Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Sezóny 1946-47 a 1947-48 - problémy s hřištěm

V roce 1946 bylo s velikými obtížemi vybudováno první kluziště v Dolním Rychnově zásluhou obětavých hráčů a funkcionářů. Činnost byla však nepravidelná a slabá, na což měly největší vliv přírodní podmínky na Sokolovsku, které v krátké době pracně zřízený led doslova „sežraly“. Tak se stalo, že kluziště byla postupně budována na různých místech - například na hřišti u Ohře, na tenisových dvorcích u lomu Bohemie, na důlní propadlině dolu Antonín nebo přímo na rybníčku v městském parku, dnešních Husových sadech.
Určitou pravidelnost v možnosti trénování a sehrání zápasů přineslo teprve vybudování zimního stadionu v Karlových Varech. Dojíždění na tréninky a zápasy však kladlo mimořádné nároky na obětavost hráčů a funkcionářů, neboť se konaly převážně v pozdních večerních hodinách a návrat domů se často přetáhl přes půlnoc. Ráno před pátou se však muselo vstávat a jít do zaměstnání. Výhody v zaměstnání tehdy neexistovaly.
Tyto potíže snad byly příčinou ochabnutí zájmu funkcionářů o činnost v oddíle, který prakticky hrál všechny zápasy mimo Sokolov. V té době a to až do roku 1955 ležela veškerá tíha řízení oddílu (od roku 1948 již pod názvem TJ HDBS) na jediném člověku. Byl to Miroslav Svoboda, kterého láska k hokeji a láska ke sportu vůbec udržovala na tomto osamoceném „postu“ a tím prakticky udržel svou obětavostí při životě oddíl, který dal základ dnešnímu oddílu HC Baník CHZ Sokolov.

HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Zápasy - DOMA
Zápasy - VENKU
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.

Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde