Permanentní vstupenky na sezonu 2020/21

předprodej od 20.7.2020 do 15.8.2020

• permanentní vstupenka na základní část (26 utkání) - 1900 Kč
  • permanentní vstupenka "Sokolí rodina" - 3300 Kč

Do 15.8.2020 probíhá prodej voucheru.

PRODEJ od 16.8.2020

• permanentní vstupenka na základní část (26 utkání) - 1990 Kč
  • permanentní vstupenka "Sokolí rodina" - 3500 Kč

Od 16.8.2020 prodej plastových karet a výměna karet za vouchery.

KDE ZÍSKAT PERMANENTKU:

1. Na zimním stadionu v kanceláři pana Makovce
    každou středu od 9:00 do 15:00, kontakt p. Makovec 606 963 871

2. On-line prostřednictvím sítě TICKETPORTAL na tomto odkazu

3. OD Ural, trafika pana Jiřího Korela
    otevírací doba: pondělí až pátek od 6:00 do 16:30, sobota od 6:00 do 12:00

4. Květinářství Fanfán tulipán (K. H. Borovského 406)
    otevírací doba: pondělí až pátek od 9:00 do 17:00, sobota od 9:00 do 12:00

VÝHODY PRO PERMANENTKÁŘE

• vstup zdarma na přípravná utkání před sezonou
  • sleva 20% na zápasy případné nadstavbové části
  • podepsaný plakát A-týmu
  • přednostní návštěva utkání v případě diváckého omezení kvůli vládním nařízením spojeným s koronavirem

INFORMACE PRO PERMANENTKÁŘE

Vstupenky po zakoupení nelze vrátit ani vyměnit.

V případě vládních omezení, kdy bude účast diváků na hokejových utkáních kvůli koronaviru zakázána, se vstupné vracet nebude. Děkujeme za pochopení.

Poslední utkání základní skupiny na MS našim juniorům vyšel, Rakousku vstřelili sedm branek a vyhráli jasně 7:0. Ve čtvrtfinále vyzvou v neděli 3. ledna v 1:00 ráno našeho času domácí reprezentaci. Michal Gut vinou lehčího zranění do zápasu s Rakouskem nezasáhl.
Třetí utkání základní skupiny české juniorské reprezentaci nevyšlo, když týmu USA naši mladíci podlehli vysoko 0:7. Michal Gut strávil na ledě jen necelé dvě minuty (3 střídání) v první třetině. Připsal si jednu střelu na branku a prohranou buly.
Michal Gut nastoupil ve třetí formaci s Pavlem Novákem a Adamem Raškou. Strávil na ledě přes 10 minut a připsal si dvě trestné minuty.
Českým juniorům se vstup do mistrovství světa v Edmontonu nepovedl, Švédsku vzdorovali jen v první třetině a nakonec prohráli 1:7. Michal Gut se do statistik nezapsal, na ledě strávil 8 minut a 8 sekund, jednou vystřelil na branku a ve statistice +/- skončil na -2.
Pořídili jsme deset hráčských setů od značky Bauer, se kterou od této sezóny spolupracujeme. Jedná se o sety pro nejmenší hokejisty, kteří budou chtít začít s hokejem u nás na Baníku. Set obsahuje hráčskou vestu, chrániče loktů, chrániče holení, rukavice a kalhoty. Aby byla výstroj kompletní, bylo opatřeno deset párů bruslí a deset černých helem s košíkem.

Brankář Oldřich Cichoň a útočníci Michal Gut s Jakubem Konečným se od 4. do 8. listopadu připravovali na Zimním stadionu v Litoměřicích na kempu reprezentace kategorie U20. Tu čeká v prosinci MS v kanadských městech Edmontonu a Red Deer.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.