Permanentní vstupenky na sezonu 2020/21

předprodej od 20.7.2020 do 15.8.2020

• permanentní vstupenka na základní část (26 utkání) - 1900 Kč
  • permanentní vstupenka "Sokolí rodina" - 3300 Kč

Do 15.8.2020 probíhá prodej voucheru.

PRODEJ od 16.8.2020

• permanentní vstupenka na základní část (26 utkání) - 1990 Kč
  • permanentní vstupenka "Sokolí rodina" - 3500 Kč

Od 16.8.2020 prodej plastových karet a výměna karet za vouchery.

KDE ZÍSKAT PERMANENTKU:

1. Na zimním stadionu v kanceláři pana Makovce
    každou středu od 9:00 do 15:00, kontakt p. Makovec 606 963 871

2. On-line prostřednictvím sítě TICKETPORTAL na tomto odkazu

3. OD Ural, trafika pana Jiřího Korela
    otevírací doba: pondělí až pátek od 6:00 do 16:30, sobota od 6:00 do 12:00

4. Květinářství Fanfán tulipán (K. H. Borovského 406)
    otevírací doba: pondělí až pátek od 9:00 do 17:00, sobota od 9:00 do 12:00

VÝHODY PRO PERMANENTKÁŘE

• vstup zdarma na přípravná utkání před sezonou
  • sleva 20% na zápasy případné nadstavbové části
  • podepsaný plakát A-týmu
  • přednostní návštěva utkání v případě diváckého omezení kvůli vládním nařízením spojeným s koronavirem

INFORMACE PRO PERMANENTKÁŘE

Vstupenky po zakoupení nelze vrátit ani vyměnit.

V případě vládních omezení, kdy bude účast diváků na hokejových utkáních kvůli koronaviru zakázána, se vstupné vracet nebude. Děkujeme za pochopení.

Rozpis sportovišť pro letní přípravu mládeže - ZDE
Dárcovské centrum v sokolovské nemocnici podruhé přivítalo zástupce našeho klubu, kteří pomohli darováním krevní plazmy. Na transfuzní oddělení ve čtvrtek 25. března dorazili Tomáš Rohan, Petr Přindiš, David Fečo a generální manažer David Soukup. Svou plazmu chtěl nabídnout také Adam Rulík, který však kvůli zlomenině, se kterou dohrával předkolo, darovat nesměl. #baniknejenhokej
Na našem webu je pro vás připravená nová rubrika "Ptejte se". Své dotazy a náměty můžete posílat na mail redakce@hcsokolov.cz. Odpovídat bude generální manažer David Soukup a odpovědi na své dotazy najdete v sekci "Fanzone" - "Ptejte se".
Baník do konce sezony již nebude moct využít služeb Michala Houdka (Plzeň), Martina Osmíka (K. Vary), Tomáše Vildumetze (K. Vary), kteří v rámci střídavých startů nastoupili po 15.2. v extraligovém zápase. Ze stejného důvodu nemohou již nastoupit ani Martin Jandus (Sparta), Martin Weinhold (K. Vary), Dalimil Mikyska (K. Vary).
Od středy 24. února do soboty 27. února čeká českou reprezentační osmnáctku další přípravný kemp před Mistrovstvím světa. V nominaci Jakuba Petra nechybí kromě obránce Marka Chvátala a útočníka Dominika Rymona ani další hokejisté, kteří prošli Baníkem - Patrik Hamrla a Jiří Ticháček.