Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: A-tým

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.9. 2020 16.00 Rytíři Kladno SC Kolín 7:1
So 12.9. 2020 17.00 VHK ROBE Vsetín DRACI PARS Šumperk 6:0
So 12.9. 2020 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Benátky nad Jizerou 3:1
So 12.9. 2020 17.30 HC Dukla Jihlava LHK Jestřábi Prostějov 3:2
Po 14.9. 2020 18.00 HC Slavia Praha HC Slovan Ústí nad Labem 1:3
Po 5.10. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Frýdek-Místek
Po 5.10. 2020 -- HC Stadion Litoměřice SK Trhači Kadaň
Po 5.10. 2020 17.00 HC ZUBR Přerov HC Stadion Vrchlabí 0:5 KK

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.9. 2020 -- SC Kolín HC Frýdek-Místek
St 16.9. 2020 -- SK Trhači Kadaň HC Slavia Praha
St 16.9. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí VHK ROBE Vsetín
St 16.9. 2020 17.30 HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava 4:1
St 16.9. 2020 18.00 LHK Jestřábi Prostějov SK Horácká Slavia Třebíč 6:3
St 16.9. 2020 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC RT Torax Poruba 2011 3:4 SN
St 16.9. 2020 18.00 DRACI PARS Šumperk AZ Heimstaden Havířov 2:3 PP
St 7.10. 2020 18.00 Rytíři Kladno HC ZUBR Přerov 3:2

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.9. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou
So 19.9. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC Stadion Vrchlabí
So 19.9. 2020 -- HC Frýdek-Místek LHK Jestřábi Prostějov
So 19.9. 2020 17.00 HC ZUBR Přerov SC Kolín 4:5 PP
So 19.9. 2020 17.00 VHK ROBE Vsetín Rytíři Kladno 4:3 PP
So 19.9. 2020 17.00 HC Stadion Litoměřice DRACI PARS Šumperk 5:3
So 19.9. 2020 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 SK Trhači Kadaň 11:1
So 19.9. 2020 17.30 HC Dukla Jihlava HC Slovan Ústí nad Labem 5:1

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 23.9. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem SK Horácká Slavia Třebíč
St 23.9. 2020 17.30 HC Benátky nad Jizerou HC Frýdek-Místek 5:2
St 23.9. 2020 18.00 SC Kolín LHK Jestřábi Prostějov 2:3 PP
St 23.9. 2020 18.00 SK Trhači Kadaň HC Dukla Jihlava 2:5
St 23.9. 2020 18.00 DRACI PARS Šumperk HC Slavia Praha 0:4
St 23.9. 2020 18.00 Rytíři Kladno AZ Heimstaden Havířov 5:1
St 23.9. 2020 18.00 HC ZUBR Přerov VHK ROBE Vsetín 3:1
So 3.10. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí HC Stadion Litoměřice

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.9. 2020 -- VHK ROBE Vsetín SC Kolín
So 26.9. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC ZUBR Přerov
So 26.9. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč SK Trhači Kadaň
So 26.9. 2020 16.00 HC Slavia Praha HC Stadion Vrchlabí 4:3 SN
So 26.9. 2020 17.00 HC Stadion Litoměřice Rytíři Kladno 3:2 PP
So 26.9. 2020 17.00 HC RT Torax Poruba 2011 DRACI PARS Šumperk 4:1
So 26.9. 2020 17.00 HC Frýdek-Místek HC Slovan Ústí nad Labem 6:0
So 26.9. 2020 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Benátky nad Jizerou 6:5 PP

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.9. 2020 18.00 Rytíři Kladno HC Slavia Praha 2:4
Po 28.9. 2020 -- HC ZUBR Přerov HC Stadion Litoměřice
Po 28.9. 2020 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem LHK Jestřábi Prostějov 4:1
Po 28.9. 2020 17.00 SK Trhači Kadaň HC Frýdek-Místek 2:3
Po 28.9. 2020 17.00 DRACI PARS Šumperk HC Dukla Jihlava 2:3
Po 28.9. 2020 17.00 VHK ROBE Vsetín AZ Heimstaden Havířov 4:2
Po 28.9. 2020 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC RT Torax Poruba 2011 3:2
St 7.10. 2020 17.30 HC Benátky nad Jizerou SC Kolín 5:4

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 30.9. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov SC Kolín
St 30.9. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč DRACI PARS Šumperk
St 30.9. 2020 17.30 HC Stadion Litoměřice VHK ROBE Vsetín 3:4
St 30.9. 2020 17.30 HC Dukla Jihlava HC Stadion Vrchlabí 5:3
St 30.9. 2020 17.30 HC Benátky nad Jizerou HC Slovan Ústí nad Labem 3:2 PP
St 30.9. 2020 18.00 HC Slavia Praha HC ZUBR Přerov 3:2
St 30.9. 2020 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 Rytíři Kladno 4:3 SN
St 30.9. 2020 18.00 LHK Jestřábi Prostějov SK Trhači Kadaň 8:1

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.10. 2020 -- SC Kolín HC Slovan Ústí nad Labem
So 3.10. 2020 -- VHK ROBE Vsetín HC Slavia Praha
So 3.10. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC Stadion Litoměřice
So 3.10. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí SK Horácká Slavia Třebíč
So 3.10. 2020 17.00 SK Trhači Kadaň HC Benátky nad Jizerou 4:3 SN
So 3.10. 2020 17.00 DRACI PARS Šumperk HC Frýdek-Místek 5:0
So 3.10. 2020 17.00 HC ZUBR Přerov HC RT Torax Poruba 2011 3:0
So 7.11. 2020 16.00 Rytíři Kladno HC Dukla Jihlava

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 6.10. 2020 17.00 HC Frýdek-Místek HC Stadion Vrchlabí 3:5
St 7.10. 2020 -- HC Stadion Litoměřice SC Kolín
St 7.10. 2020 -- HC Slavia Praha AZ Heimstaden Havířov
St 7.10. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 VHK ROBE Vsetín
St 7.10. 2020 -- HC Dukla Jihlava HC ZUBR Přerov
St 7.10. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč Rytíři Kladno
St 7.10. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem SK Trhači Kadaň
St 7.10. 2020 18.00 LHK Jestřábi Prostějov DRACI PARS Šumperk 3:4

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.10. 2020 -- HC ZUBR Přerov SK Horácká Slavia Třebíč
So 10.10. 2020 -- VHK ROBE Vsetín HC Dukla Jihlava
So 10.10. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC RT Torax Poruba 2011
So 10.10. 2020 -- HC Stadion Litoměřice HC Slavia Praha
So 10.10. 2020 17.00 SC Kolín SK Trhači Kadaň 2:3
So 10.10. 2020 17.00 DRACI PARS Šumperk HC Benátky nad Jizerou 2:3
So 10.10. 2020 17.10 HC Frýdek-Místek Rytíři Kladno 3:5
So 10.10. 2020 18.00 HC Stadion Vrchlabí LHK Jestřábi Prostějov 2:5

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 14.10. 2020 -- HC Slavia Praha SC Kolín
St 14.10. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC Stadion Litoměřice
St 14.10. 2020 -- HC Dukla Jihlava AZ Heimstaden Havířov
St 14.10. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč VHK ROBE Vsetín
St 14.10. 2020 -- HC Frýdek-Místek HC ZUBR Přerov
St 14.10. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov Rytíři Kladno
St 14.10. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou HC Stadion Vrchlabí
St 14.10. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem DRACI PARS Šumperk

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.10. 2020 -- DRACI PARS Šumperk SK Trhači Kadaň
So 17.10. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí HC Slovan Ústí nad Labem
So 17.10. 2020 -- Rytíři Kladno HC Benátky nad Jizerou
So 17.10. 2020 -- HC ZUBR Přerov LHK Jestřábi Prostějov
So 17.10. 2020 -- VHK ROBE Vsetín HC Frýdek-Místek
So 17.10. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC Slavia Praha
So 17.10. 2020 -- HC Stadion Litoměřice HC Dukla Jihlava
So 17.10. 2020 -- HC Slavia Praha HC RT Torax Poruba 2011

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 21.10. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 SC Kolín
St 21.10. 2020 -- HC Dukla Jihlava HC Slavia Praha
St 21.10. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Litoměřice
St 21.10. 2020 -- HC Frýdek-Místek AZ Heimstaden Havířov
St 21.10. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov VHK ROBE Vsetín
St 21.10. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou HC ZUBR Přerov
St 21.10. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem Rytíři Kladno
St 21.10. 2020 -- SK Trhači Kadaň HC Stadion Vrchlabí

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.9. 2020 17.00 AZ Heimstaden Havířov LHK Jestřábi Prostějov 4:1
So 24.10. 2020 -- Rytíři Kladno SK Trhači Kadaň
So 24.10. 2020 -- HC ZUBR Přerov HC Slovan Ústí nad Labem
So 24.10. 2020 -- VHK ROBE Vsetín HC Benátky nad Jizerou
So 24.10. 2020 -- HC Stadion Litoměřice HC Frýdek-Místek
So 24.10. 2020 -- HC Slavia Praha SK Horácká Slavia Třebíč
So 24.10. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC Dukla Jihlava
So 24.10. 2020 -- SC Kolín DRACI PARS Šumperk

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 28.10. 2020 -- HC Dukla Jihlava SC Kolín
St 28.10. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC RT Torax Poruba 2011
St 28.10. 2020 -- HC Frýdek-Místek HC Slavia Praha
St 28.10. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov HC Stadion Litoměřice
St 28.10. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou AZ Heimstaden Havířov
St 28.10. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem VHK ROBE Vsetín
St 28.10. 2020 -- SK Trhači Kadaň HC ZUBR Přerov
St 28.10. 2020 -- DRACI PARS Šumperk HC Stadion Vrchlabí

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.9. 2020 17.00 VHK ROBE Vsetín SK Trhači Kadaň 4:2
So 31.10. 2020 -- SC Kolín HC Stadion Vrchlabí
So 31.10. 2020 -- Rytíři Kladno DRACI PARS Šumperk
So 31.10. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC Slovan Ústí nad Labem
So 31.10. 2020 -- HC Stadion Litoměřice HC Benátky nad Jizerou
So 31.10. 2020 -- HC Slavia Praha LHK Jestřábi Prostějov
So 31.10. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC Frýdek-Místek
So 31.10. 2020 -- HC Dukla Jihlava SK Horácká Slavia Třebíč

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 23.9. 2020 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice 5:4 PP
Po 9.11. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč SC Kolín
Po 9.11. 2020 -- HC Frýdek-Místek HC Dukla Jihlava
Po 9.11. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov HC RT Torax Poruba 2011
Po 9.11. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou HC Slavia Praha
Po 9.11. 2020 -- SK Trhači Kadaň AZ Heimstaden Havířov
Po 9.11. 2020 -- DRACI PARS Šumperk HC ZUBR Přerov
Po 9.11. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí Rytíři Kladno

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 11.11. 2020 -- SC Kolín Rytíři Kladno
St 11.11. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí HC ZUBR Přerov
St 11.11. 2020 -- DRACI PARS Šumperk VHK ROBE Vsetín
St 11.11. 2020 -- SK Trhači Kadaň HC Stadion Litoměřice
St 11.11. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Slavia Praha
St 11.11. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou HC RT Torax Poruba 2011
St 11.11. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov HC Dukla Jihlava
St 11.11. 2020 -- HC Frýdek-Místek SK Horácká Slavia Třebíč

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.11. 2020 -- HC Frýdek-Místek SC Kolín
So 14.11. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč LHK Jestřábi Prostějov
So 14.11. 2020 -- HC Dukla Jihlava HC Benátky nad Jizerou
So 14.11. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC Slovan Ústí nad Labem
So 14.11. 2020 -- HC Slavia Praha SK Trhači Kadaň
So 14.11. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov DRACI PARS Šumperk
So 14.11. 2020 -- VHK ROBE Vsetín HC Stadion Vrchlabí
So 14.11. 2020 -- HC ZUBR Přerov Rytíři Kladno

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 18.11. 2020 -- SC Kolín HC ZUBR Přerov
St 18.11. 2020 -- Rytíři Kladno VHK ROBE Vsetín
St 18.11. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí AZ Heimstaden Havířov
St 18.11. 2020 -- DRACI PARS Šumperk HC Stadion Litoměřice
St 18.11. 2020 -- SK Trhači Kadaň HC RT Torax Poruba 2011
St 18.11. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Dukla Jihlava
St 18.11. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč
St 18.11. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov HC Frýdek-Místek

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.11. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov SC Kolín
So 21.11. 2020 -- HC Frýdek-Místek HC Benátky nad Jizerou
So 21.11. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Slovan Ústí nad Labem
So 21.11. 2020 -- HC Dukla Jihlava SK Trhači Kadaň
So 21.11. 2020 -- HC Slavia Praha DRACI PARS Šumperk
So 21.11. 2020 -- HC Stadion Litoměřice HC Stadion Vrchlabí
So 21.11. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov Rytíři Kladno
So 21.11. 2020 -- VHK ROBE Vsetín HC ZUBR Přerov

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.9. 2020 18.00 SC Kolín VHK ROBE Vsetín 3:0
St 25.11. 2020 -- HC ZUBR Přerov AZ Heimstaden Havířov
St 25.11. 2020 -- Rytíři Kladno HC Stadion Litoměřice
St 25.11. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí HC Slavia Praha
St 25.11. 2020 -- DRACI PARS Šumperk HC RT Torax Poruba 2011
St 25.11. 2020 -- SK Trhači Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč
St 25.11. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Frýdek-Místek
St 25.11. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou LHK Jestřábi Prostějov

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.11. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou SC Kolín
So 28.11. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov HC Slovan Ústí nad Labem
So 28.11. 2020 -- HC Frýdek-Místek SK Trhači Kadaň
So 28.11. 2020 -- HC Dukla Jihlava DRACI PARS Šumperk
So 28.11. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC Stadion Vrchlabí
So 28.11. 2020 -- HC Slavia Praha Rytíři Kladno
So 28.11. 2020 -- HC Stadion Litoměřice HC ZUBR Přerov
So 28.11. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov VHK ROBE Vsetín

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.10. 2020 17.00 HC ZUBR Přerov HC Slavia Praha 4:2
St 2.12. 2020 -- SC Kolín AZ Heimstaden Havířov
St 2.12. 2020 -- VHK ROBE Vsetín HC Stadion Litoměřice
St 2.12. 2020 -- Rytíři Kladno HC RT Torax Poruba 2011
St 2.12. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí HC Dukla Jihlava
St 2.12. 2020 -- DRACI PARS Šumperk SK Horácká Slavia Třebíč
St 2.12. 2020 -- SK Trhači Kadaň LHK Jestřábi Prostějov
St 2.12. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.12. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem SC Kolín
So 5.12. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou SK Trhači Kadaň
So 5.12. 2020 -- HC Frýdek-Místek DRACI PARS Šumperk
So 5.12. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Vrchlabí
So 5.12. 2020 -- HC Dukla Jihlava Rytíři Kladno
So 5.12. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC ZUBR Přerov
So 5.12. 2020 -- HC Slavia Praha VHK ROBE Vsetín
So 5.12. 2020 -- HC Stadion Litoměřice AZ Heimstaden Havířov

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 9.12. 2020 -- SC Kolín HC Stadion Litoměřice
St 9.12. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC Slavia Praha
St 9.12. 2020 -- VHK ROBE Vsetín HC RT Torax Poruba 2011
St 9.12. 2020 -- HC ZUBR Přerov HC Dukla Jihlava
St 9.12. 2020 -- Rytíři Kladno SK Horácká Slavia Třebíč
St 9.12. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí HC Frýdek-Místek
St 9.12. 2020 -- DRACI PARS Šumperk LHK Jestřábi Prostějov
St 9.12. 2020 -- SK Trhači Kadaň HC Slovan Ústí nad Labem

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.12. 2020 -- SK Trhači Kadaň SC Kolín
So 12.12. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou DRACI PARS Šumperk
So 12.12. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov HC Stadion Vrchlabí
So 12.12. 2020 -- HC Frýdek-Místek Rytíři Kladno
So 12.12. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC ZUBR Přerov
So 12.12. 2020 -- HC Dukla Jihlava VHK ROBE Vsetín
So 12.12. 2020 -- HC RT Torax Poruba 2011 AZ Heimstaden Havířov
So 12.12. 2020 -- HC Slavia Praha HC Stadion Litoměřice

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 21.12. 2020 -- SC Kolín HC Slavia Praha
Po 21.12. 2020 -- HC Stadion Litoměřice HC RT Torax Poruba 2011
Po 21.12. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC Dukla Jihlava
Po 21.12. 2020 -- VHK ROBE Vsetín SK Horácká Slavia Třebíč
Po 21.12. 2020 -- HC ZUBR Přerov HC Frýdek-Místek
Po 21.12. 2020 -- Rytíři Kladno LHK Jestřábi Prostějov
Po 21.12. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí HC Benátky nad Jizerou
Po 21.12. 2020 -- DRACI PARS Šumperk HC Slovan Ústí nad Labem

Základní část - 29. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 7.10. 2020 18.00 HC RT Torax Poruba 2011 HC Slavia Praha 0:1
So 26.12. 2020 -- SK Trhači Kadaň DRACI PARS Šumperk
So 26.12. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Vrchlabí
So 26.12. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou Rytíři Kladno
So 26.12. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov HC ZUBR Přerov
So 26.12. 2020 -- HC Frýdek-Místek VHK ROBE Vsetín
So 26.12. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč AZ Heimstaden Havířov
So 26.12. 2020 -- HC Dukla Jihlava HC Stadion Litoměřice

Základní část - 30. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.9. 2020 17.00 HC Stadion Litoměřice SK Horácká Slavia Třebíč 3:2 PP
Po 28.12. 2020 -- SC Kolín HC RT Torax Poruba 2011
Po 28.12. 2020 -- HC Slavia Praha HC Dukla Jihlava
Po 28.12. 2020 -- AZ Heimstaden Havířov HC Frýdek-Místek
Po 28.12. 2020 -- VHK ROBE Vsetín LHK Jestřábi Prostějov
Po 28.12. 2020 -- HC ZUBR Přerov HC Benátky nad Jizerou
Po 28.12. 2020 -- Rytíři Kladno HC Slovan Ústí nad Labem
Po 28.12. 2020 -- HC Stadion Vrchlabí SK Trhači Kadaň

Základní část - 31. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 30.12. 2020 -- DRACI PARS Šumperk SC Kolín
St 30.12. 2020 -- SK Trhači Kadaň Rytíři Kladno
St 30.12. 2020 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC ZUBR Přerov
St 30.12. 2020 -- HC Benátky nad Jizerou VHK ROBE Vsetín
St 30.12. 2020 -- LHK Jestřábi Prostějov AZ Heimstaden Havířov
St 30.12. 2020 -- HC Frýdek-Místek HC Stadion Litoměřice
St 30.12. 2020 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Slavia Praha
St 30.12. 2020 -- HC Dukla Jihlava HC RT Torax Poruba 2011

Základní část - 32. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 6.1. 2021 -- SC Kolín HC Dukla Jihlava
St 6.1. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 SK Horácká Slavia Třebíč
St 6.1. 2021 -- HC Slavia Praha HC Frýdek-Místek
St 6.1. 2021 -- HC Stadion Litoměřice LHK Jestřábi Prostějov
St 6.1. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov HC Benátky nad Jizerou
St 6.1. 2021 -- VHK ROBE Vsetín HC Slovan Ústí nad Labem
St 6.1. 2021 -- HC ZUBR Přerov SK Trhači Kadaň
St 6.1. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí DRACI PARS Šumperk

Základní část - 33. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 9.1. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí SC Kolín
So 9.1. 2021 -- DRACI PARS Šumperk Rytíři Kladno
So 9.1. 2021 -- SK Trhači Kadaň VHK ROBE Vsetín
So 9.1. 2021 -- HC Slovan Ústí nad Labem AZ Heimstaden Havířov
So 9.1. 2021 -- HC Benátky nad Jizerou HC Stadion Litoměřice
So 9.1. 2021 -- LHK Jestřábi Prostějov HC Slavia Praha
So 9.1. 2021 -- HC Frýdek-Místek HC RT Torax Poruba 2011
So 9.1. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava

Základní část - 34. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 13.1. 2021 -- SC Kolín SK Horácká Slavia Třebíč
St 13.1. 2021 -- HC Dukla Jihlava HC Frýdek-Místek
St 13.1. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 LHK Jestřábi Prostějov
St 13.1. 2021 -- HC Slavia Praha HC Benátky nad Jizerou
St 13.1. 2021 -- HC Stadion Litoměřice HC Slovan Ústí nad Labem
St 13.1. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov SK Trhači Kadaň
St 13.1. 2021 -- HC ZUBR Přerov DRACI PARS Šumperk
St 13.1. 2021 -- Rytíři Kladno HC Stadion Vrchlabí

Základní část - 35. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.1. 2021 -- Rytíři Kladno SC Kolín
So 16.1. 2021 -- HC ZUBR Přerov HC Stadion Vrchlabí
So 16.1. 2021 -- VHK ROBE Vsetín DRACI PARS Šumperk
So 16.1. 2021 -- HC Stadion Litoměřice SK Trhači Kadaň
So 16.1. 2021 -- HC Slavia Praha HC Slovan Ústí nad Labem
So 16.1. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC Benátky nad Jizerou
So 16.1. 2021 -- HC Dukla Jihlava LHK Jestřábi Prostějov
So 16.1. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Frýdek-Místek

Základní část - 36. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 18.1. 2021 -- SC Kolín HC Frýdek-Místek
Po 18.1. 2021 -- LHK Jestřábi Prostějov SK Horácká Slavia Třebíč
Po 18.1. 2021 -- HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava
Po 18.1. 2021 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC RT Torax Poruba 2011
Po 18.1. 2021 -- SK Trhači Kadaň HC Slavia Praha
Po 18.1. 2021 -- DRACI PARS Šumperk AZ Heimstaden Havířov
Po 18.1. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí VHK ROBE Vsetín
Po 18.1. 2021 -- Rytíři Kladno HC ZUBR Přerov

Základní část - 37. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 20.1. 2021 -- HC ZUBR Přerov SC Kolín
St 20.1. 2021 -- VHK ROBE Vsetín Rytíři Kladno
St 20.1. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov HC Stadion Vrchlabí
St 20.1. 2021 -- HC Stadion Litoměřice DRACI PARS Šumperk
St 20.1. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 SK Trhači Kadaň
St 20.1. 2021 -- HC Dukla Jihlava HC Slovan Ústí nad Labem
St 20.1. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou
St 20.1. 2021 -- HC Frýdek-Místek LHK Jestřábi Prostějov

Základní část - 38. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 23.1. 2021 -- SC Kolín LHK Jestřábi Prostějov
So 23.1. 2021 -- HC Benátky nad Jizerou HC Frýdek-Místek
So 23.1. 2021 -- HC Slovan Ústí nad Labem SK Horácká Slavia Třebíč
So 23.1. 2021 -- SK Trhači Kadaň HC Dukla Jihlava
So 23.1. 2021 -- DRACI PARS Šumperk HC Slavia Praha
So 23.1. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí HC Stadion Litoměřice
So 23.1. 2021 -- Rytíři Kladno AZ Heimstaden Havířov
So 23.1. 2021 -- HC ZUBR Přerov VHK ROBE Vsetín

Základní část - 39. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 27.1. 2021 -- VHK ROBE Vsetín SC Kolín
St 27.1. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov HC ZUBR Přerov
St 27.1. 2021 -- HC Stadion Litoměřice Rytíři Kladno
St 27.1. 2021 -- HC Slavia Praha HC Stadion Vrchlabí
St 27.1. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 DRACI PARS Šumperk
St 27.1. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč SK Trhači Kadaň
St 27.1. 2021 -- HC Frýdek-Místek HC Slovan Ústí nad Labem
St 27.1. 2021 -- LHK Jestřábi Prostějov HC Benátky nad Jizerou

Základní část - 40. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 30.1. 2021 -- SC Kolín HC Benátky nad Jizerou
So 30.1. 2021 -- HC Slovan Ústí nad Labem LHK Jestřábi Prostějov
So 30.1. 2021 -- SK Trhači Kadaň HC Frýdek-Místek
So 30.1. 2021 -- DRACI PARS Šumperk HC Dukla Jihlava
So 30.1. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí HC RT Torax Poruba 2011
So 30.1. 2021 -- Rytíři Kladno HC Slavia Praha
So 30.1. 2021 -- HC ZUBR Přerov HC Stadion Litoměřice
So 30.1. 2021 -- VHK ROBE Vsetín AZ Heimstaden Havířov

Základní část - 41. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 3.2. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov SC Kolín
St 3.2. 2021 -- HC Stadion Litoměřice VHK ROBE Vsetín
St 3.2. 2021 -- HC Slavia Praha HC ZUBR Přerov
St 3.2. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 Rytíři Kladno
St 3.2. 2021 -- HC Dukla Jihlava HC Stadion Vrchlabí
St 3.2. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč DRACI PARS Šumperk
St 3.2. 2021 -- LHK Jestřábi Prostějov SK Trhači Kadaň
St 3.2. 2021 -- HC Benátky nad Jizerou HC Slovan Ústí nad Labem

Základní část - 42. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 6.2. 2021 -- Rytíři Kladno HC Dukla Jihlava
So 6.2. 2021 -- HC ZUBR Přerov HC RT Torax Poruba 2011
So 6.2. 2021 -- VHK ROBE Vsetín HC Slavia Praha
So 6.2. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov HC Stadion Litoměřice
So 6.2. 2021 -- SC Kolín HC Slovan Ústí nad Labem
So 6.2. 2021 -- SK Trhači Kadaň HC Benátky nad Jizerou
So 6.2. 2021 -- DRACI PARS Šumperk HC Frýdek-Místek
So 6.2. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí SK Horácká Slavia Třebíč

Základní část - 43. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 15.2. 2021 -- HC Stadion Litoměřice SC Kolín
Po 15.2. 2021 -- HC Slavia Praha AZ Heimstaden Havířov
Po 15.2. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 VHK ROBE Vsetín
Po 15.2. 2021 -- HC Dukla Jihlava HC ZUBR Přerov
Po 15.2. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč Rytíři Kladno
Po 15.2. 2021 -- HC Frýdek-Místek HC Stadion Vrchlabí
Po 15.2. 2021 -- LHK Jestřábi Prostějov DRACI PARS Šumperk
Po 15.2. 2021 -- HC Slovan Ústí nad Labem SK Trhači Kadaň

Základní část - 44. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 17.2. 2021 -- SC Kolín SK Trhači Kadaň
St 17.2. 2021 -- DRACI PARS Šumperk HC Benátky nad Jizerou
St 17.2. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí LHK Jestřábi Prostějov
St 17.2. 2021 -- Rytíři Kladno HC Frýdek-Místek
St 17.2. 2021 -- HC ZUBR Přerov SK Horácká Slavia Třebíč
St 17.2. 2021 -- VHK ROBE Vsetín HC Dukla Jihlava
St 17.2. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov HC RT Torax Poruba 2011
St 17.2. 2021 -- HC Stadion Litoměřice HC Slavia Praha

Základní část - 45. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 20.2. 2021 -- HC Slavia Praha SC Kolín
So 20.2. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC Stadion Litoměřice
So 20.2. 2021 -- HC Dukla Jihlava AZ Heimstaden Havířov
So 20.2. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč VHK ROBE Vsetín
So 20.2. 2021 -- HC Frýdek-Místek HC ZUBR Přerov
So 20.2. 2021 -- LHK Jestřábi Prostějov Rytíři Kladno
So 20.2. 2021 -- HC Benátky nad Jizerou HC Stadion Vrchlabí
So 20.2. 2021 -- HC Slovan Ústí nad Labem DRACI PARS Šumperk

Základní část - 46. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 22.2. 2021 -- DRACI PARS Šumperk SK Trhači Kadaň
Po 22.2. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí HC Slovan Ústí nad Labem
Po 22.2. 2021 -- Rytíři Kladno HC Benátky nad Jizerou
Po 22.2. 2021 -- HC ZUBR Přerov LHK Jestřábi Prostějov
Po 22.2. 2021 -- VHK ROBE Vsetín HC Frýdek-Místek
Po 22.2. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov HC Slavia Praha
Po 22.2. 2021 -- HC Stadion Litoměřice HC Dukla Jihlava
Po 22.2. 2021 -- HC Slavia Praha HC RT Torax Poruba 2011

Základní část - 47. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 24.2. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 SC Kolín
St 24.2. 2021 -- HC Dukla Jihlava HC Slavia Praha
St 24.2. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Litoměřice
St 24.2. 2021 -- HC Frýdek-Místek AZ Heimstaden Havířov
St 24.2. 2021 -- LHK Jestřábi Prostějov VHK ROBE Vsetín
St 24.2. 2021 -- HC Benátky nad Jizerou HC ZUBR Přerov
St 24.2. 2021 -- HC Slovan Ústí nad Labem Rytíři Kladno
St 24.2. 2021 -- SK Trhači Kadaň HC Stadion Vrchlabí

Základní část - 48. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 27.2. 2021 -- SC Kolín DRACI PARS Šumperk
So 27.2. 2021 -- Rytíři Kladno SK Trhači Kadaň
So 27.2. 2021 -- HC ZUBR Přerov HC Slovan Ústí nad Labem
So 27.2. 2021 -- VHK ROBE Vsetín HC Benátky nad Jizerou
So 27.2. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov LHK Jestřábi Prostějov
So 27.2. 2021 -- HC Stadion Litoměřice HC Frýdek-Místek
So 27.2. 2021 -- HC Slavia Praha SK Horácká Slavia Třebíč
So 27.2. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC Dukla Jihlava

Základní část - 49. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 3.3. 2021 -- HC Dukla Jihlava SC Kolín
St 3.3. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč HC RT Torax Poruba 2011
St 3.3. 2021 -- HC Frýdek-Místek HC Slavia Praha
St 3.3. 2021 -- LHK Jestřábi Prostějov HC Stadion Litoměřice
St 3.3. 2021 -- HC Benátky nad Jizerou AZ Heimstaden Havířov
St 3.3. 2021 -- HC Slovan Ústí nad Labem VHK ROBE Vsetín
St 3.3. 2021 -- SK Trhači Kadaň HC ZUBR Přerov
St 3.3. 2021 -- DRACI PARS Šumperk HC Stadion Vrchlabí

Základní část - 50. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 6.3. 2021 -- SC Kolín HC Stadion Vrchlabí
So 6.3. 2021 -- Rytíři Kladno DRACI PARS Šumperk
So 6.3. 2021 -- VHK ROBE Vsetín SK Trhači Kadaň
So 6.3. 2021 -- AZ Heimstaden Havířov HC Slovan Ústí nad Labem
So 6.3. 2021 -- HC Stadion Litoměřice HC Benátky nad Jizerou
So 6.3. 2021 -- HC Slavia Praha LHK Jestřábi Prostějov
So 6.3. 2021 -- HC RT Torax Poruba 2011 HC Frýdek-Místek
So 6.3. 2021 -- HC Dukla Jihlava SK Horácká Slavia Třebíč

Základní část - 51. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 8.3. 2021 -- SK Horácká Slavia Třebíč SC Kolín
Po 8.3. 2021 -- HC Frýdek-Místek HC Dukla Jihlava
Po 8.3. 2021 -- LHK Jestřábi Prostějov HC RT Torax Poruba 2011
Po 8.3. 2021 -- HC Benátky nad Jizerou HC Slavia Praha
Po 8.3. 2021 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice
Po 8.3. 2021 -- SK Trhači Kadaň AZ Heimstaden Havířov
Po 8.3. 2021 -- DRACI PARS Šumperk HC ZUBR Přerov
Po 8.3. 2021 -- HC Stadion Vrchlabí Rytíři Kladno


Krátké zprávy
Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).