Stadion

Historie stadionu:

Postaven v roce 1961
Zastřešen v roce 1973
Zrekonstruován v letech 2001-2002 (výměna mantinelů, chladícího zařízení atd.)
Výměna střechy a další rekonstrukce (ochozy, osvětlení) v letech 2009-2010

Kapacita stadionu:

3400 diváků (500 míst k sezení)

Velikost ledu:

58 x 28 m

Provozovatel stadionu:

Správa sportovních zařízení Sokolov

Občerstvení na stadionu:

Restaurace Hokejka - vstup z ochozu, po pravé straně od schodiště hlavního vchodu
Bufet Hokejka - ihned za rohem od schodiště hlavního vchodu (vpravo)

Občerstvení na stadionu při utkáních A-týmu:

WC:

Za bránou domácích, vlevo od střídaček v horní části ochozu.

Umístění fanklubu domácích:

Tribuna za trestnou lavicí, naproti střídačce domácích.

Umístění fanklubu hostů:

Není určen - po domluvě s pořadateli. Nedoporučuje se prostor za střídačkami a tribuna za trestnou lavicí

Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.