Ml. celky finančně podporuje město Sokolov


Krátké zprávy
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021): 
JUNIOŘI: 
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.



Aktuální tabulka A-tým

#TýmZSkóreB
1.Třebíč1454:2837
2.Litoměřice1351:3730
3.Prostějov1350:3326
4.Jihlava1344:3324
5.Sokolov1440:3824
6.Vsetín1344:3223
7.Přerov1343:3423
8.Vrchlabí1333:3720
9.Šumperk1235:3518
10.Kolín1334:3918
11.Ústí nad Labem1333:3917
12.Frýdek-Místek1238:3915
13.Slavia Praha1347:5015
14.Benátky1328:3415
15.Poruba1334:4515
16.Havířov1335:4513
17.Kadaň1422:670

Poslední výsledky

A-týmLitoměřice - Sokolov4:5
 Sokolov - Sokolov B6:3
B-týmRokycany - Sokolov11:1
 Sokolov - Mar. Lázně13:1
JuniořiSokolov - Cheb6:2
 Kadaň - Sokolov1:8
DorostSokolov - Cheb18:0
 Sokolov - Mar. Lázně23:0
9.třídaÚstí nad Labem - Sokolov7:3
 Sokolov - Litvínov4:11
8. třídaSokolov - K. Vary6:13
 Tachov - Sokolov5:3
7. třídaSokolov - Kadaň6:2
 Ústí nad Labem - Sokolov5:5
6. třídaSokolov - K. Vary2:19
 Tachov - Sokolov9:8

Další zápasy

A-týmSlavia Praha25.10.2021  18.00 D
  Třebíč27.10.2021  17.30 V
B-týmTřemošná30.10.2021  15.30 V
JuniořiSlaný31.10.2021  9.00 V
  PZ Kladno5.11.2021  16.30 D
DorostCheb30.10.2021 V
  Ostrov6.11.2021 D
9.třídaLitoměřice30.10.2021 D
  Louny31.10.2021 V
8. třídaNejdek27.10.2021  16.45 D
  Cheb30.10.2021 V
7. třídaLitoměřice30.10.2021 D
  Louny31.10.2021 V
6. třídaCheb30.10.2021 V
  Ostrov31.10.2021 D
5. třídaMar. Lázně6.11.2021 V
  Cheb13.11.2021  17.30 V
  Ostrov20.11.2021  17.30 V
  K. Vary4.12.2021 D
4. třídaSOKB, OST, NEJ30.10.2021  9.00 D
  SOK, OST, NEJ30.10.2021  9.00 D
  KVA, NEJ, CHEB13.11.2021  9.00 V
  KVB, OST, ML13.11.2021  9.00 V
  KVB, ML, CHEB27.11.2021  9.00 V
  OST, KVA, NEJ27.11.2021  9.00 V
3. třídaSOKB, OST, NEJ6.11.2021  9.00 D
  SOK, OST, NEJ6.11.2021  9.00 D
  KVA, NEJ, CHEB20.11.2021  9.00 V
  KVB, OST, ML20.11.2021  9.00 V
  KVB, ML, CHEB4.12.2021  9.00 V
  OST, KVA, NEJ4.12.2021  9.00 V
2. třídaCHEB, OST, NEJ30.10.2021  9.00 V
  KVA, KVB, ML30.10.2021  9.00 V
  NEJ. KVB, CHB27.11.2021  9.00 D
  KVA, OST, CHB11.12.2021  9.00 V
  CHEB, ML, NEJ11.12.2021  9.00 V
  CHA, CHB, KVB8.1.2022  9.00 D
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).