Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Výsledky ligy: Dorost

Nadstavba - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.11. 2019 12.45 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Slovan Ústí nad Labem 1:7
Po 4.11. 2019 11.00 HC Tachov HC Draci Bílina

Nadstavba - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 7.11. 2019 17.30 HC Draci Bílina HC Tygři Klášterec nad Ohří 7:4
So 9.11. 2019 17.00 HC Slovan Louny HC Slovan Ústí nad Labem 6:12

Nadstavba - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.11. 2019 15.00 HC Tachov HC Slovan Louny 5:7
Ne 17.11. 2019 11.45 HC Slovan Ústí nad Labem HC Draci Bílina 7:6

Nadstavba - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 22.11. 2019 18.15 HC Tachov HC Tygři Klášterec nad Ohří 5:10
So 23.11. 2019 15.30 HC Slovan Louny HC Draci Bílina

Nadstavba - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 24.11. 2019 11.45 HC Slovan Ústí nad Labem HC Tachov 6:1
St 27.11. 2019 18.15 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Slovan Louny

Nadstavba - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 30.11. 2019 13.00 HC Draci Bílina HC Tachov 9:4
Ne 1.12. 2019 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Tygři Klášterec nad Ohří 13:2

Nadstavba - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.12. 2019 11.45 HC Slovan Ústí nad Labem HC Slovan Louny 11:3
St 11.12. 2019 17.45 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Draci Bílina

Nadstavba - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.12. 2019 11.15 HC Slovan Louny HC Tachov 6:4
Ne 15.12. 2019 11.30 HC Draci Bílina HC Slovan Ústí nad Labem 1:7

Nadstavba - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 19.12. 2019 09.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Tachov
Ne 22.12. 2019 10.00 HC Draci Bílina HC Slovan Louny 3:4

Nadstavba - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 5.1. 2020 12.00 HC Tachov HC Slovan Ústí nad Labem 5:11
St 8.1. 2020 17.20 HC Slovan Louny HC Tygři Klášterec nad Ohří

Nadstavba - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 13. kolo

Nadstavba - 14. kolo

Nadstavba - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 18. kolo

Nadstavba - 19. kolo

Nadstavba - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 8.9. 2019 10.30 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Čerti Ostrov 5:4
Ne 8.9. 2019 10.30 HC Stadion Cheb HC Tachov 4:3

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.9. 2019 09.00 HC Tachov HC Tygři Klášterec nad Ohří 10:5
So 14.9. 2019 09.00 HC Stadion Cheb HC Energie Karlovy Vary "B" 1:7

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.9. 2019 14.00 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 3:2
Ne 15.9. 2019 14.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary "B" 0:6

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 22.9. 2019 10.30 HC Čerti Ostrov HC Tachov 7:5
Ne 22.9. 2019 10.30 HC Stadion Cheb HC Tygři Klášterec nad Ohří 11:5

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 27.9. 2019 17.15 HC Tachov HC Energie Karlovy Vary "B" 3:11
Pá 27.9. 2019 18.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.9. 2019 09.00 HC Čerti Ostrov HC Energie Karlovy Vary "B" 3:4
Ne 29.9. 2019 12.45 HC Tachov HC Stadion Cheb 1:11

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.10. 2019 16.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Stadion Cheb 11:1
Út 15.10. 2019 18.15 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Tachov

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.10. 2019 12.30 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Tygři Klášterec nad Ohří 16:2
So 12.10. 2019 15.15 HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 8:6

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 13.10. 2019 13.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 4:7
Ne 13.10. 2019 14.00 HC Tachov HC Čerti Ostrov 3:9

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 18.10. 2019 17.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Tachov 8:1
Ne 20.10. 2019 11.45 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří 10:5


Krátké zprávy
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Tréninky 13. 01.  - 19. 01. 
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Propozice turnaje:
Česky
English
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).