Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: Dorost

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 16.9. 2022 18.45 KHL Meteor Třemošná HC Slovan Ústí nad Labem 1:4
Pá 16.9. 2022 18.45 AZ Heimstaden Havířov HCM Warriors Brno 5:3
Pá 16.9. 2022 18.45 HC Technika Brno HC Chrudim 4:3 SN
Pá 16.9. 2022 18.45 VHK ROBE Vsetín HC Lvi Břeclav 6:4
Pá 16.9. 2022 18.45 HC PZ Kladno IHC Písek 2:6
Pá 16.9. 2022 18.45 SK Horácká Slavia Třebíč Polsko U16 3:1
Pá 16.9. 2022 18.45 HC Náchod HC Energie Karlovy Vary 1:3

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 18.9. 2022 12.00 HC Chrudim VHK ROBE Vsetín 3:4 PP
Ne 18.9. 2022 12.00 HCM Warriors Brno Polsko U16 2:0
Ne 18.9. 2022 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Energie Karlovy Vary 5:6 PP
Ne 18.9. 2022 12.00 IHC Písek HC Náchod 9:1
Ne 18.9. 2022 12.00 AZ Heimstaden Havířov HC Technika Brno 6:3
Ne 18.9. 2022 12.00 KHL Meteor Třemošná HC Kobra Praha 2:1 PP
Ne 18.9. 2022 12.00 HC Lvi Břeclav SK Horácká Slavia Třebíč 4:3

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 23.9. 2022 20.00 VHK ROBE Vsetín AZ Heimstaden Havířov 6:2
Pá 23.9. 2022 20.00 Polsko U16 HC Lvi Břeclav 4:2
Pá 23.9. 2022 20.00 HC Energie Karlovy Vary IHC Písek 4:6
Pá 23.9. 2022 20.00 HC PZ Kladno KHL Meteor Třemošná 2:3
Pá 23.9. 2022 20.00 HC Kobra Praha HC Slovan Ústí nad Labem 2:1
Pá 23.9. 2022 20.00 HC Technika Brno HCM Warriors Brno 4:0
Pá 23.9. 2022 20.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Chrudim 5:4 PP

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 25.9. 2022 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem IHC Písek 0:3
Ne 25.9. 2022 12.00 HC Kobra Praha HC PZ Kladno 13:0
Ne 25.9. 2022 12.00 HC Technika Brno VHK ROBE Vsetín 3:5
Ne 25.9. 2022 12.00 HCM Warriors Brno HC Lvi Břeclav 4:1
Ne 25.9. 2022 12.00 KHL Meteor Třemošná HC Náchod 3:4 PP
Ne 25.9. 2022 12.00 HC Chrudim Polsko U16 1:2
Ne 25.9. 2022 12.00 AZ Heimstaden Havířov SK Horácká Slavia Třebíč 2:4

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 28.9. 2022 12.00 HC PZ Kladno HC Lvi Břeclav 2:7
St 28.9. 2022 12.00 HC Energie Karlovy Vary SK Horácká Slavia Třebíč 4:1
St 28.9. 2022 12.00 KHL Meteor Třemošná HCM Warriors Brno 3:4
St 28.9. 2022 12.00 HC Kobra Praha HC Chrudim 2:3
St 28.9. 2022 12.00 IHC Písek VHK ROBE Vsetín 5:1
St 28.9. 2022 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem AZ Heimstaden Havířov 3:4 PP
St 28.9. 2022 12.00 HC Náchod Polsko U16 0:6

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 2.10. 2022 14.00 HC Technika Brno HC Slovan Ústí nad Labem 2:1 PP
Ne 2.10. 2022 14.00 HCM Warriors Brno HC Kobra Praha 5:1
Ne 2.10. 2022 14.00 HC Chrudim HC PZ Kladno 7:3
Ne 2.10. 2022 14.00 HC Lvi Břeclav HC Náchod 4:1
Ne 2.10. 2022 14.00 AZ Heimstaden Havířov KHL Meteor Třemošná 2:3 SN
Ne 2.10. 2022 14.00 Polsko U16 HC Energie Karlovy Vary 1:2
Ne 2.10. 2022 14.00 SK Horácká Slavia Třebíč IHC Písek 2:1

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 7.10. 2022 20.00 HC Energie Karlovy Vary KHL Meteor Třemošná 2:6
Pá 7.10. 2022 20.00 HC PZ Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 0:5
Pá 7.10. 2022 20.00 HC Lvi Břeclav HC Chrudim 5:3
Pá 7.10. 2022 20.00 Polsko U16 AZ Heimstaden Havířov 2:5
Pá 7.10. 2022 20.00 VHK ROBE Vsetín HCM Warriors Brno 4:2
Pá 7.10. 2022 20.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Technika Brno 3:4
Pá 7.10. 2022 20.00 HC Náchod HC Kobra Praha 0:4

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 9.10. 2022 14.30 KHL Meteor Třemošná IHC Písek 3:2
Ne 9.10. 2022 14.30 HC Kobra Praha HC Energie Karlovy Vary 3:4
Ne 9.10. 2022 14.30 HC PZ Kladno HC Náchod 1:6
Ne 9.10. 2022 14.30 HC Technika Brno Polsko U16 5:1
Ne 9.10. 2022 14.30 HCM Warriors Brno HC Chrudim 4:0
Ne 9.10. 2022 14.30 VHK ROBE Vsetín SK Horácká Slavia Třebíč 7:4
Ne 9.10. 2022 14.30 AZ Heimstaden Havířov HC Lvi Břeclav 1:0

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 14.10. 2022 19.00 HC Energie Karlovy Vary HC PZ Kladno 9:0
Pá 14.10. 2022 19.00 HC Lvi Břeclav HC Technika Brno 5:4 PP
Pá 14.10. 2022 19.00 SK Horácká Slavia Třebíč HCM Warriors Brno 4:5 PP
Pá 14.10. 2022 19.00 Polsko U16 VHK ROBE Vsetín 2:4
Pá 14.10. 2022 19.00 HC Chrudim AZ Heimstaden Havířov 3:2
Pá 14.10. 2022 19.00 HC Náchod HC Slovan Ústí nad Labem 2:4
Pá 14.10. 2022 19.00 IHC Písek HC Kobra Praha 1:0

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.10. 2022 15.30 HC Energie Karlovy Vary HC Náchod 6:1
Ne 16.10. 2022 15.30 HCM Warriors Brno AZ Heimstaden Havířov 5:2
Ne 16.10. 2022 15.30 HC Chrudim HC Technika Brno 1:3
Ne 16.10. 2022 15.30 HC Lvi Břeclav VHK ROBE Vsetín 4:9
Ne 16.10. 2022 15.30 IHC Písek HC PZ Kladno 6:3
Ne 16.10. 2022 15.30 HC Slovan Ústí nad Labem KHL Meteor Třemošná 2:3 SN
Ne 16.10. 2022 15.30 Polsko U16 SK Horácká Slavia Třebíč 2:3 SN

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 21.10. 2022 18.30 Polsko U16 HCM Warriors Brno 5:1
Pá 21.10. 2022 18.30 VHK ROBE Vsetín HC Chrudim 6:1
Pá 21.10. 2022 18.30 HC Energie Karlovy Vary HC Slovan Ústí nad Labem 6:5
Pá 21.10. 2022 18.30 HC Kobra Praha KHL Meteor Třemošná 8:4
Pá 21.10. 2022 18.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Lvi Břeclav 4:5 PP
Pá 21.10. 2022 18.30 HC Technika Brno AZ Heimstaden Havířov 5:3
Pá 21.10. 2022 18.30 HC Náchod IHC Písek 1:4

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 23.10. 2022 14.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Kobra Praha 1:2
Ne 23.10. 2022 14.00 KHL Meteor Třemošná HC PZ Kladno 2:1
Ne 23.10. 2022 14.00 HCM Warriors Brno HC Technika Brno 0:5
Ne 23.10. 2022 14.00 IHC Písek HC Energie Karlovy Vary 1:3
Ne 23.10. 2022 14.00 HC Lvi Břeclav Polsko U16 1:3
Ne 23.10. 2022 14.00 HC Chrudim SK Horácká Slavia Třebíč 5:4 PP
Ne 23.10. 2022 14.00 AZ Heimstaden Havířov VHK ROBE Vsetín 4:3 PP

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 28.10. 2022 19.00 IHC Písek Polsko U16 4:1
Pá 28.10. 2022 19.00 HC PZ Kladno HCM Warriors Brno 1:0
Pá 28.10. 2022 19.00 HC Energie Karlovy Vary HC Lvi Břeclav 3:2
Pá 28.10. 2022 19.00 KHL Meteor Třemošná HC Technika Brno 4:1
Pá 28.10. 2022 19.00 HC Slovan Ústí nad Labem VHK ROBE Vsetín 2:3
Pá 28.10. 2022 19.00 KHL Meteor Třemošná AZ Heimstaden Havířov 1:2 SN
Pá 28.10. 2022 19.00 HC Náchod HC Chrudim 0:6

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.10. 2022 12.00 VHK ROBE Vsetín KHL Meteor Třemošná 4:5 SN
So 5.11. 2022 12.00 HC Lvi Břeclav IHC Písek 1:3
So 5.11. 2022 12.00 AZ Heimstaden Havířov HC PZ Kladno 4:3
So 5.11. 2022 12.00 HC Technika Brno HC Kobra Praha 6:0
So 5.11. 2022 12.00 HCM Warriors Brno HC Náchod 1:5
So 5.11. 2022 12.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Slovan Ústí nad Labem 7:6 PP
So 5.11. 2022 12.00 HC Chrudim HC Energie Karlovy Vary 0:3

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 15.12. 2022 18.00 HC Energie Karlovy Vary HCM Warriors Brno 3:4
Čt 15.12. 2022 18.00 HC PZ Kladno HC Technika Brno 1:7
Čt 15.12. 2022 18.00 HC Kobra Praha VHK ROBE Vsetín 0:4
Čt 15.12. 2022 18.00 KHL Meteor Třemošná SK Horácká Slavia Třebíč 3:6
Čt 15.12. 2022 18.00 IHC Písek HC Chrudim 3:1
Čt 15.12. 2022 18.00 HC Slovan Ústí nad Labem Polsko U16 4:1
Čt 15.12. 2022 18.00 HC Náchod AZ Heimstaden Havířov 3:2

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 25.11. 2022 15.00 VHK ROBE Vsetín HC Technika Brno 4:3
Pá 25.11. 2022 15.00 HC Lvi Břeclav HCM Warriors Brno 3:2
Pá 25.11. 2022 15.00 SK Horácká Slavia Třebíč AZ Heimstaden Havířov 6:5
Pá 25.11. 2022 15.00 IHC Písek HC Slovan Ústí nad Labem 2:7
Pá 25.11. 2022 15.00 HC PZ Kladno HC Kobra Praha 1:9
Pá 25.11. 2022 15.00 Polsko U16 HC Chrudim 5:0
Pá 25.11. 2022 15.00 HC Náchod KHL Meteor Třemošná 2:4

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 27.11. 2022 12.00 HC Kobra Praha HC Náchod 5:3
Ne 27.11. 2022 12.00 HC Technika Brno SK Horácká Slavia Třebíč 4:1
Ne 27.11. 2022 12.00 HC Chrudim HC Lvi Břeclav 4:1
Ne 27.11. 2022 12.00 HCM Warriors Brno VHK ROBE Vsetín 1:5
Ne 27.11. 2022 12.00 KHL Meteor Třemošná HC Energie Karlovy Vary 2:7
Ne 27.11. 2022 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC PZ Kladno 4:3

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 2.12. 2022 15.00 HC Lvi Břeclav AZ Heimstaden Havířov 3:6
Pá 2.12. 2022 15.00 HC Energie Karlovy Vary HC Kobra Praha 4:2
Pá 2.12. 2022 15.00 Polsko U16 HC Technika Brno 3:2
Pá 2.12. 2022 15.00 SK Horácká Slavia Třebíč VHK ROBE Vsetín 3:4
Pá 2.12. 2022 15.00 HC Náchod HC PZ Kladno 5:2

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 4.12. 2022 18.40 HC PZ Kladno HC Energie Karlovy Vary 0:7
Ne 4.12. 2022 18.40 HC Kobra Praha IHC Písek 3:2 PP
Ne 4.12. 2022 18.40 HCM Warriors Brno SK Horácká Slavia Třebíč 10:8
Ne 4.12. 2022 18.40 VHK ROBE Vsetín Polsko U16 7:2
Ne 4.12. 2022 18.40 HC Slovan Ústí nad Labem HC Náchod 2:6
Ne 4.12. 2022 18.40 HC Technika Brno HC Lvi Břeclav 9:2
Út 24.1. 2023 18.40 AZ Heimstaden Havířov HC Chrudim

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 12.12. 2022 17.30 KHL Meteor Třemošná HC Slovan Ústí nad Labem 3:2
Po 12.12. 2022 17.30 HC Technika Brno HC Chrudim 4:3 SN
Po 12.12. 2022 17.30 VHK ROBE Vsetín HC Lvi Břeclav 6:1
Po 12.12. 2022 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč Polsko U16 2:5
Po 12.12. 2022 17.30 HC Náchod HC Energie Karlovy Vary 2:4

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 11.12. 2022 17.30 HC Chrudim VHK ROBE Vsetín 2:1
Ne 11.12. 2022 17.30 KHL Meteor Třemošná HC Kobra Praha 4:2
Ne 11.12. 2022 17.30 HC Slovan Ústí nad Labem HC Energie Karlovy Vary 2:3
Ne 11.12. 2022 17.30 AZ Heimstaden Havířov HC Technika Brno 3:4

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 16.12. 2022 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Kobra Praha 2:4
Pá 16.12. 2022 17.30 VHK ROBE Vsetín HC PZ Kladno 7:1
Pá 16.12. 2022 17.30 AZ Heimstaden Havířov HC Energie Karlovy Vary 2:4
Pá 16.12. 2022 17.30 HCM Warriors Brno IHC Písek 3:4
Pá 27.1. 2023 17.30 Polsko U16 KHL Meteor Třemošná
St 1.2. 2023 17.30 HC Lvi Břeclav HC Slovan Ústí nad Labem
Ne 12.2. 2023 17.30 HC Technika Brno HC Náchod

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 6.1. 2023 20.00 Polsko U16 HC Lvi Břeclav 3:2 PP
Pá 6.1. 2023 20.00 HC Energie Karlovy Vary IHC Písek 4:2
Pá 6.1. 2023 20.00 HC PZ Kladno KHL Meteor Třemošná 1:9
Pá 6.1. 2023 20.00 HC Kobra Praha HC Slovan Ústí nad Labem 1:5
Pá 6.1. 2023 20.00 SK Horácká Slavia Třebíč HC Chrudim 7:3
Pá 6.1. 2023 20.00 HC Technika Brno HCM Warriors Brno 4:3 PP

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 13.1. 2023 15.15 HC Lvi Břeclav HC Chrudim 7:3
Pá 13.1. 2023 15.15 HC Energie Karlovy Vary KHL Meteor Třemošná 3:2
Pá 13.1. 2023 15.15 HC PZ Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 0:9
Pá 13.1. 2023 15.15 Polsko U16 AZ Heimstaden Havířov 1:2
Pá 13.1. 2023 15.15 VHK ROBE Vsetín HCM Warriors Brno 4:2
Pá 13.1. 2023 15.15 HC Náchod HC Kobra Praha 1:4

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.1. 2023 14.45 HC Kobra Praha HC Energie Karlovy Vary 2:1
Ne 15.1. 2023 14.45 HC Technika Brno Polsko U16 4:3
Ne 15.1. 2023 14.45 HCM Warriors Brno HC Chrudim 5:4
Ne 15.1. 2023 14.45 KHL Meteor Třemošná IHC Písek 3:1
Ne 15.1. 2023 14.45 AZ Heimstaden Havířov HC Lvi Břeclav 6:2
Ne 15.1. 2023 14.45 HC PZ Kladno HC Náchod 1:5

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 20.1. 2023 19.00 IHC Písek AZ Heimstaden Havířov 3:2 SN
Pá 20.1. 2023 19.00 HC Energie Karlovy Vary HC Technika Brno 3:1
Pá 20.1. 2023 19.00 KHL Meteor Třemošná HC Lvi Břeclav 1:2
Pá 20.1. 2023 19.00 HC PZ Kladno SK Horácká Slavia Třebíč 1:8
Pá 20.1. 2023 19.00 HC Kobra Praha Polsko U16 3:2
Pá 20.1. 2023 19.00 HC Náchod VHK ROBE Vsetín 2:7

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.1. 2023 17.30 HCM Warriors Brno HC Slovan Ústí nad Labem 1:2
Ne 29.1. 2023 17.30 HC Chrudim KHL Meteor Třemošná 7:1
Ne 29.1. 2023 17.30 HC Lvi Břeclav HC Kobra Praha 4:2
Ne 29.1. 2023 17.30 Polsko U16 HC PZ Kladno 7:0
Ne 29.1. 2023 17.30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Náchod 5:3

Základní část - 29. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 30. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 5.2. 2023 17.30 HC Lvi Břeclav VHK ROBE Vsetín 2:3
Ne 5.2. 2023 17.30 HCM Warriors Brno AZ Heimstaden Havířov 3:2
Ne 5.2. 2023 17.30 IHC Písek HC PZ Kladno 11:1
Ne 5.2. 2023 17.30 HC Chrudim HC Technika Brno 2:3 PP
Ne 5.2. 2023 17.30 Polsko U16 SK Horácká Slavia Třebíč 5:2
Ne 5.2. 2023 17.30 HC Energie Karlovy Vary HC Náchod 3:1

Základní část - 31. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 32. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 33. kolo

Základní část - 34. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 35. kolo

Základní část - 36. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre


Krátké zprávy
6. TÝDEN (6. 2. - 12. 2. ) - ZDE
7. TÝDEN (13. 2. - 19. 2.) - ZDE

Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko… 
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu. 
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00
33. kolo: VHK ROBE Vsetín - HC Baník Sokolov ST 28. 12. 2022, 17:30
Informace - ZDE
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).