Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Stadion

Zimní stadion v Sokolově

Adresa: Boženy Němcové 1780, Sokolov, 35601
GPS souřadnice: 50°10'18.282"N, 12°39'9.439"E

Historie stadionu:

Postaven v roce 1961
Zastřešen v roce 1973
Zrekonstruován v letech 2001-2002 (výměna mantinelů, chladícího zařízení atd.)
Výměna střechy a další rekonstrukce (ochozy, osvětlení) v letech 2009-2010

Kapacita stadionu:

5000 diváků (500 míst k sezení)

Velikost ledu:

58 x 28 m

Provozovatel stadionu:

Správa sportovních zařízení Sokolov

Občerstvení na stadionu:

Restaurace Hokejka - vstup z ochozu, po pravé straně od schodiště hlavního vchodu
Bufet Hokejka - ihned za rohem od schodiště hlavního vchodu (vpravo)

Občerstvení na stadionu při utkáních A-týmu:

WC:

Za bránou domácích, vlevo od střídaček v horní části ochozu

Umístění fanklubu domácích:

Tribuna za trestnou lavicí, naproti střídačce domácích.

Umístění fanklubu hostů:

Není určen - po domluvě s pořadateli. Nedoporučuje se prostor za střídačkami a tribuna za trestnou lavicí

Veřejné bruslení:

HC Baník Sokolov není provozovatelem veřejného bruslení
Termíny pro veřejné bruslení bývají uveřejněny na stránkách Města Sokolov.

HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Zápasy - DOMA
Zápasy - VENKU
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.

Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde