019 11.30 HC Verva Litvínov HC Slovan Ústí nad Labem
So 12.10. 2019 14.30 Rytíři Kladno Mostečtí Lvi
So 12.10. 2019 16.30 Piráti Chomutov HC PZ Kladno

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.10. 2019 12.00 HC PZ Kladno HC Verva Litvínov 0:17
So 19.10. 2019 12.00 Mostečtí Lvi Piráti Chomutov 2:17
So 19.10. 2019 14.15 HC Energie Karlovy Vary Rytíři Kladno 6:3

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.10. 2019 11.00 Mostečtí Lvi HC Verva Litvínov 1:20
Ne 20.10. 2019 11.00 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 1:3
Ne 20.10. 2019 12.00 HC PZ Kladno HC Slovan Ústí nad Labem

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.10. 2019 14.00 Piráti Chomutov Rytíři Kladno 4:6
Ne 27.10. 2019 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem Mostečtí Lvi 5:3
Út 29.10. 2019 16.00 HC Verva Litvínov HC Energie Karlovy Vary

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.11. 2019 12.00 Mostečtí Lvi HC PZ Kladno 3:1
Ne 3.11. 2019 11.00 HC Energie Karlovy Vary HC Slovan Ústí nad Labem
Ne 3.11. 2019 11.00 Rytíři Kladno HC Verva Litvínov

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 9.11. 2019 11.00 HC PZ Kladno HC Energie Karlovy Vary 2:6
So 9.11. 2019 11.30 HC Verva Litvínov Piráti Chomutov 5:4
So 9.11. 2019 15.30 HC Slovan Ústí nad Labem Rytíři Kladno

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.11. 2019 11.00 Rytíři Kladno HC PZ Kladno 8:4
So 16.11. 2019 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem Piráti Chomutov 1:5
Ne 17.11. 2019 11.00 HC Energie Karlovy Vary Mostečtí Lvi

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 30.11. 2019 11.00 HC PZ Kladno Piráti Chomutov
So 30.11. 2019 12.00 Mostečtí Lvi Rytíři Kladno
So 30.11. 2019 13.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Verva Litvínov

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.12. 2019 11.00 Rytíři Kladno HC Energie Karlovy Vary 5:4
So 7.12. 2019 11.30 HC Verva Litvínov HC PZ Kladno 15:3
So 7.12. 2019 15.00 Piráti Chomutov Mostečtí Lvi 10:4

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 13.12. 2019 17.00 HC Verva Litvínov Mostečtí Lvi 20:2
So 14.12. 2019 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC PZ Kladno 4:3
So 14.12. 2019 15.00 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 12.12. 2019 18.00 Mostečtí Lvi HC Slovan Ústí nad Labem 3:7
St 18.12. 2019 18.00 Rytíři Kladno Piráti Chomutov 1:3
So 21.12. 2019 15.00 HC Energie Karlovy Vary HC Verva Litvínov 4:9

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.1. 2020 09.00 HC Verva Litvínov Rytíři Kladno 6:1
So 4.1. 2020 11.00 HC PZ Kladno Mostečtí Lvi 6:2
So 4.1. 2020 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Energie Karlovy Vary 0:3

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.1. 2020 09.00 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov
So 11.1. 2020 11.00 Rytíři Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 9:5
So 11.1. 2020 14.15 HC Energie Karlovy Vary HC PZ Kladno 5:3

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 12.1. 2020 12.00 Mostečtí Lvi HC Energie Karlovy Vary 0:9
Ne 12.1. 2020 13.30 Piráti Chomutov HC Slovan Ústí nad Labem 6:5
Ne 12.1. 2020 15.15 HC PZ Kladno Rytíři Kladno 0:8

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 21. kolo

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 28. kolo



Krátké zprávy
Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
English
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).