Rok 1945 - založení oddílu SK FHD Dolní Rychnov

V podzimních měsících tohoto roku byl zásluhou několika nadšenců, zaměstnaných na ředitelství tehdejších Falknovských hnědouhelných dolů v Dolním Rychnově, založen sportovní klub, jenž dostal do vínku název SK FHD Dolní Rychnov. Sportovní činnost v tomto roce založení však nebyla nějak podchycena a jsou z ní známé jen kusé zprávy podle paměti zakládajících členů a teprve další léta, počínaje rokem 1946 jsou písemně podchycena.

...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.