Stadion

Historie stadionu:

Postaven v roce 1961
Zastřešen v roce 1973
Zrekonstruován v letech 2001-2002 (výměna mantinelů, chladícího zařízení atd.)
Výměna střechy a další rekonstrukce (ochozy, osvětlení) v letech 2009-2010

Kapacita stadionu:

3400 diváků (500 míst k sezení)

Velikost ledu:

58 x 28 m

Provozovatel stadionu:

Správa sportovních zařízení Sokolov

Občerstvení na stadionu:

Restaurace Hokejka - vstup z ochozu, po pravé straně od schodiště hlavního vchodu
Bufet Hokejka - ihned za rohem od schodiště hlavního vchodu (vpravo)

Občerstvení na stadionu při utkáních A-týmu:

WC:

Za bránou domácích, vlevo od střídaček v horní části ochozu.

Umístění fanklubu domácích:

Tribuna za trestnou lavicí, naproti střídačce domácích.

Umístění fanklubu hostů:

Není určen - po domluvě s pořadateli. Nedoporučuje se prostor za střídačkami a tribuna za trestnou lavicí

Poslední utkání základní skupiny na MS našim juniorům vyšel, Rakousku vstřelili sedm branek a vyhráli jasně 7:0. Ve čtvrtfinále vyzvou v neděli 3. ledna v 1:00 ráno našeho času domácí reprezentaci. Michal Gut vinou lehčího zranění do zápasu s Rakouskem nezasáhl.
Třetí utkání základní skupiny české juniorské reprezentaci nevyšlo, když týmu USA naši mladíci podlehli vysoko 0:7. Michal Gut strávil na ledě jen necelé dvě minuty (3 střídání) v první třetině. Připsal si jednu střelu na branku a prohranou buly.
Michal Gut nastoupil ve třetí formaci s Pavlem Novákem a Adamem Raškou. Strávil na ledě přes 10 minut a připsal si dvě trestné minuty.