Generální partneři

HPS P&T s.r.o.
LB Nábytek, s.r.o. - pan ing. Luděk Beran
U Přádelny 96, Svatava
Činnost klubu byla v roce 2017 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).
Pavel Abelovský
pan Jiří Veverka
Alexander Shamraev

Marketingoví partneři

Ing. Michal Soukup
Jiří KOREL - novinový stánek OD Ural
Miroslav MUDRA a Josef ŠTRUDL
Pavel Abelovský
Sportisimo Sokolov
Karla Havlíčka Borovského 2284, Sokolov

Sportovní partneři

... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.