Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Výsledky ligy: A-tým

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 11.9. 2019 17.30 HC Benátky nad Jizerou HC Stadion Litoměřice 0:4
St 11.9. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava SK Kadaň 3:1
St 11.9. 2019 17.30 ČEZ Motor České Budějovice SK Horácká Slavia Třebíč 3:2
St 11.9. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Frýdek-Místek 3:4 PP
St 11.9. 2019 18.00 HC Slavia Praha HC Slovan Ústí nad Labem 1:2 PP
St 11.9. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov LHK Jestřábi Prostějov 3:2
St 11.9. 2019 18.00 HC RT Torax Poruba AZ RESIDOMO Havířov 4:2

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 13.9. 2019 18.00 LHK Jestřábi Prostějov Piráti Chomutov 4:3
So 14.9. 2019 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Dukla Jihlava 2:3
So 14.9. 2019 17.00 HC Stadion Litoměřice HC Frýdek-Místek 3:2 SN
So 14.9. 2019 17.00 AZ RESIDOMO Havířov VHK ROBE Vsetín 2:0
So 14.9. 2019 17.00 SK Kadaň ČEZ Motor České Budějovice 1:7
So 14.9. 2019 17.00 HC Benátky nad Jizerou HC Slavia Praha 3:1
So 14.9. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC ZUBR Přerov 4:5 PP

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 16.9. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava HC Benátky nad Jizerou 4:5 SN
Po 16.9. 2019 17.30 ČEZ Motor České Budějovice HC Slovan Ústí nad Labem 9:1
Po 16.9. 2019 17.30 Piráti Chomutov SK Horácká Slavia Třebíč 3:0
Po 16.9. 2019 18.00 HC Slavia Praha HC Stadion Litoměřice 3:2 SN
Po 16.9. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov SK Kadaň 7:0
Po 16.9. 2019 18.00 HC RT Torax Poruba LHK Jestřábi Prostějov 9:3
Po 16.9. 2019 18.00 HC Frýdek-Místek AZ RESIDOMO Havířov 2:1 SN

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 18.9. 2019 17.30 HC Stadion Litoměřice AZ RESIDOMO Havířov 1:5
St 18.9. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC RT Torax Poruba 2:4
St 18.9. 2019 17.30 HC Benátky nad Jizerou ČEZ Motor České Budějovice 5:4 SN
St 18.9. 2019 18.00 LHK Jestřábi Prostějov VHK ROBE Vsetín 3:1
St 18.9. 2019 18.00 SK Kadaň Piráti Chomutov 3:4 SN
St 18.9. 2019 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC ZUBR Přerov 1:7
St 18.9. 2019 18.00 HC Slavia Praha HC Dukla Jihlava 2:1

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.9. 2019 16.00 ČEZ Motor České Budějovice HC Slavia Praha 4:2
So 21.9. 2019 16.00 Piráti Chomutov HC Slovan Ústí nad Labem 5:2
So 21.9. 2019 17.00 HC ZUBR Přerov HC Benátky nad Jizerou 1:0
So 21.9. 2019 17.00 HC RT Torax Poruba SK Kadaň 4:2
So 21.9. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava HC Stadion Litoměřice 2:1 SN
So 21.9. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín SK Horácká Slavia Třebíč 4:2
So 21.9. 2019 18.00 HC Frýdek-Místek LHK Jestřábi Prostějov 2:1 SN

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 23.9. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Frýdek-Místek 4:1
Po 23.9. 2019 17.30 HC Benátky nad Jizerou Piráti Chomutov 0:4
Po 23.9. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava ČEZ Motor České Budějovice 2:3
Po 23.9. 2019 18.00 LHK Jestřábi Prostějov AZ RESIDOMO Havířov 1:4
Po 23.9. 2019 18.00 SK Kadaň VHK ROBE Vsetín 2:7
Po 23.9. 2019 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC RT Torax Poruba 2:4
Po 23.9. 2019 18.00 HC Slavia Praha HC ZUBR Přerov 3:0

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 25.9. 2019 17.30 ČEZ Motor České Budějovice HC Stadion Litoměřice 2:6
St 25.9. 2019 17.30 Piráti Chomutov HC Slavia Praha 5:0
St 25.9. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Slovan Ústí nad Labem 3:1
St 25.9. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov HC Dukla Jihlava 1:3
St 25.9. 2019 18.00 HC RT Torax Poruba HC Benátky nad Jizerou 5:1
St 25.9. 2019 18.00 HC Frýdek-Místek SK Kadaň 8:0
St 25.9. 2019 18.00 AZ RESIDOMO Havířov SK Horácká Slavia Třebíč 1:3

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.9. 2019 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Frýdek-Místek 4:2
So 28.9. 2019 17.00 HC Stadion Litoměřice LHK Jestřábi Prostějov 6:1
So 28.9. 2019 17.00 SK Kadaň AZ RESIDOMO Havířov 1:4
So 28.9. 2019 17.00 HC Benátky nad Jizerou VHK ROBE Vsetín 2:3
So 28.9. 2019 17.00 HC Slavia Praha HC RT Torax Poruba 6:2
So 28.9. 2019 17.00 ČEZ Motor České Budějovice HC ZUBR Přerov 3:2
So 28.9. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava Piráti Chomutov 4:0

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.9. 2019 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem AZ RESIDOMO Havířov 2:3 PP
St 2.10. 2019 17.30 Piráti Chomutov ČEZ Motor České Budějovice 1:4
St 2.10. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov HC Stadion Litoměřice 5:2
St 2.10. 2019 18.00 HC RT Torax Poruba HC Dukla Jihlava 2:1
St 2.10. 2019 18.00 HC Frýdek-Místek HC Benátky nad Jizerou 5:3
St 2.10. 2019 18.00 LHK Jestřábi Prostějov SK Horácká Slavia Třebíč 1:2 SN
Čt 3.10. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Slavia Praha 4:5

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.10. 2019 17.00 HC Benátky nad Jizerou AZ RESIDOMO Havířov 4:1
So 5.10. 2019 17.00 HC Slavia Praha HC Frýdek-Místek 2:1
So 5.10. 2019 17.00 ČEZ Motor České Budějovice HC RT Torax Poruba 2:3 SN
So 5.10. 2019 17.00 HC ZUBR Přerov Piráti Chomutov 2:1
So 5.10. 2019 17.00 HC Stadion Litoměřice SK Horácká Slavia Třebíč 4:0
So 5.10. 2019 17.00 SK Kadaň LHK Jestřábi Prostějov 2:3
So 5.10. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava VHK ROBE Vsetín 2:4

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 7.10. 2019 17.30 Piráti Chomutov HC Stadion Litoměřice 2:1
Po 7.10. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín ČEZ Motor České Budějovice 3:5
Po 7.10. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň 5:3
Po 7.10. 2019 18.00 HC RT Torax Poruba HC ZUBR Přerov 4:1
Po 7.10. 2019 18.00 HC Frýdek-Místek HC Dukla Jihlava 4:3 SN
Po 7.10. 2019 18.00 AZ RESIDOMO Havířov HC Slavia Praha 1:0
Po 7.10. 2019 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Slovan Ústí nad Labem 5:4

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 9.10. 2019 17.30 HC Stadion Litoměřice SK Kadaň 4:2
St 9.10. 2019 17.30 HC Benátky nad Jizerou LHK Jestřábi Prostějov 2:8
St 9.10. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava AZ RESIDOMO Havířov 1:3
St 9.10. 2019 17.30 ČEZ Motor České Budějovice HC Frýdek-Místek 3:2
St 9.10. 2019 17.30 Piráti Chomutov HC RT Torax Poruba 8:3
St 9.10. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov VHK ROBE Vsetín 2:1
Čt 10.10. 2019 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem SK Horácká Slavia Třebíč 1:4

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.10. 2019 17.00 HC RT Torax Poruba HC Stadion Litoměřice 0:6
So 12.10. 2019 17.00 AZ RESIDOMO Havířov ČEZ Motor České Budějovice 2:5
So 12.10. 2019 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Slavia Praha 4:1
So 12.10. 2019 17.00 SK Kadaň HC Slovan Ústí nad Labem 2:5
So 12.10. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín Piráti Chomutov 5:2
So 12.10. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou 2:3
So 12.10. 2019 18.00 HC Frýdek-Místek HC ZUBR Přerov 1:2 SN

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.10. 2019 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Ústí nad Labem 6:3
St 16.10. 2019 17.30 HC Benátky nad Jizerou SK Kadaň 3:2 PP
St 16.10. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava LHK Jestřábi Prostějov 4:1
St 16.10. 2019 17.30 Piráti Chomutov HC Frýdek-Místek 6:4
St 16.10. 2019 18.00 HC Slavia Praha SK Horácká Slavia Třebíč 3:1
St 16.10. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov AZ RESIDOMO Havířov 4:2
Čt 17.10. 2019 18.00 HC RT Torax Poruba VHK ROBE Vsetín 3:1

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 17.10. 2019 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou 4:3 PP
So 19.10. 2019 17.00 HC Frýdek-Místek HC RT Torax Poruba 5:1
So 19.10. 2019 17.00 AZ RESIDOMO Havířov Piráti Chomutov 2:3
So 19.10. 2019 17.00 LHK Jestřábi Prostějov ČEZ Motor České Budějovice 0:5
So 19.10. 2019 17.00 SK Kadaň HC Slavia Praha 2:5
So 19.10. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Stadion Litoměřice 4:2
So 19.10. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava 2:4

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 21.10. 2019 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Benátky nad Jizerou 4:2
Po 21.10. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč ČEZ Motor České Budějovice 1:5
Po 21.10. 2019 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Slavia Praha 2:4
Po 21.10. 2019 18.00 SK Kadaň HC Dukla Jihlava 2:1
Po 21.10. 2019 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC ZUBR Přerov 0:3
Po 21.10. 2019 18.00 AZ RESIDOMO Havířov HC RT Torax Poruba 3:2
Po 21.10. 2019 18.00 HC Frýdek-Místek VHK ROBE Vsetín 5:2

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 13.10. 2019 17.00 HC Frýdek-Místek HC Stadion Litoměřice 2:4
St 23.10. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín AZ RESIDOMO Havířov 3:1
St 23.10. 2019 17.30 Piráti Chomutov LHK Jestřábi Prostějov 3:1
St 23.10. 2019 17.30 ČEZ Motor České Budějovice SK Kadaň 5:2
St 23.10. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava HC Slovan Ústí nad Labem 2:1
St 23.10. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov SK Horácká Slavia Třebíč 3:2
Čt 24.10. 2019 18.00 HC Slavia Praha HC Benátky nad Jizerou 3:2

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.10. 2019 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem ČEZ Motor České Budějovice 1:8
So 26.10. 2019 17.00 HC Stadion Litoměřice HC Slavia Praha 6:4
So 26.10. 2019 17.00 HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava 1:3
So 26.10. 2019 17.00 SK Kadaň HC ZUBR Přerov 1:2
So 26.10. 2019 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC RT Torax Poruba 3:4 PP
So 26.10. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč Piráti Chomutov 3:1
So 26.10. 2019 17.30 AZ RESIDOMO Havířov HC Frýdek-Místek 4:2

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 30.10. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín LHK Jestřábi Prostějov 3:2
St 30.10. 2019 17.30 Piráti Chomutov SK Kadaň 4:0
St 30.10. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava HC Slavia Praha 1:2 PP
St 30.10. 2019 18.00 AZ RESIDOMO Havířov HC Stadion Litoměřice 1:2
St 30.10. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov HC Slovan Ústí nad Labem 5:2
Čt 31.10. 2019 17.30 ČEZ Motor České Budějovice HC Benátky nad Jizerou 5:2
Čt 31.10. 2019 18.00 HC RT Torax Poruba SK Horácká Slavia Třebíč 4:2

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 1.11. 2019 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem Piráti Chomutov 1:3
So 2.11. 2019 15.00 HC Slavia Praha ČEZ Motor České Budějovice 2:7
So 2.11. 2019 17.00 HC Stadion Litoměřice HC Dukla Jihlava 3:1
So 2.11. 2019 17.00 HC Benátky nad Jizerou HC ZUBR Přerov 2:1 SN
So 2.11. 2019 17.00 SK Kadaň HC RT Torax Poruba 3:2
So 2.11. 2019 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Frýdek-Místek 3:2
So 2.11. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč VHK ROBE Vsetín 2:3

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 13.11. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín SK Kadaň 5:2
St 13.11. 2019 17.30 HC RT Torax Poruba HC Slovan Ústí nad Labem 6:2
St 13.11. 2019 17.30 Piráti Chomutov HC Benátky nad Jizerou 1:2 PP
St 13.11. 2019 17.30 ČEZ Motor České Budějovice HC Dukla Jihlava 3:2
St 13.11. 2019 18.00 AZ RESIDOMO Havířov LHK Jestřábi Prostějov 3:2
St 13.11. 2019 18.00 HC Frýdek-Místek SK Horácká Slavia Třebíč 3:5
St 13.11. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov HC Slavia Praha 2:4

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.11. 2019 15.00 HC Slavia Praha Piráti Chomutov 1:4
So 16.11. 2019 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem VHK ROBE Vsetín 2:3 PP
So 16.11. 2019 17.00 HC Stadion Litoměřice ČEZ Motor České Budějovice 5:8
So 16.11. 2019 17.00 HC Benátky nad Jizerou HC RT Torax Poruba 6:2
So 16.11. 2019 17.00 SK Kadaň HC Frýdek-Místek 2:7
So 16.11. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava HC ZUBR Přerov 0:1 PP
So 16.11. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč AZ RESIDOMO Havířov 4:3

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 18.11. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Benátky nad Jizerou 8:0
Po 18.11. 2019 17.30 HC RT Torax Poruba HC Slavia Praha 4:1
Po 18.11. 2019 17.30 Piráti Chomutov HC Dukla Jihlava 1:3
Po 18.11. 2019 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Stadion Litoměřice 4:5
Po 18.11. 2019 18.00 AZ RESIDOMO Havířov SK Kadaň 4:0
Po 18.11. 2019 18.00 HC Frýdek-Místek HC Slovan Ústí nad Labem 4:2
Po 18.11. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov ČEZ Motor České Budějovice 3:2 SN

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 19.11. 2019 17.00 AZ RESIDOMO Havířov HC Slovan Ústí nad Labem 3:2
St 20.11. 2019 16.00 ČEZ Motor České Budějovice Piráti Chomutov 6:4
St 20.11. 2019 17.30 HC Benátky nad Jizerou HC Frýdek-Místek 4:5 PP
St 20.11. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč LHK Jestřábi Prostějov 1:3
St 20.11. 2019 18.00 HC Slavia Praha VHK ROBE Vsetín 5:4 PP
Čt 21.11. 2019 17.30 HC Stadion Litoměřice HC ZUBR Přerov
Čt 21.11. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava HC RT Torax Poruba

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 22.11. 2019 17.30 Piráti Chomutov HC ZUBR Přerov
So 23.11. 2019 16.00 HC RT Torax Poruba ČEZ Motor České Budějovice
So 23.11. 2019 17.00 LHK Jestřábi Prostějov SK Kadaň
So 23.11. 2019 17.00 AZ RESIDOMO Havířov HC Benátky nad Jizerou
So 23.11. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Litoměřice
So 23.11. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Dukla Jihlava
Ne 24.11. 2019 17.00 HC Frýdek-Místek HC Slavia Praha

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 27.11. 2019 17.30 HC Stadion Litoměřice Piráti Chomutov
St 27.11. 2019 17.30 ČEZ Motor České Budějovice VHK ROBE Vsetín
St 27.11. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava HC Frýdek-Místek
St 27.11. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov HC RT Torax Poruba
St 27.11. 2019 18.00 HC Slavia Praha AZ RESIDOMO Havířov
St 27.11. 2019 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem LHK Jestřábi Prostějov
St 27.11. 2019 18.00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 30.11. 2019 16.00 HC RT Torax Poruba Piráti Chomutov
So 30.11. 2019 17.00 SK Kadaň HC Stadion Litoměřice
So 30.11. 2019 17.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Benátky nad Jizerou
So 30.11. 2019 17.00 AZ RESIDOMO Havířov HC Dukla Jihlava
So 30.11. 2019 17.00 HC Frýdek-Místek ČEZ Motor České Budějovice
So 30.11. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Slovan Ústí nad Labem
So 30.11. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín HC ZUBR Přerov

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 2.12. 2019 17.30 HC Stadion Litoměřice HC RT Torax Poruba
Po 2.12. 2019 17.30 Piráti Chomutov VHK ROBE Vsetín
Po 2.12. 2019 17.30 ČEZ Motor České Budějovice AZ RESIDOMO Havířov
Po 2.12. 2019 17.30 HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč
Po 2.12. 2019 18.00 HC ZUBR Přerov HC Frýdek-Místek
Po 2.12. 2019 18.00 HC Slavia Praha LHK Jestřábi Prostějov
Po 2.12. 2019 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem SK Kadaň

Základní část - 29. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 4.12. 2019 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Slavia Praha
St 4.12. 2019 17.30 VHK ROBE Vsetín HC RT Torax Poruba
St 4.12. 2019 18.00 SK Kadaň HC Benátky nad Jizerou
St 4.12. 2019 18.00 LHK Jestřábi Prostějov HC Dukla Jihlava
St 4.12. 2019 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice
St 4.12. 2019 18.00 AZ RESIDOMO Havířov HC ZUBR Přerov
St 4.12. 2019 18.00 HC Frýdek-Místek Piráti Chomutov

Základní část - 30. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.12. 2019 15.00 HC Slavia Praha SK Kadaň
So 7.12. 2019 16.00 Piráti Chomutov AZ RESIDOMO Havířov
So 7.12. 2019 16.00 HC RT Torax Poruba HC Frýdek-Místek
So 7.12. 2019 17.00 HC Stadion Litoměřice VHK ROBE Vsetín
So 7.12. 2019 17.00 ČEZ Motor České Budějovice LHK Jestřábi Prostějov
So 7.12. 2019 17.00 HC Benátky nad Jizerou HC Slovan Ústí nad Labem
So 7.12. 2019 17.30 HC Dukla Jihlava SK Horácká Slavia Třebíč


Krátké zprávy
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
Tréninky 25. 11. - 01. 12.
Zápasy - DOMA

Tréninky 18. 11.  - 24. 11. 
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Zápasy - VENKU
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).