Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: A-tým

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.9. 2020 16.00 Rytíři Kladno SC Kolín 7:1
So 12.9. 2020 17.00 VHK ROBE Vsetín DRACI PARS Šumperk 6:0
So 12.9. 2020 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Benátky nad Jizerou 3:1
So 12.9. 2020 17.30 HC Dukla Jihlava LHK Jestřábi Prostějov 3:2
Po 14.9. 2020 18.00 HC Slavia Praha HC Slovan Ústí nad Labem 1:3
Po 5.10. 2020 17.00 HC ZUBR Přerov HC Stadion Vrchlabí 0:5 KK
Po 25.1. 2021 17.00 HC Stadion Litoměřice SK Trhači Kadaň 7:1
St 3.2. 2021 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Frýdek-Místek

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.9. 2020 17.30 HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava 4:1
St 16.9. 2020 18.00 LHK Jestřábi Prostějov SK Horácká Slavia Třebíč 6:3
St 16.9. 2020 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC RT Torax Poruba 2011 3:4 SN
St 16.9. 2020 18.00 DRACI PARS Šumperk AZ Heimstaden Havířov 2:3 PP
St 7.10. 2020 18.00 Rytíři Kladno HC ZUBR Přerov 3:2
Po 11.1. 2021 16.00 HC Stadion Vrchlabí VHK ROBE Vsetín 2:3
Po 18.1. 2021 18.00 SC Kolín HC Frýdek-Místek 3:1
So 20.2. 2021 17.00 SK Trhači Kadaň HC Slavia Praha

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.9. 2020 17.00 HC ZUBR Přerov SC Kolín 4:5 PP
So 19.9. 2020 17.00 VHK ROBE Vsetín Rytíři Kladno 4:3 PP
So 19.9. 2020 17.00 HC Stadion Litoměřice DRACI PARS Šumperk 5:3
So 19.9. 2020 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 SK Trhači Kadaň 11:1
So 19.9. 2020 17.30 HC Dukla Jihlava HC Slovan Ústí nad Labem 5:1
St 25.11. 2020 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou 3:6
Čt 3.12. 2020 16.00 AZ Heimstaden Havířov HC Stadion Vrchlabí 3:1
Čt 3.12. 2020 18.00 HC Frýdek-Místek LHK Jestřábi Prostějov 2:3 PP

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 23.9. 2020 17.30 HC Benátky nad Jizerou HC Frýdek-Místek 5:2
St 23.9. 2020 18.00 SC Kolín LHK Jestřábi Prostějov 2:3 PP
St 23.9. 2020 18.00 SK Trhači Kadaň HC Dukla Jihlava 2:5
St 23.9. 2020 18.00 DRACI PARS Šumperk HC Slavia Praha 0:4
St 23.9. 2020 18.00 Rytíři Kladno AZ Heimstaden Havířov 5:1
St 23.9. 2020 18.00 HC ZUBR Přerov VHK ROBE Vsetín 3:1
Út 1.12. 2020 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem SK Horácká Slavia Třebíč 0:4
So 12.12. 2020 16.00 HC Stadion Vrchlabí HC Stadion Litoměřice 5:2

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.9. 2020 16.00 HC Slavia Praha HC Stadion Vrchlabí 4:3 SN
So 26.9. 2020 17.00 HC Stadion Litoměřice Rytíři Kladno 3:2 PP
So 26.9. 2020 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 DRACI PARS Šumperk 4:1
So 26.9. 2020 17.00 HC Frýdek-Místek HC Slovan Ústí nad Labem 6:0
So 26.9. 2020 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Benátky nad Jizerou 6:5 PP
St 9.12. 2020 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Trhači Kadaň 6:4
St 16.12. 2020 17.30 AZ Heimstaden Havířov HC ZUBR Přerov 4:2
St 20.1. 2021 17.30 VHK ROBE Vsetín SC Kolín 2:1

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.9. 2020 18.00 Rytíři Kladno HC Slavia Praha 2:4
Po 28.9. 2020 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem LHK Jestřábi Prostějov 4:1
Po 28.9. 2020 17.00 SK Trhači Kadaň HC Frýdek-Místek 2:3
Po 28.9. 2020 17.00 DRACI PARS Šumperk HC Dukla Jihlava 2:3
Po 28.9. 2020 17.00 VHK ROBE Vsetín AZ Heimstaden Havířov 4:2
Po 28.9. 2020 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC RT Torax Poruba 2011 3:2
St 7.10. 2020 17.30 HC Benátky nad Jizerou SC Kolín 5:4
Čt 3.12. 2020 18.00 HC ZUBR Přerov HC Stadion Litoměřice 5:3

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 30.9. 2020 17.30 HC Stadion Litoměřice VHK ROBE Vsetín 3:4
St 30.9. 2020 17.30 HC Dukla Jihlava HC Stadion Vrchlabí 5:3
St 30.9. 2020 17.30 HC Benátky nad Jizerou HC Slovan Ústí nad Labem 3:2 PP
St 30.9. 2020 18.00 HC Slavia Praha HC ZUBR Přerov 3:2
St 30.9. 2020 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 Rytíři Kladno 4:3 SN
St 30.9. 2020 18.00 LHK Jestřábi Prostějov SK Trhači Kadaň 8:1
Út 1.12. 2020 16.00 AZ Heimstaden Havířov SC Kolín 3:2
So 20.2. 2021 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč DRACI PARS Šumperk

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.10. 2020 17.00 SK Trhači Kadaň HC Benátky nad Jizerou 4:3 SN
So 3.10. 2020 17.00 DRACI PARS Šumperk HC Frýdek-Místek 5:0
So 3.10. 2020 17.00 HC ZUBR Přerov HC RT Torax Poruba 2011 3:0
So 28.11. 2020 16.00 AZ Heimstaden Havířov HC Stadion Litoměřice 6:3
So 12.12. 2020 17.00 SC Kolín HC Slovan Ústí nad Labem 4:2
St 16.12. 2020 18.00 Rytíři Kladno HC Dukla Jihlava 7:5
Po 4.1. 2021 18.00 HC Stadion Vrchlabí SK Horácká Slavia Třebíč 4:2
St 27.1. 2021 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Slavia Praha

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 6.10. 2020 17.00 HC Frýdek-Místek HC Stadion Vrchlabí 3:5
St 7.10. 2020 18.00 LHK Jestřábi Prostějov DRACI PARS Šumperk 3:4
St 25.11. 2020 17.30 HC RT Torax Poruba 2011 VHK ROBE Vsetín 2:1
So 12.12. 2020 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč Rytíři Kladno 3:2
Po 4.1. 2021 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem SK Trhači Kadaň 8:3
Po 11.1. 2021 16.00 HC Stadion Litoměřice SC Kolín 5:1
Po 25.1. 2021 17.00 HC Slavia Praha AZ Heimstaden Havířov 4:2
St 27.1. 2021 17.30 HC Dukla Jihlava HC ZUBR Přerov

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.10. 2020 17.00 SC Kolín SK Trhači Kadaň 2:3
So 10.10. 2020 17.00 DRACI PARS Šumperk HC Benátky nad Jizerou 2:3
So 10.10. 2020 17.10 HC Frýdek-Místek Rytíři Kladno 3:5
So 10.10. 2020 18.00 HC Stadion Vrchlabí LHK Jestřábi Prostějov 2:5
Út 8.12. 2020 18.00 HC ZUBR Přerov SK Horácká Slavia Třebíč 4:0
St 9.12. 2020 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Dukla Jihlava 1:7
Ne 20.12. 2020 17.00 AZ Heimstaden Havířov HC RT Torax Poruba 2011
Čt 24.12. 2020 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Slavia Praha

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.11. 2020 15.00 HC Benátky nad Jizerou HC Stadion Vrchlabí 2:1
So 21.11. 2020 16.00 HC Dukla Jihlava AZ Heimstaden Havířov 2:1 PP
So 21.11. 2020 17.00 HC Frýdek-Místek HC ZUBR Přerov 2:3
So 28.11. 2020 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč VHK ROBE Vsetín 3:0
Ne 29.11. 2020 16.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Stadion Litoměřice 2:5
Út 1.12. 2020 17.00 LHK Jestřábi Prostějov Rytíři Kladno 4:5 PP
St 16.12. 2020 18.00 HC Slavia Praha SC Kolín 3:5
Po 11.1. 2021 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem DRACI PARS Šumperk 4:1

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 25.11. 2020 16.30 HC Stadion Litoměřice HC Dukla Jihlava 0:4
St 25.11. 2020 17.00 HC Stadion Vrchlabí HC Slovan Ústí nad Labem 6:0
Út 1.12. 2020 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Frýdek-Místek 5:2
St 16.12. 2020 18.00 DRACI PARS Šumperk SK Trhači Kadaň 3:7
Po 11.1. 2021 17.00 AZ Heimstaden Havířov SK Horácká Slavia Třebíč 1:2
Po 11.1. 2021 17.00 HC ZUBR Přerov LHK Jestřábi Prostějov 4:2
Po 11.1. 2021 18.00 Rytíři Kladno HC Benátky nad Jizerou 2:1
Út 12.1. 2021 17.00 HC Slavia Praha HC RT Torax Poruba 2011 0:4

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 25.11. 2020 17.00 HC Frýdek-Místek AZ Heimstaden Havířov 6:4
So 28.11. 2020 16.00 HC RT Torax Poruba 2011 SC Kolín 4:3
Út 1.12. 2020 16.00 HC Dukla Jihlava HC Slavia Praha 3:4 PP
Út 1.12. 2020 17.30 HC Benátky nad Jizerou HC ZUBR Přerov 1:4
Út 1.12. 2020 18.00 SK Trhači Kadaň HC Stadion Vrchlabí 1:5
St 16.12. 2020 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Litoměřice 3:4 PP
St 16.12. 2020 18.00 LHK Jestřábi Prostějov VHK ROBE Vsetín 1:2 PP
Po 25.1. 2021 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem Rytíři Kladno

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.9. 2020 17.00 AZ Heimstaden Havířov LHK Jestřábi Prostějov 4:1
So 28.11. 2020 16.00 HC ZUBR Přerov HC Slovan Ústí nad Labem 4:0
Čt 3.12. 2020 17.30 HC RT Torax Poruba 2011 HC Dukla Jihlava 2:3 PP
Čt 3.12. 2020 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Benátky nad Jizerou 4:1
Čt 3.12. 2020 18.00 HC Slavia Praha SK Horácká Slavia Třebíč 7:1
Čt 3.12. 2020 18.00 SC Kolín DRACI PARS Šumperk 7:4
Čt 3.12. 2020 18.00 Rytíři Kladno SK Trhači Kadaň 7:4
St 27.1. 2021 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Frýdek-Místek

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.12. 2020 16.00 HC Dukla Jihlava SC Kolín 6:0
So 5.12. 2020 16.00 HC Benátky nad Jizerou AZ Heimstaden Havířov 1:0
So 5.12. 2020 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem VHK ROBE Vsetín 3:2 PP
So 5.12. 2020 17.00 HC Frýdek-Místek HC Slavia Praha 4:2
So 5.12. 2020 17.00 DRACI PARS Šumperk HC Stadion Vrchlabí 1:6
So 5.12. 2020 17.00 SK Trhači Kadaň HC ZUBR Přerov 3:2 SN
So 5.12. 2020 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Stadion Litoměřice 4:3
So 5.12. 2020 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC RT Torax Poruba 2011 4:1

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.9. 2020 17.00 VHK ROBE Vsetín SK Trhači Kadaň 4:2
St 9.12. 2020 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Benátky nad Jizerou 3:1
St 9.12. 2020 17.30 AZ Heimstaden Havířov HC Slovan Ústí nad Labem 1:2
St 9.12. 2020 18.00 SC Kolín HC Stadion Vrchlabí 3:2
St 9.12. 2020 18.00 HC Slavia Praha LHK Jestřábi Prostějov 2:3
St 9.12. 2020 18.00 Rytíři Kladno DRACI PARS Šumperk 4:2
Po 4.1. 2021 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Frýdek-Místek 5:0
St 24.2. 2021 17.30 HC Dukla Jihlava SK Horácká Slavia Třebíč

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 23.9. 2020 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice 5:4 PP
So 12.12. 2020 17.00 DRACI PARS Šumperk HC ZUBR Přerov 2:3 SN
So 12.12. 2020 17.00 SK Trhači Kadaň AZ Heimstaden Havířov 2:9
So 12.12. 2020 17.00 HC Frýdek-Místek HC Dukla Jihlava 0:1
So 12.12. 2020 17.00 HC Benátky nad Jizerou HC Slavia Praha 3:4
St 30.12. 2020 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC RT Torax Poruba 2011 1:3
Po 25.1. 2021 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč SC Kolín 5:0
St 3.2. 2021 18.00 HC Stadion Vrchlabí Rytíři Kladno

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 6.1. 2021 16.00 HC Stadion Vrchlabí HC ZUBR Přerov 5:2
St 6.1. 2021 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Slavia Praha 3:2 PP
St 6.1. 2021 16.00 HC Benátky nad Jizerou HC RT Torax Poruba 2011 1:4
St 6.1. 2021 17.00 SK Trhači Kadaň HC Stadion Litoměřice 1:4
St 6.1. 2021 17.00 HC Frýdek-Místek SK Horácká Slavia Třebíč 2:3
St 6.1. 2021 18.00 SC Kolín Rytíři Kladno 1:2
St 6.1. 2021 18.00 DRACI PARS Šumperk VHK ROBE Vsetín 6:2
St 6.1. 2021 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Dukla Jihlava 3:5

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 9.1. 2020 16.00 VHK ROBE Vsetín HC Stadion Vrchlabí 2:4
So 9.1. 2021 15.00 HC Slavia Praha SK Trhači Kadaň 7:1
So 9.1. 2021 16.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Slovan Ústí nad Labem 4:3
So 9.1. 2021 16.00 AZ Heimstaden Havířov DRACI PARS Šumperk 2:3 PP
So 9.1. 2021 16.00 HC ZUBR Přerov Rytíři Kladno 4:3 PP
So 9.1. 2021 17.00 HC Frýdek-Místek SC Kolín 6:3
So 9.1. 2021 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč LHK Jestřábi Prostějov 0:2
So 9.1. 2021 17.30 HC Dukla Jihlava HC Benátky nad Jizerou 3:4 SN

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 13.1. 2021 16.30 SC Kolín HC ZUBR Přerov 3:2
St 13.1. 2021 16.30 HC Stadion Vrchlabí AZ Heimstaden Havířov 5:3
St 13.1. 2021 16.30 HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč 3:4 PP
St 13.1. 2021 17.00 SK Trhači Kadaň HC RT Torax Poruba 2011 1:7
St 13.1. 2021 18.00 DRACI PARS Šumperk HC Stadion Litoměřice 2:3 SN
St 13.1. 2021 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Dukla Jihlava 2:3 SN
St 13.1. 2021 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Frýdek-Místek 5:4
St 13.1. 2021 18.15 Rytíři Kladno VHK ROBE Vsetín 5:3

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.1. 2021 15.00 HC Slavia Praha DRACI PARS Šumperk 9:5
So 16.1. 2021 15.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Slovan Ústí nad Labem 2:1
So 16.1. 2021 16.00 HC Stadion Litoměřice HC Stadion Vrchlabí 3:4 SN
So 16.1. 2021 16.00 AZ Heimstaden Havířov Rytíři Kladno 1:0
So 16.1. 2021 17.00 LHK Jestřábi Prostějov SC Kolín 11:3
So 16.1. 2021 17.00 HC Frýdek-Místek HC Benátky nad Jizerou 5:0
So 16.1. 2021 17.00 VHK ROBE Vsetín HC ZUBR Přerov 2:3
So 16.1. 2021 17.30 HC Dukla Jihlava SK Trhači Kadaň 6:3

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.9. 2020 18.00 SC Kolín VHK ROBE Vsetín 3:0
St 20.1. 2021 16.00 HC Stadion Vrchlabí HC Slavia Praha 2:1 PP
St 20.1. 2021 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Frýdek-Místek 4:2
St 20.1. 2021 17.00 HC ZUBR Přerov AZ Heimstaden Havířov 3:2 SN
St 20.1. 2021 17.00 SK Trhači Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč 1:3
St 20.1. 2021 17.30 HC Benátky nad Jizerou LHK Jestřábi Prostějov 3:2
St 20.1. 2021 18.00 Rytíři Kladno HC Stadion Litoměřice 3:2
St 20.1. 2021 18.00 DRACI PARS Šumperk HC RT Torax Poruba 2011 1:3

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 23.1. 2021 15.00 HC Slavia Praha Rytíři Kladno 0:3
So 23.1. 2021 16.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Stadion Vrchlabí 2:5
So 23.1. 2021 16.00 HC Stadion Litoměřice HC ZUBR Přerov 4:5 PP
So 23.1. 2021 16.00 AZ Heimstaden Havířov VHK ROBE Vsetín 2:3 PP
So 23.1. 2021 17.00 SC Kolín HC Benátky nad Jizerou 5:4
So 23.1. 2021 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Slovan Ústí nad Labem 2:1
So 23.1. 2021 17.00 HC Frýdek-Místek SK Trhači Kadaň 2:5
So 23.1. 2021 17.30 HC Dukla Jihlava DRACI PARS Šumperk 5:0

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.10. 2020 17.00 HC ZUBR Přerov HC Slavia Praha 4:2
So 21.11. 2020 17.00 VHK ROBE Vsetín HC Stadion Litoměřice 5:4
So 28.11. 2020 17.00 HC Stadion Vrchlabí HC Dukla Jihlava 4:2
St 27.1. 2021 17.00 SC Kolín AZ Heimstaden Havířov
St 27.1. 2021 18.00 SK Trhači Kadaň LHK Jestřábi Prostějov
St 27.1. 2021 18.00 DRACI PARS Šumperk SK Horácká Slavia Třebíč
St 27.1. 2021 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou
St 27.1. 2021 18.00 Rytíři Kladno HC RT Torax Poruba 2011

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.12. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem SC Kolín
So 5.12. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou SK Trhači Kadaň
So 5.12. 2020 -- HC Frýdek-Místek DRACI PARS Šumperk
So 5.12. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Vrchlabí
So 5.12. 2020 -- HC Dukla Jihlava Rytíři Kladno
So 5.12. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC ZUBR Přerov
So 5.12. 2020 -- HC Slavia Praha VHK ROBE Vsetín
So 5.12. 2020 -- HC Stadion Litoměřice AZ Heimstaden Havířov

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 25.1. 2021 17.00 HC Stadion Vrchlabí HC Frýdek-Místek 9:0
Po 1.2. 2021 18.00 Rytíři Kladno SK Horácká Slavia Třebíč
St 3.2. 2021 17.30 VHK ROBE Vsetín HC RT Torax Poruba 2011
St 3.2. 2021 17.30 AZ Heimstaden Havířov HC Slavia Praha
St 3.2. 2021 18.00 SK Trhači Kadaň HC Slovan Ústí nad Labem
St 3.2. 2021 18.00 DRACI PARS Šumperk LHK Jestřábi Prostějov
St 3.2. 2021 18.00 HC ZUBR Přerov HC Dukla Jihlava
St 3.2. 2021 18.00 SC Kolín HC Stadion Litoměřice

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.12. 2020 -- SK Trhači Kadaň SC Kolín
So 12.12. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou DRACI PARS Šumperk
So 12.12. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov HC Stadion Vrchlabí
So 12.12. 2020 -- HC Frýdek-Místek Rytíři Kladno
So 12.12. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC ZUBR Přerov
So 12.12. 2020 -- HC Dukla Jihlava VHK ROBE Vsetín
So 12.12. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 AZ Heimstaden Havířov
So 12.12. 2020 -- HC Slavia Praha HC Stadion Litoměřice

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 21.12. 2020 -- SC Kolín HC Slavia Praha
Po 21.12. 2020 -- HC Stadion Litoměřice HC RT Torax Poruba 2011
Po 21.12. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC Dukla Jihlava
Po 21.12. 2020 -- VHK ROBE Vsetín SK Horácká Slavia Třebíč
Po 21.12. 2020 -- HC ZUBR Přerov HC Frýdek-Místek
Po 21.12. 2020 -- Rytíři Kladno LHK Jestřábi Prostějov
Po 21.12. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí HC Benátky nad Jizerou
Po 21.12. 2020 -- DRACI PARS Šumperk HC Slovan Ústí nad Labem

Základní část - 29. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 7.10. 2020 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Slavia Praha 0:1
Po 14.12. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč AZ Heimstaden Havířov 3:1
So 26.12. 2020 -- SK Trhači Kadaň DRACI PARS Šumperk
So 26.12. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Vrchlabí
So 26.12. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou Rytíři Kladno
So 26.12. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov HC ZUBR Přerov
So 26.12. 2020 -- HC Frýdek-Místek VHK ROBE Vsetín
So 26.12. 2020 -- HC Dukla Jihlava HC Stadion Litoměřice

Základní část - 30. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.9. 2020 17.00 HC Stadion Litoměřice SK Horácká Slavia Třebíč 4:3 PP
Po 28.12. 2020 -- SC Kolín HC RT Torax Poruba 2011
Po 28.12. 2020 -- HC Slavia Praha HC Dukla Jihlava
Po 28.12. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC Frýdek-Místek
Po 28.12. 2020 -- VHK ROBE Vsetín LHK Jestřábi Prostějov
Po 28.12. 2020 -- HC ZUBR Přerov HC Benátky nad Jizerou
Po 28.12. 2020 -- Rytíři Kladno HC Slovan Ústí nad Labem
Po 28.12. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí SK Trhači Kadaň

Základní část - 31. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 30.12. 2020 -- DRACI PARS Šumperk SC Kolín
St 30.12. 2020 -- SK Trhači Kadaň Rytíři Kladno
St 30.12. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC ZUBR Přerov
St 30.12. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou VHK ROBE Vsetín
St 30.12. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov AZ Heimstaden Havířov
St 30.12. 2020 -- HC Frýdek-Místek HC Stadion Litoměřice
St 30.12. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Slavia Praha
St 30.12. 2020 -- HC Dukla Jihlava HC RT Torax Poruba 2011

Základní část - 32. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 6.1. 2021 -- SC Kolín HC Dukla Jihlava
St 6.1. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 SK Horácká Slavia Třebíč
St 6.1. 2021 -- HC Slavia Praha HC Frýdek-Místek
St 6.1. 2021 -- HC Stadion Litoměřice LHK Jestřábi Prostějov
St 6.1. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov HC Benátky nad Jizerou
St 6.1. 2021 -- VHK ROBE Vsetín HC Slovan Ústí nad Labem
St 6.1. 2021 -- HC ZUBR Přerov SK Trhači Kadaň
St 6.1. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí DRACI PARS Šumperk

Základní část - 33. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 34. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 8.3. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč SC Kolín
Po 8.3. 2021 -- HC Frýdek-Místek HC Dukla Jihlava
Po 8.3. 2021 -- LHK Jestřábi Prostějov HC RT Torax Poruba 2011
Po 8.3. 2021 -- HC Benátky nad Jizerou HC Slavia Praha
Po 8.3. 2021 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice
Po 8.3. 2021 -- SK Trhači Kadaň AZ Heimstaden Havířov
Po 8.3. 2021 -- DRACI PARS Šumperk HC ZUBR Přerov
Po 8.3. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí Rytíři Kladno


Krátké zprávy
Poslední utkání základní skupiny na MS našim juniorům vyšel, Rakousku vstřelili sedm branek a vyhráli jasně 7:0. Ve čtvrtfinále vyzvou v neděli 3. ledna v 1:00 ráno našeho času domácí reprezentaci. Michal Gut vinou lehčího zranění do zápasu s Rakouskem nezasáhl.
Třetí utkání základní skupiny české juniorské reprezentaci nevyšlo, když týmu USA naši mladíci podlehli vysoko 0:7. Michal Gut strávil na ledě jen necelé dvě minuty (3 střídání) v první třetině. Připsal si jednu střelu na branku a prohranou buly.
Michal Gut nastoupil ve třetí formaci s Pavlem Novákem a Adamem Raškou. Strávil na ledě přes 10 minut a připsal si dvě trestné minuty.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).