Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: Dorost

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 8.9. 2019 10.30 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Čerti Ostrov 5:4
Ne 8.9. 2019 10.30 HC Stadion Cheb HC Tachov 4:3 SN

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.9. 2019 09.00 HC Tachov HC Tygři Klášterec nad Ohří 10:5
So 14.9. 2019 09.00 HC Stadion Cheb HC Energie Karlovy Vary "B" 1:7

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.9. 2019 14.00 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 3:2
Ne 15.9. 2019 14.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary "B" 0:6

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 22.9. 2019 10.30 HC Čerti Ostrov HC Tachov 7:5
Ne 22.9. 2019 10.30 HC Stadion Cheb HC Tygři Klášterec nad Ohří 11:5

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 27.9. 2019 17.15 HC Tachov HC Energie Karlovy Vary "B" 3:11
Pá 27.9. 2019 18.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov 7:10

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.9. 2019 09.00 HC Čerti Ostrov HC Energie Karlovy Vary "B" 3:4
Ne 29.9. 2019 12.45 HC Tachov HC Stadion Cheb 1:11

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.10. 2019 16.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Stadion Cheb 11:1
Út 15.10. 2019 18.15 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Tachov 3:6

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.10. 2019 12.30 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Tygři Klášterec nad Ohří 16:2
So 12.10. 2019 15.15 HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 8:6

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 13.10. 2019 13.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 4:7
Ne 13.10. 2019 14.00 HC Tachov HC Čerti Ostrov 3:9

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 18.10. 2019 17.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Tachov 8:1
Ne 20.10. 2019 11.45 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří 10:5

Nadstavba - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.11. 2019 12.45 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Slovan Ústí nad Labem 1:7
Po 4.11. 2019 11.00 HC Tachov HC Draci Bílina

Nadstavba - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 7.11. 2019 17.30 HC Draci Bílina HC Tygři Klášterec nad Ohří 7:4
So 9.11. 2019 17.00 HC Slovan Louny HC Slovan Ústí nad Labem 6:12

Nadstavba - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.11. 2019 15.00 HC Tachov HC Slovan Louny 5:7
Ne 17.11. 2019 11.45 HC Slovan Ústí nad Labem HC Draci Bílina 7:6

Nadstavba - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 22.11. 2019 18.15 HC Tachov HC Tygři Klášterec nad Ohří 5:10
So 23.11. 2019 15.30 HC Slovan Louny HC Draci Bílina 7:8 SN

Nadstavba - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 24.11. 2019 11.45 HC Slovan Ústí nad Labem HC Tachov 6:1
St 27.11. 2019 18.15 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Slovan Louny 3:6

Nadstavba - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 30.11. 2019 13.00 HC Draci Bílina HC Tachov 9:4
Ne 1.12. 2019 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Tygři Klášterec nad Ohří 13:2

Nadstavba - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.12. 2019 11.45 HC Slovan Ústí nad Labem HC Slovan Louny 11:3
St 11.12. 2019 17.45 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Draci Bílina 7:5

Nadstavba - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.12. 2019 11.15 HC Slovan Louny HC Tachov 6:4
Ne 15.12. 2019 11.30 HC Draci Bílina HC Slovan Ústí nad Labem 1:7

Nadstavba - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 19.12. 2019 09.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Tachov 4:6
Ne 22.12. 2019 10.00 HC Draci Bílina HC Slovan Louny 3:4

Nadstavba - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 5.1. 2020 12.00 HC Tachov HC Slovan Ústí nad Labem 5:11
St 8.1. 2020 17.20 HC Slovan Louny HC Tygři Klášterec nad Ohří 12:3

Nadstavba - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 12.1. 2020 15.15 HC Tachov HC Draci Bílina 2:7
St 15.1. 2020 17.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Slovan Ústí nad Labem 2:4

Nadstavba - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 19.1. 2020 10.00 HC Slovan Louny HC Slovan Ústí nad Labem 3:9
Po 20.1. 2020 09.00 HC Draci Bílina HC Tygři Klášterec nad Ohří 7:3

Nadstavba - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 25.1. 2020 14.30 HC Tachov HC Slovan Louny 5:3
Ne 26.1. 2020 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Draci Bílina 6:3

Nadstavba - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 31.1. 2020 17.15 HC Tachov HC Tygři Klášterec nad Ohří 1:5
Ne 2.2. 2020 15.00 HC Slovan Louny HC Draci Bílina 3:7

Nadstavba - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 9.2. 2020 10.45 HC Slovan Ústí nad Labem HC Tachov 8:1
St 19.2. 2020 18.15 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Slovan Louny 9:7

Nadstavba - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.2. 2020 13.00 HC Draci Bílina HC Tachov 12:0
So 15.2. 2020 16.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Tygři Klášterec nad Ohří 10:0

Nadstavba - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 22.2. 2020 17.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Draci Bílina 3:5
Ne 23.2. 2020 10.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Slovan Louny 7:2

Nadstavba - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 29.2. 2020 15.30 HC Slovan Louny HC Tachov 2:7
Ne 1.3. 2020 13.00 HC Draci Bílina HC Slovan Ústí nad Labem 2:9

Nadstavba - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.3. 2020 12.15 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Tachov 6:8
So 7.3. 2020 13.00 HC Draci Bílina HC Slovan Louny 8:4

Nadstavba - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre


Krátké zprávy
Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).