Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
Krátké zprávy
4. TÝDEN (23. 1. - 29. 1.  ) - ZDE
5. TÝDEN (30. 1. - 5. 2.) - ZDE

Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko… 
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu. 
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00
33. kolo: VHK ROBE Vsetín - HC Baník Sokolov ST 28. 12. 2022, 17:30
Informace - ZDE

Aktuální tabulka A-tým

#TýmZSkóreB
1.Třebíč41109:8678
2.Poruba40128:9575
3.Vsetín41122:9375
4.Litoměřice40130:11369
5.Prostějov41108:10968
6.Přerov40103:9265
7.Slavia Praha41114:10959
8.Frýdek-Místek41104:10659
9.Zlín41110:10757
10.Jihlava4198:11857
11.Kolín41111:11456
12.Sokolov40102:12854
13.Pardubice "B"41105:12643
14.Šumperk41109:15740

Poslední výsledky

A-týmSokolov - Slavia Praha3:5
 Pardubice "B" - Sokolov2:4
JuniořiBílina - Sokolov2:3
 Sokolov - Most5:4 SN
B-týmKlatovy "B" - Sokolov3:1
 Mar. Lázně - Sokolov2:6
DorostSokolov - Warriors Brno0:2
 Sokolov - Technika Brno4:2
9.třídaDěčín - Sokolov8:7 SN
 Sokolov - Most3:14
8. třídaÚstí nad Labem - Sokolov3:4
 Kladno - Sokolov10:1
7. třídaSokolov - Nejdek14:5
 Cheb - Sokolov13:2
6. třídaÚstí nad Labem - Sokolov14:9
 Sokolov - K. Vary5:13
5. třídaK. Vary - Sokolov22:5
 Sokolov - Klášterec6:21

Další zápasy

A-týmŠumperk28.1.2023  17.00 V
  Frýdek-Místek30.1.2023  18.00 D
B-týmTřemošná28.1.2023  10.00 D
  Domažlice4.2.2023  10.00 V
DorostHavířov29.1.2023  17.30 V
  Třemošná3.2.2023  17.30 D
9.třídaKlášterec28.1.2023  17.30 D
  Roudnice3.2.2023  16.00 V
8. třídaRakovník4.2.2023  9.00 V
  Louny11.2.2023  9.00 D
7. třídaCheb29.1.2023  13.15 V
  K. Vary4.2.2023  9.00 D
6. třídaChomutov28.1.2023  17.30 V
  Litvínov4.2.2023  17.30 D
5. třídaTřemošná29.1.2023  13.00 D
  Cheb4.2.2023  17.30 D
  Ostrov11.2.2023  10.30 V
  Nejdek18.2.2023  17.30 D
4. třídaTurnaj Nejdek4.2.2023  17.30 V
  Turnaj Sokolov4.2.2023  17.30 D
  Turnaj Cheb18.2.2023  17.30 V
  Turnaj Ostrov18.2.2023  17.30 V
  Turnaj Sokolov4.3.2023  17.30 D
  Turnaj Cheb18.3.2023  17.30 V
3. třídaTurnaj Sokolov28.1.2023  12.15 D
  Turnaj K.Vary28.1.2023  17.30 V
  Turnaj Nejdek11.2.2023  17.30 V
  Turnaj M. Lázně12.2.2023  10.00 V
  Turnaj Ostrov25.2.2023  12.15 V
  Turnaj Cheb25.2.2023  17.30 V
2. třídaTurnaj Sokolov4.2.2023  17.30 D
  Turnaj M. Lázně5.2.2023  17.30 V
  Turnaj Cheb4.3.2023  17.30 V
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).