Permanentní vstupenky

• 1800 Kč
  • 1500 Kč - důchodci a ženy
  • 1000 Kč - dospělí členové klubu (mládež HC Baník Sokolov po dodání fotografie na průkaz - zdarma)
  • 3500 Kč - Sokolí rodina - malý partner klubu

Permanentní vstupenky je možné zakoupit na zimním stadionu, pan Karel Makovec (tel. 606 963 871), v obchodním domě Ural, trafika - pan Jiří Korel či v Infocentru Městského domu kultury. Neváhejte, v nové sezóně se nákup permanentky nebo "balíčků" vyplatí více, než v předcházejících letech.

...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.