Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Výsledky ligy: 6. třída

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.10. 2019 11.00 HC Čerti Ostrov HC Mariánské Lázně 8:5
Ne 6.10. 2019 11.00 HC Stadion Cheb HC Tachov 7:7
Ne 6.10. 2019 11.00 HC Energie Karlovy Vary "B" SK Kadaň 2:0

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.9. 2019 11.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 1:6
So 14.9. 2019 11.00 HC Tachov HC Čerti Ostrov 14:2
So 14.9. 2019 11.00 HC Rebel město Nejdek HC Energie Karlovy Vary "B"

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.9. 2019 11.00 HC Tachov HC Mariánské Lázně 12:4
So 21.9. 2019 11.00 HC Stadion Cheb SK Kadaň 2:8
So 21.9. 2019 11.00 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří 2:7

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.9. 2019 11.00 SK Kadaň HC Čerti Ostrov 18:3
Ne 29.9. 2019 11.30 HC Rebel město Nejdek HC Stadion Cheb 0:6
So 23.11. 2019 10.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Mariánské Lázně

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.10. 2019 11.00 SK Kadaň HC Tachov 9:4
So 12.10. 2019 11.30 HC Rebel město Nejdek HC Mariánské Lázně 4:6
Ne 13.10. 2019 16.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Čerti Ostrov

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.10. 2019 09.00 HC Mariánské Lázně HC Energie Karlovy Vary "B"
So 19.10. 2019 11.15 HC Tygři Klášterec nad Ohří SK Kadaň 6:7
So 19.10. 2019 13.15 HC Tachov HC Rebel město Nejdek 13:1

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.10. 2019 10.00 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 9:1
Pá 1.11. 2019 17.30 HC Rebel město Nejdek HC Tygři Klášterec nad Ohří
So 23.11. 2019 09.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Tachov

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.10. 2019 09.00 HC Mariánské Lázně HC Stadion Cheb 7:9
So 26.10. 2019 11.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary "B" 1:8
So 26.10. 2019 11.00 SK Kadaň HC Rebel město Nejdek 13:1

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.11. 2019 11.00 SK Kadaň HC Energie Karlovy Vary "B" 2:4
Ne 3.11. 2019 11.00 HC Mariánské Lázně HC Čerti Ostrov 6:3
Ne 3.11. 2019 11.45 HC Tachov HC Stadion Cheb 8:10

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 5.11. 2019 17.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Rebel město Nejdek 12:0
So 9.11. 2019 10.00 HC Stadion Cheb HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:7
So 9.11. 2019 11.30 HC Čerti Ostrov HC Tachov 2:13

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.11. 2019 09.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov 3:4
So 16.11. 2019 11.00 SK Kadaň HC Stadion Cheb 6:1
So 16.11. 2019 12.45 HC Tachov HC Mariánské Lázně 8:1

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 17.11. 2019 10.00 HC Mariánské Lázně HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:3
Ne 17.11. 2019 10.00 HC Stadion Cheb HC Rebel město Nejdek 19:2
Ne 17.11. 2019 10.30 HC Čerti Ostrov SK Kadaň 2:7

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 6.12. 2019 17.15 HC Tachov SK Kadaň 3:8
So 7.12. 2019 09.00 HC Mariánské Lázně HC Rebel město Nejdek 5:1
So 7.12. 2019 11.30 HC Čerti Ostrov HC Energie Karlovy Vary "B" 1:12

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 9.12. 2019 09.00 HC Rebel město Nejdek HC Tachov
So 14.12. 2019 11.00 SK Kadaň HC Tygři Klášterec nad Ohří 7:1
So 14.12. 2019 12.15 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Mariánské Lázně 13:0

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 2.12. 2019 17.30 HC Tachov HC Energie Karlovy Vary "B" 4:15
Pá 20.12. 2019 16.00 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 8:3
Ne 22.12. 2019 10.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Rebel město Nejdek

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.1. 2020 10.00 HC Stadion Cheb HC Mariánské Lázně 11:6
So 4.1. 2020 12.15 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Tygři Klášterec nad Ohří 16:1
Po 6.1. 2020 09.00 HC Rebel město Nejdek SK Kadaň

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.1. 2020 10.00 HC Stadion Cheb HC Tachov 11:1
So 11.1. 2020 11.30 HC Čerti Ostrov HC Mariánské Lázně 4:9
Ne 16.2. 2020 09.00 HC Energie Karlovy Vary "B" SK Kadaň 12:1

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.1. 2020 11.30 HC Rebel město Nejdek HC Energie Karlovy Vary "B" 0:12
Ne 12.1. 2020 10.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 6:1
Ne 12.1. 2020 10.30 HC Tachov HC Čerti Ostrov 13:2

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 25.1. 2020 09.00 HC Mariánské Lázně HC Tachov
So 25.1. 2020 10.00 HC Stadion Cheb SK Kadaň
So 25.1. 2020 11.30 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.2. 2020 10.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Mariánské Lázně 7:4
So 1.2. 2020 11.00 SK Kadaň HC Čerti Ostrov 23:1
So 1.2. 2020 11.30 HC Rebel město Nejdek HC Stadion Cheb 3:13

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.2. 2020 11.30 SK Kadaň HC Tachov 2:2
So 15.2. 2020 11.30 HC Rebel město Nejdek HC Mariánské Lázně 6:9
So 15.2. 2020 12.15 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Čerti Ostrov 9:0

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 29.2. 2020 09.00 HC Mariánské Lázně HC Energie Karlovy Vary "B" 6:15
So 29.2. 2020 09.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří SK Kadaň 2:8
Ne 1.3. 2020 10.00 HC Tachov HC Rebel město Nejdek 10:2

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre


Krátké zprávy
Vzhledem k současným opatřením a nouzovému stavu se minimálně do začátku nové sezony odkládá trenérský seminář s Lubošem Koňákem.
Trenérský kurz - licence C + mládež
Tréninky 02. 03.  - 08. 03.
Propozice turnaje:
Česky
English
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).