Sezóna 1949-50 - první utkání I.třídy

Dne 25. prosince 1949 zazněly píšťalky rozhodčích, které odstartovaly I. kolo mistrovské soutěže I. třídy. K prvnímu zápasu odjelo mužstvo TJ HDBS do Mariánských Lázní, kde prohrálo poměrem 13:7.

Mistrovské zápasy

25.12. 1949 Mariánské Lázně - HDBS 13:7
08.01. 1950 VSJ - HDBS 6:8
15.01. 1950 HDBS - Kraslice 11:4
22.01. 1950 Cheb - HDBS 2:6
29.01. 1950 HDBS - Kadaň 6:0

V přátelských tréninkových zápasech prohrálo mužstvo s Chodovem 2:7 a s Drahovicemi 6:12. Mužstvo Chebu pak porazilo 6:4.
V této sezóně zasáhlo do mistrovských bojů III. třídy poprvé mužstvo HDBS II. a to se střídavými úspěchy. Soupeři mu byla mužstva: Luby, Božíčany, Libá a Loučky.

Brankář Oldřich Cichoň a útočníci Michal Gut s Jakubem Konečným se od 4. do 8. listopadu připravovali na Zimním stadionu v Litoměřicích na kempu reprezentace kategorie U20. Tu čeká v prosinci MS v kanadských městech Edmontonu a Red Deer.

Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.