Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: A-tým

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 14.9. 2022 18.00 PSG Berani Zlín SC Kolín 1:4
St 14.9. 2022 18.00 HC Dukla Jihlava HC RT Torax Poruba 2011 2:3 PP
St 14.9. 2022 18.00 VHK ROBE Vsetín DRACI PARS Šumperk 6:2
St 14.9. 2022 18.00 HC Stadion Litoměřice HC ZUBR Přerov 3:4
St 14.9. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Slavia Praha 5:1
St 14.9. 2022 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Frýdek-Místek 3:2

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.9. 2022 17.00 HC ZUBR Přerov SK Horácká Slavia Třebíč 5:2
So 17.9. 2022 17.00 SC Kolín LHK Jestřábi Prostějov 5:3
So 17.9. 2022 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 VHK ROBE Vsetín 1:4
So 17.9. 2022 17.00 DRACI PARS Šumperk PSG Berani Zlín 2:4
So 17.9. 2022 17.00 HC Dynamo Pardubice "B" HC Stadion Litoměřice 2:5
Ne 18.9. 2022 16.00 HC Frýdek-Místek HC Dukla Jihlava 3:1

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 21.9. 2022 18.00 HC Dukla Jihlava PSG Berani Zlín 1:2 SN
St 21.9. 2022 18.00 VHK ROBE Vsetín HC Dynamo Pardubice "B" 3:1
St 21.9. 2022 18.00 HC Stadion Litoměřice SC Kolín 5:6 PP
St 21.9. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Frýdek-Místek 5:4 PP
St 21.9. 2022 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC RT Torax Poruba 2011 3:4 SN
St 21.9. 2022 18.00 HC ZUBR Přerov HC Slavia Praha 3:2 SN

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 24.9. 2022 17.00 HC Slavia Praha HC Stadion Litoměřice 2:4
So 24.9. 2022 17.00 SC Kolín SK Horácká Slavia Třebíč 3:2
So 24.9. 2022 17.00 DRACI PARS Šumperk HC Dukla Jihlava 1:4
So 24.9. 2022 17.00 PSG Berani Zlín VHK ROBE Vsetín 0:2
So 24.9. 2022 17.00 HC Dynamo Pardubice "B" LHK Jestřábi Prostějov 4:0
Pá 10.2. 2023 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC ZUBR Přerov

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 26.9. 2022 18.00 VHK ROBE Vsetín HC Frýdek-Místek 2:1
Po 26.9. 2022 18.00 HC Stadion Litoměřice HC RT Torax Poruba 2011 3:6
Po 26.9. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč DRACI PARS Šumperk 3:1
Po 26.9. 2022 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Dukla Jihlava 2:4
Po 26.9. 2022 18.00 HC ZUBR Přerov SC Kolín 4:2
Po 26.9. 2022 18.00 HC Slavia Praha HC Dynamo Pardubice "B" 4:0

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 30.9. 2022 18.00 HC Dukla Jihlava VHK ROBE Vsetín 2:1
Pá 30.9. 2022 18.00 DRACI PARS Šumperk HC Stadion Litoměřice 4:1
Pá 30.9. 2022 18.00 PSG Berani Zlín LHK Jestřábi Prostějov 1:2 PP
Pá 30.9. 2022 18.00 SC Kolín HC Slavia Praha 3:1
Pá 30.9. 2022 18.00 HC Frýdek-Místek HC ZUBR Přerov 1:0 PP
Pá 30.9. 2022 18.00 HC Dynamo Pardubice "B" SK Horácká Slavia Třebíč 2:3

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.10. 2022 17.00 LHK Jestřábi Prostějov DRACI PARS Šumperk 5:2
So 1.10. 2022 17.00 HC ZUBR Přerov HC Dynamo Pardubice "B" 4:3 PP
So 1.10. 2022 17.00 HC Slavia Praha HC RT Torax Poruba 2011 3:2
So 1.10. 2022 17.00 SC Kolín HC Frýdek-Místek 2:5
So 1.10. 2022 17.00 HC Stadion Litoměřice HC Dukla Jihlava 5:3
So 1.10. 2022 17.00 SK Horácká Slavia Třebíč PSG Berani Zlín 2:1

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 5.10. 2022 17.30 PSG Berani Zlín HC Stadion Litoměřice 4:1
St 5.10. 2022 17.30 VHK ROBE Vsetín LHK Jestřábi Prostějov 1:2
St 5.10. 2022 17.30 HC Frýdek-Místek HC Slavia Praha 7:2
St 5.10. 2022 17.30 HC Dynamo Pardubice "B" SC Kolín 3:2
St 5.10. 2022 17.30 HC RT Torax Poruba 2011 SK Horácká Slavia Třebíč 1:0
St 5.10. 2022 17.30 DRACI PARS Šumperk HC ZUBR Přerov 4:3 PP

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 8.10. 2022 18.00 HC Stadion Litoměřice VHK ROBE Vsetín 7:3
So 8.10. 2022 18.00 HC ZUBR Přerov PSG Berani Zlín 1:2 PP
So 8.10. 2022 18.00 HC Slavia Praha DRACI PARS Šumperk 5:0
So 8.10. 2022 18.00 SC Kolín HC RT Torax Poruba 2011 4:6
So 8.10. 2022 18.00 HC Frýdek-Místek HC Dynamo Pardubice "B" 2:3
So 8.10. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava 4:1

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 10.10. 2022 18.00 PSG Berani Zlín HC Slavia Praha 5:2
Po 10.10. 2022 18.00 HC Dukla Jihlava SC Kolín 3:2
Po 10.10. 2022 18.00 VHK ROBE Vsetín HC ZUBR Přerov 4:3 SN
Po 10.10. 2022 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Stadion Litoměřice 0:5
Po 10.10. 2022 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Dynamo Pardubice "B" 5:3
Po 10.10. 2022 18.00 DRACI PARS Šumperk HC Frýdek-Místek 5:4 SN

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 12.10. 2022 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč VHK ROBE Vsetín 4:2
St 12.10. 2022 17.30 HC ZUBR Přerov HC Dukla Jihlava 2:3 PP
St 12.10. 2022 17.30 HC Slavia Praha LHK Jestřábi Prostějov 2:4
St 12.10. 2022 17.30 SC Kolín DRACI PARS Šumperk 3:5
St 12.10. 2022 17.30 HC Dynamo Pardubice "B" PSG Berani Zlín 2:3
Ne 11.12. 2022 17.00 HC Frýdek-Místek HC RT Torax Poruba 2011 2:5

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.10. 2022 18.00 HC Dukla Jihlava HC Dynamo Pardubice "B" 3:2
So 15.10. 2022 18.00 VHK ROBE Vsetín HC Slavia Praha 4:0
So 15.10. 2022 18.00 HC Stadion Litoměřice SK Horácká Slavia Třebíč 3:4 SN
So 15.10. 2022 18.00 DRACI PARS Šumperk HC RT Torax Poruba 2011 2:5
So 15.10. 2022 18.00 PSG Berani Zlín HC Frýdek-Místek 0:4
So 15.10. 2022 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC ZUBR Přerov 2:3 PP

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 19.10. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč LHK Jestřábi Prostějov 2:1 SN
St 19.10. 2022 18.00 HC Slavia Praha HC Dukla Jihlava 2:3
St 19.10. 2022 18.00 SC Kolín VHK ROBE Vsetín 3:1
St 19.10. 2022 18.00 HC Frýdek-Místek HC Stadion Litoměřice 2:5
St 19.10. 2022 18.00 HC Dynamo Pardubice "B" DRACI PARS Šumperk 3:2 SN
St 19.10. 2022 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 PSG Berani Zlín 5:3

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 22.10. 2022 18.00 HC ZUBR Přerov HC Stadion Litoměřice 2:3 SN
So 22.10. 2022 18.00 SC Kolín PSG Berani Zlín 4:3
So 22.10. 2022 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Dukla Jihlava 4:1
So 22.10. 2022 18.00 DRACI PARS Šumperk VHK ROBE Vsetín 7:3
So 22.10. 2022 18.00 HC Frýdek-Místek LHK Jestřábi Prostějov 3:2 PP
So 22.10. 2022 18.00 HC Slavia Praha SK Horácká Slavia Třebíč 6:1

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 24.10. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC ZUBR Přerov 3:0
Po 24.10. 2022 18.00 HC Dukla Jihlava HC Frýdek-Místek 4:1
Po 24.10. 2022 18.00 HC Stadion Litoměřice HC Dynamo Pardubice "B" 5:0
Po 24.10. 2022 18.00 VHK ROBE Vsetín HC RT Torax Poruba 2011 2:1
Po 24.10. 2022 18.00 PSG Berani Zlín DRACI PARS Šumperk 7:1
Po 24.10. 2022 18.00 LHK Jestřábi Prostějov SC Kolín 2:0

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 26.10. 2022 18.00 PSG Berani Zlín HC Dukla Jihlava 1:3
St 26.10. 2022 18.00 HC Dynamo Pardubice "B" VHK ROBE Vsetín 1:4
St 26.10. 2022 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 LHK Jestřábi Prostějov 4:3
St 26.10. 2022 18.00 SC Kolín HC Stadion Litoměřice 2:1 PP
St 26.10. 2022 18.00 HC Frýdek-Místek SK Horácká Slavia Třebíč 6:2
St 26.10. 2022 18.00 HC Slavia Praha HC ZUBR Přerov 0:3

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 29.10. 2022 17.00 HC Dukla Jihlava DRACI PARS Šumperk 3:4 PP
So 29.10. 2022 17.00 VHK ROBE Vsetín PSG Berani Zlín 4:1
So 29.10. 2022 17.00 HC Stadion Litoměřice HC Slavia Praha 0:3
So 29.10. 2022 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Dynamo Pardubice "B" 2:1 PP
So 29.10. 2022 17.00 HC ZUBR Přerov HC RT Torax Poruba 2011 3:2
So 29.10. 2022 17.00 SK Horácká Slavia Třebíč SC Kolín 3:2

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 2.11. 2022 17.30 HC Frýdek-Místek VHK ROBE Vsetín 1:4
St 2.11. 2022 17.30 HC Dukla Jihlava LHK Jestřábi Prostějov 3:5
St 2.11. 2022 17.30 HC RT Torax Poruba 2011 HC Stadion Litoměřice 3:2 PP
St 2.11. 2022 17.30 DRACI PARS Šumperk SK Horácká Slavia Třebíč 0:2
St 2.11. 2022 17.30 SC Kolín HC ZUBR Přerov 1:4
St 2.11. 2022 17.30 HC Dynamo Pardubice "B" HC Slavia Praha 2:1 SN

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.11. 2022 18.00 HC Slavia Praha SC Kolín 2:1
So 5.11. 2022 18.00 LHK Jestřábi Prostějov PSG Berani Zlín 5:6 SN
So 5.11. 2022 18.00 VHK ROBE Vsetín HC Dukla Jihlava 1:2
So 5.11. 2022 18.00 HC ZUBR Přerov HC Frýdek-Místek 0:1
So 5.11. 2022 18.00 HC Stadion Litoměřice DRACI PARS Šumperk 6:3
So 5.11. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Dynamo Pardubice "B" 4:1

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 14.11. 2022 18.00 PSG Berani Zlín SK Horácká Slavia Třebíč 4:1
Po 14.11. 2022 18.00 HC Dukla Jihlava HC Stadion Litoměřice 2:5
Po 14.11. 2022 18.00 DRACI PARS Šumperk LHK Jestřábi Prostějov 2:3 PP
Po 14.11. 2022 18.00 HC Dynamo Pardubice "B" HC ZUBR Přerov 1:3
Po 14.11. 2022 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Slavia Praha 7:0
Po 14.11. 2022 18.00 HC Frýdek-Místek SC Kolín 2:1

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.11. 2022 18.00 HC Stadion Litoměřice PSG Berani Zlín 5:2
St 16.11. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC RT Torax Poruba 2011 2:0
St 16.11. 2022 18.00 LHK Jestřábi Prostějov VHK ROBE Vsetín 1:3
St 16.11. 2022 18.00 HC Slavia Praha HC Frýdek-Místek 1:2 SN
St 16.11. 2022 18.00 SC Kolín HC Dynamo Pardubice "B" 2:1
St 16.11. 2022 18.00 HC ZUBR Přerov DRACI PARS Šumperk 4:3 PP

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 11.11. 2022 17.00 PSG Berani Zlín HC ZUBR Přerov 5:1
So 19.11. 2022 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 SC Kolín 6:4
So 19.11. 2022 17.00 VHK ROBE Vsetín HC Stadion Litoměřice 3:4
So 19.11. 2022 17.00 DRACI PARS Šumperk HC Slavia Praha 2:1
So 19.11. 2022 17.00 HC Dynamo Pardubice "B" HC Frýdek-Místek 2:4
Ne 20.11. 2022 16.30 HC Dukla Jihlava SK Horácká Slavia Třebíč 2:6

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 23.11. 2022 17.30 HC Stadion Litoměřice LHK Jestřábi Prostějov 1:3
St 23.11. 2022 17.30 HC Slavia Praha PSG Berani Zlín 2:4
St 23.11. 2022 17.30 SC Kolín HC Dukla Jihlava 6:1
St 23.11. 2022 17.30 HC ZUBR Přerov VHK ROBE Vsetín 1:4
St 23.11. 2022 17.30 HC Dynamo Pardubice "B" HC RT Torax Poruba 2011 2:3
St 23.11. 2022 17.30 HC Frýdek-Místek DRACI PARS Šumperk 3:5

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.11. 2022 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Frýdek-Místek 3:4 PP
So 26.11. 2022 17.00 HC Dukla Jihlava HC ZUBR Přerov 1:2
So 26.11. 2022 17.00 VHK ROBE Vsetín SK Horácká Slavia Třebíč 2:1
So 26.11. 2022 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Slavia Praha 3:4 SN
So 26.11. 2022 17.00 DRACI PARS Šumperk SC Kolín 3:2 SN
So 26.11. 2022 17.00 PSG Berani Zlín HC Dynamo Pardubice "B" 2:3 SN

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 30.11. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Litoměřice 2:4
St 30.11. 2022 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 DRACI PARS Šumperk 4:3 PP
St 30.11. 2022 18.00 HC Frýdek-Místek PSG Berani Zlín 2:1
St 30.11. 2022 18.00 HC Dynamo Pardubice "B" HC Dukla Jihlava 2:4
St 30.11. 2022 18.00 HC Slavia Praha VHK ROBE Vsetín 4:5
St 30.11. 2022 18.00 HC ZUBR Přerov LHK Jestřábi Prostějov 0:3

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.12. 2022 17.00 PSG Berani Zlín HC RT Torax Poruba 2011 1:3
So 3.12. 2022 17.00 HC Dukla Jihlava HC Slavia Praha 5:2
So 3.12. 2022 17.00 LHK Jestřábi Prostějov SK Horácká Slavia Třebíč 2:0
So 3.12. 2022 17.00 VHK ROBE Vsetín SC Kolín 5:3
So 3.12. 2022 17.00 HC Stadion Litoměřice HC Frýdek-Místek 2:1 PP
So 3.12. 2022 17.00 DRACI PARS Šumperk HC Dynamo Pardubice "B" 4:3 PP

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 5.12. 2022 18.00 PSG Berani Zlín SC Kolín 4:3 PP
Po 5.12. 2022 18.00 HC Stadion Litoměřice HC ZUBR Přerov 2:1
Po 5.12. 2022 18.00 HC Dukla Jihlava HC RT Torax Poruba 2011 2:3 PP
Po 5.12. 2022 18.00 VHK ROBE Vsetín DRACI PARS Šumperk 4:3
Po 5.12. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Slavia Praha 4:3
Po 5.12. 2022 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Frýdek-Místek 4:2

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 7.12. 2022 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 VHK ROBE Vsetín 2:3
St 7.12. 2022 18.00 HC ZUBR Přerov SK Horácká Slavia Třebíč 0:1
St 7.12. 2022 18.00 SC Kolín LHK Jestřábi Prostějov 2:6
St 7.12. 2022 18.00 HC Frýdek-Místek HC Dukla Jihlava 1:4
St 7.12. 2022 18.00 HC Dynamo Pardubice "B" HC Stadion Litoměřice 4:1
St 7.12. 2022 18.00 DRACI PARS Šumperk PSG Berani Zlín 3:1

Základní část - 29. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.12. 2022 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 LHK Jestřábi Prostějov 1:4
So 10.12. 2022 17.00 HC Dukla Jihlava PSG Berani Zlín 4:3 PP
So 10.12. 2022 17.00 VHK ROBE Vsetín HC Dynamo Pardubice "B" 3:2
So 10.12. 2022 17.00 HC Stadion Litoměřice SC Kolín 2:1 SN
So 10.12. 2022 17.00 HC ZUBR Přerov HC Slavia Praha 2:0
So 10.12. 2022 17.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Frýdek-Místek 4:1

Základní část - 30. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 19.12. 2022 18.00 PSG Berani Zlín VHK ROBE Vsetín 2:5
Po 19.12. 2022 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC ZUBR Přerov 2:1 PP
Po 19.12. 2022 18.00 HC Slavia Praha HC Stadion Litoměřice 7:2
Po 19.12. 2022 18.00 SC Kolín SK Horácká Slavia Třebíč 2:1
Po 19.12. 2022 18.00 HC Dynamo Pardubice "B" LHK Jestřábi Prostějov 4:1
Po 19.12. 2022 18.00 DRACI PARS Šumperk HC Dukla Jihlava 1:2

Základní část - 31. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 21.12. 2022 18.00 VHK ROBE Vsetín HC Frýdek-Místek 5:2
St 21.12. 2022 18.00 HC Stadion Litoměřice HC RT Torax Poruba 2011 2:1 PP
St 21.12. 2022 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč DRACI PARS Šumperk 5:2
St 21.12. 2022 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Dukla Jihlava 3:2
St 21.12. 2022 18.00 HC ZUBR Přerov SC Kolín 5:1
St 21.12. 2022 18.00 HC Slavia Praha HC Dynamo Pardubice "B" 5:3

Základní část - 32. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 27.12. 2022 18.00 HC Frýdek-Místek HC ZUBR Přerov 3:2 SN
Út 27.12. 2022 18.00 PSG Berani Zlín LHK Jestřábi Prostějov 6:1
Út 27.12. 2022 18.00 HC Dukla Jihlava VHK ROBE Vsetín 1:3
Út 27.12. 2022 18.00 SC Kolín HC Slavia Praha 1:5
Út 27.12. 2022 18.00 HC Dynamo Pardubice "B" SK Horácká Slavia Třebíč 2:5
Út 27.12. 2022 18.00 DRACI PARS Šumperk HC Stadion Litoměřice 6:3

Základní část - 33. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.12. 2022 17.30 HC ZUBR Přerov HC Dynamo Pardubice "B" 2:1 SN
St 28.12. 2022 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Dukla Jihlava 5:0
St 28.12. 2022 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč PSG Berani Zlín 3:2
St 28.12. 2022 17.30 LHK Jestřábi Prostějov DRACI PARS Šumperk 4:1
St 28.12. 2022 17.30 HC Slavia Praha HC RT Torax Poruba 2011 0:4
St 28.12. 2022 17.30 SC Kolín HC Frýdek-Místek 2:1 SN

Základní část - 34. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 4.1. 2023 17.30 PSG Berani Zlín HC Stadion Litoměřice 2:3 PP
St 4.1. 2023 17.30 VHK ROBE Vsetín LHK Jestřábi Prostějov 4:1
St 4.1. 2023 17.30 HC RT Torax Poruba 2011 SK Horácká Slavia Třebíč 2:4
St 4.1. 2023 17.30 HC Frýdek-Místek HC Slavia Praha 1:2
St 4.1. 2023 17.30 HC Dynamo Pardubice "B" SC Kolín 3:5
St 4.1. 2023 17.30 DRACI PARS Šumperk HC ZUBR Přerov 4:6

Základní část - 35. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.1. 2023 17.00 HC Slavia Praha DRACI PARS Šumperk 7:2
So 7.1. 2023 17.00 HC Stadion Litoměřice VHK ROBE Vsetín 3:0
So 7.1. 2023 17.00 HC ZUBR Přerov PSG Berani Zlín 3:4 PP
So 7.1. 2023 17.00 SC Kolín HC RT Torax Poruba 2011 4:3 PP
So 7.1. 2023 17.00 HC Frýdek-Místek HC Dynamo Pardubice "B" 2:4
So 7.1. 2023 17.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava 3:1

Základní část - 36. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 9.1. 2023 18.00 PSG Berani Zlín HC Slavia Praha 0:4
Po 9.1. 2023 18.00 HC Dukla Jihlava SC Kolín 0:5
Po 9.1. 2023 18.00 VHK ROBE Vsetín HC ZUBR Přerov 1:3
Po 9.1. 2023 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Dynamo Pardubice "B" 4:2
Po 9.1. 2023 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Stadion Litoměřice 3:5
Po 9.1. 2023 18.00 DRACI PARS Šumperk HC Frýdek-Místek 2:4

Základní část - 37. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 11.1. 2023 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč VHK ROBE Vsetín 2:1
St 11.1. 2023 17.30 HC ZUBR Přerov HC Dukla Jihlava 4:3
St 11.1. 2023 17.30 HC Slavia Praha LHK Jestřábi Prostějov 5:0
St 11.1. 2023 17.30 SC Kolín DRACI PARS Šumperk 3:2
St 11.1. 2023 17.30 HC Frýdek-Místek HC RT Torax Poruba 2011 4:0
St 11.1. 2023 17.30 HC Dynamo Pardubice "B" PSG Berani Zlín 5:2

Základní část - 38. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.1. 2023 17.00 HC Dukla Jihlava HC Dynamo Pardubice "B" 1:4
So 14.1. 2023 17.00 VHK ROBE Vsetín HC Slavia Praha 2:5
So 14.1. 2023 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC ZUBR Přerov 3:2
So 14.1. 2023 17.00 HC Stadion Litoměřice SK Horácká Slavia Třebíč 2:1
So 14.1. 2023 17.00 DRACI PARS Šumperk HC RT Torax Poruba 2011 1:6
So 14.1. 2023 17.00 PSG Berani Zlín HC Frýdek-Místek 3:2

Základní část - 39. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 18.1. 2023 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč LHK Jestřábi Prostějov 3:4 PP
St 18.1. 2023 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 PSG Berani Zlín 0:2
St 18.1. 2023 18.00 HC Slavia Praha HC Dukla Jihlava 3:2 PP
St 18.1. 2023 18.00 SC Kolín VHK ROBE Vsetín 2:1 SN
St 18.1. 2023 18.00 HC Dynamo Pardubice "B" DRACI PARS Šumperk 5:1
St 18.1. 2023 18.00 HC Frýdek-Místek HC Stadion Litoměřice 3:1

Základní část - 40. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.1. 2023 18.00 HC Slavia Praha SK Horácká Slavia Třebíč 1:2
So 21.1. 2023 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Dukla Jihlava 4:0
So 21.1. 2023 18.00 SC Kolín PSG Berani Zlín 1:3
So 21.1. 2023 18.00 DRACI PARS Šumperk VHK ROBE Vsetín 2:5
So 21.1. 2023 18.00 HC Frýdek-Místek LHK Jestřábi Prostějov 3:2
So 21.1. 2023 18.00 HC ZUBR Přerov HC Stadion Litoměřice 1:2

Základní část - 42. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.1. 2023 17.00 HC Slavia Praha HC ZUBR Přerov 1:3
So 28.1. 2023 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC RT Torax Poruba 2011 4:1
So 28.1. 2023 17.00 SC Kolín HC Stadion Litoměřice 5:2
So 28.1. 2023 17.00 HC Frýdek-Místek SK Horácká Slavia Třebíč 2:4
So 28.1. 2023 17.00 PSG Berani Zlín HC Dukla Jihlava 4:1
So 28.1. 2023 17.00 HC Dynamo Pardubice "B" VHK ROBE Vsetín 1:3

Základní část - 41. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 25.1. 2023 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC ZUBR Přerov 2:0
St 25.1. 2023 18.00 HC Dukla Jihlava HC Frýdek-Místek 7:1
St 25.1. 2023 18.00 HC Stadion Litoměřice HC Dynamo Pardubice "B" 5:6 SN
St 25.1. 2023 18.00 VHK ROBE Vsetín HC RT Torax Poruba 2011 5:0
St 25.1. 2023 18.00 PSG Berani Zlín DRACI PARS Šumperk 6:2
St 25.1. 2023 18.00 LHK Jestřábi Prostějov SC Kolín 3:1

Základní část - 43. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 30.1. 2023 18.00 VHK ROBE Vsetín PSG Berani Zlín 2:3
Po 30.1. 2023 18.00 HC Stadion Litoměřice HC Slavia Praha 1:2
Po 30.1. 2023 18.00 SK Horácká Slavia Třebíč SC Kolín 5:6 SN
Po 30.1. 2023 18.00 HC Dukla Jihlava DRACI PARS Šumperk 5:0
Po 30.1. 2023 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Dynamo Pardubice "B" 4:5 PP
Po 30.1. 2023 18.00 HC ZUBR Přerov HC RT Torax Poruba 2011 2:3 SN

Základní část - 44. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 1.2. 2023 17.30 HC Dukla Jihlava LHK Jestřábi Prostějov 3:6
St 1.2. 2023 17.30 HC RT Torax Poruba 2011 HC Stadion Litoměřice 1:3
St 1.2. 2023 17.30 DRACI PARS Šumperk SK Horácká Slavia Třebíč 3:2 PP
St 1.2. 2023 17.30 SC Kolín HC ZUBR Přerov 1:3
St 1.2. 2023 17.30 HC Dynamo Pardubice "B" HC Slavia Praha 1:0 SN
St 1.2. 2023 17.30 HC Frýdek-Místek VHK ROBE Vsetín 2:4

Základní část - 45. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.2. 2023 17.00 HC Slavia Praha SC Kolín 6:3
So 4.2. 2023 17.00 LHK Jestřábi Prostějov PSG Berani Zlín 5:1
So 4.2. 2023 17.00 VHK ROBE Vsetín HC Dukla Jihlava 2:5
So 4.2. 2023 17.00 HC ZUBR Přerov HC Frýdek-Místek 1:3
So 4.2. 2023 17.00 HC Stadion Litoměřice DRACI PARS Šumperk 3:0
So 4.2. 2023 17.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Dynamo Pardubice "B" 3:1

Základní část - 46. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 47. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 48. kolo

Základní část - 49. kolo

Základní část - 50. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 51. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 52. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre


Krátké zprávy
6. TÝDEN (6. 2. - 12. 2. ) - ZDE
7. TÝDEN (13. 2. - 19. 2.) - ZDE

Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko… 
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu. 
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00
33. kolo: VHK ROBE Vsetín - HC Baník Sokolov ST 28. 12. 2022, 17:30
Informace - ZDE
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).