Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Sezóna 1948-49 - první mistrovská utkání

V tomto roce nastupuje oddíl již pod názvem TJ HDBS k celkem 8 zápasům, z nichž, soudě dle písemných záznamů, bylo 5 mistrovských a 3 přátelské.
chudých písemných záznamů nelze vyčíst dopad jednotlivých mužstev v mistrovské soutěži, která zřejmě nebyla regulérně ukončena. Je však patrno, že mužstvo je pro příští sezónu účastníkem mistrovské soutěže I. třídy.

Mistrovské zápasy

• Šůcha Václav
  • Vakrman
  • Mezera

HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Zápasy - DOMA
Zápasy - VENKU
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.

Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde