Permanentky 2021/2022

Držitele Sokolí rodiny 2020/2021: 500 Kč

Noví permanentkáří: 1 990 Kč

PRODEJNÍ MÍSTA

Ticketportal (pouze pro nové permanentkáře)

Pokladna na zimním stadionu (otevírá 1 hodinu před utkáním)

Výměna voucherů za plastové karty je možná od 3.8.2021 vždy v den utkání na pokladně zimního stadionu.

VÝHODY PRO PERMANENTKÁŘE

vstup na všechny domácí přípravné zápasy
- vstup na všechny domácí zápasy základní části Chance ligy
- 10% sleva na nákup ve Fanshopu
- zvýhodněná cena vstupenky na utkání play off
- přednostní návštěva utkání v případě diváckého omezení kvůli vládním nařízením spojeným s koronavirem

INFORMACE PRO PERMANENTKÁŘE
nárok na zvýhodněnou cenu pro stávající držitele permanentek vzniká po předložení klubové permanentky/Sokolí rodiny ze sezony 2020/2021
- permanentku nelze vrátit ani vyměnit

Semifinálový přemožitel Baníku jihlavská Dukla se do Tipsport extraligy neprobojovala, v příští sezoně tak bude znovu hrát Chance ligu. V pátém utkání v pondělí 25. dubna prohrála Jihlava na ledě chomutovské arény 3:6 a celkově Rytíři zvítězili 4:1 na zápasy.
Další neznámá, co se účastníků Chance ligy 2022/23 týče, je vyřešená. Třináctým týmem, který doplnil už známé kluby jsou DRACI PARS Šumperk. Tým, který nejprve poslal do nižší soutěže Ústí nad Labem, zvládl i baráž s Táborem a po výhře 4:1 na zápasy zůstává v první lize.
Poslední tajenkou tedy zůstává, kdo uspěje v baráži o extraligu a jestli bude druhou nejvyšší soutěž v příští sezoně znovu hrát Jihlava nebo do ní "spadnou" kladenští Rytíři.
Posíláme gratulace do Jihlavy! Tamní Dukla, přemožitel Baníku v semifinále play off, porazila v šestém utkání Vsetín 1:0 a celkově ve finále zvítězila 4:2 na zápasy. Kromě poháru pro vítěze Chance ligy 2021/22 získala také právo bojovat o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže.

Barážová série s kladenskými Rytíři hraná na čtyři vítězná utkání začíná v neděli 17. dubna na ledě Kladna.