Permanentní vstupenky na sezonu 2020/21

předprodej od 20.7.2020 do 15.8.2020

• permanentní vstupenka na základní část (26 utkání) - 1900 Kč
  • permanentní vstupenka "Sokolí rodina" - 3300 Kč

Do 15.8.2020 probíhá prodej voucheru.

PRODEJ od 16.8.2020

• permanentní vstupenka na základní část (26 utkání) - 1990 Kč
  • permanentní vstupenka "Sokolí rodina" - 3500 Kč

Od 16.8.2020 prodej plastových karet a výměna karet za vouchery.

KDE ZÍSKAT PERMANENTKU:

1. Na zimním stadionu v kanceláři pana Makovce
    každou středu od 9:00 do 15:00, kontakt p. Makovec 606 963 871

2. On-line prostřednictvím sítě TICKETPORTAL na tomto odkazu

3. OD Ural, trafika pana Jiřího Korela
    otevírací doba: pondělí až pátek od 6:00 do 16:30, sobota od 6:00 do 12:00

4. Květinářství Fanfán tulipán (K. H. Borovského 406)
    otevírací doba: pondělí až pátek od 9:00 do 17:00, sobota od 9:00 do 12:00

VÝHODY PRO PERMANENTKÁŘE

• vstup zdarma na přípravná utkání před sezonou
  • sleva 20% na zápasy případné nadstavbové části
  • podepsaný plakát A-týmu
  • přednostní návštěva utkání v případě diváckého omezení kvůli vládním nařízením spojeným s koronavirem

INFORMACE PRO PERMANENTKÁŘE

Vstupenky po zakoupení nelze vrátit ani vyměnit.

V případě vládních omezení, kdy bude účast diváků na hokejových utkáních kvůli koronaviru zakázána, se vstupné vracet nebude. Děkujeme za pochopení.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.