Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: 7. třída

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.9. 2021 11.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice 4:2
So 11.9. 2021 11.15 HC Energie Karlovy Vary SK Trhači Kadaň 17:3
So 11.9. 2021 11.15 HC Verva Litvínov HC Slovan Louny 8:9
So 11.9. 2021 11.15 Piráti Chomutov HC Děčín

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 18.9. 2021 11.00 SK Trhači Kadaň Mostečtí Lvi 11:3
So 18.9. 2021 11.00 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 11:3
So 18.9. 2021 11.00 HC Děčín HC Verva Litvínov 8:9
So 18.9. 2021 11.00 HC Slovan Louny HC Slovan Ústí nad Labem 7:2

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 19.9. 2021 09.45 Piráti Chomutov SK Trhači Kadaň
Ne 19.9. 2021 09.45 HC Slovan Ústí nad Labem HC Děčín 1:18
Ne 19.9. 2021 09.45 Mostečtí Lvi HC Stadion Litoměřice 7:8
Ne 19.9. 2021 09.45 HC Verva Litvínov HC Energie Karlovy Vary 8:6

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 25.9. 2021 10.00 HC Slovan Louny Mostečtí Lvi 7:3
So 25.9. 2021 10.00 SK Trhači Kadaň HC Stadion Litoměřice 8:17
So 25.9. 2021 10.00 HC Energie Karlovy Vary HC Slovan Ústí nad Labem 10:4
So 25.9. 2021 10.00 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 28.9. 2021 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem Piráti Chomutov 5:9
Út 28.9. 2021 12.00 Mostečtí Lvi HC Děčín 7:5
Út 28.9. 2021 12.00 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Louny 6:13
Út 28.9. 2021 12.00 HC Verva Litvínov SK Trhači Kadaň 11:8

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.10. 2021 -- HC Děčín HC Stadion Litoměřice 23:3
So 2.10. 2021 -- HC Energie Karlovy Vary Mostečtí Lvi 15:5
So 2.10. 2021 -- SK Trhači Kadaň HC Slovan Louny 6:9
So 2.10. 2021 -- HC Verva Litvínov HC Slovan Ústí nad Labem 9:7

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 9.10. 2021 09.00 Mostečtí Lvi Piráti Chomutov 3:16
So 9.10. 2021 09.00 HC Slovan Louny HC Děčín 8:5
So 9.10. 2021 09.00 HC Slovan Ústí nad Labem SK Trhači Kadaň 12:1
So 9.10. 2021 09.00 HC Stadion Litoměřice HC Energie Karlovy Vary 5:11

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.10. 2021 10.00 HC Energie Karlovy Vary HC Slovan Louny 14:2
So 16.10. 2021 10.00 Piráti Chomutov HC Stadion Litoměřice 12:5
So 16.10. 2021 10.00 SK Trhači Kadaň HC Děčín 4:8
So 16.10. 2021 10.00 HC Verva Litvínov Mostečtí Lvi 8:8

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 17.10. 2021 -- Mostečtí Lvi HC Slovan Ústí nad Labem 9:8
Ne 17.10. 2021 -- HC Slovan Louny Piráti Chomutov 5:9
Ne 17.10. 2021 -- HC Stadion Litoměřice HC Verva Litvínov 5:3
Ne 17.10. 2021 -- HC Děčín HC Energie Karlovy Vary 12:11

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 17. kolo

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre


Krátké zprávy
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021): 
JUNIOŘI: 
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.



MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).