Týden s Baníčkem

Týden s Baníčkem, 3. ročník letního příměstského hokejového tábora, pořádáme pro všechny chlapce a děvčata narozené v roce 2012 a mladší. Rádi přivítáme i děti z jiných klubů nebo absolutně nové tváře, kterým se budou věnovat naši asistenti.

TERMÍNY

Turnus 1 (pro ročníky 2012 - 2014):    18. - 22. 7. 2022 (KAPACITA JIŽ NAPLNĚNA!!!)

Turnus 2 (pro ročníky 2015 a mladší):  25. - 29. 7. 2022  (KAPACITA JIŽ NAPLNĚNA!!!)

CENA

pro hráče: 2 490,- Kč

pro brankáře: 2 290,- Kč

V ceně je zahrnuto: dopolední a odpolední svačiny, oběd, celodenní pitný režim, náklady na pokrytí odpoledního programu, triko Kappa HC Baník Sokolov.

Uzávěrka přihlášek je do 30. dubna nebo do naplnění počtu hráčů 22 včetně gólmanů. Akce se bude konat při minimálně 12 přihlášených dětech!
Pro dokončení přihlášky je nutné uhradit cenu za kemp převodem na účet 18932391/0100. Do poznámky pro příjemce uveďte: Týden s Baníčkem + jméno a příjmení dítěte.

KONTAKTNÍ OSOBA: Jakub Truhlář  |  774 039 711  |  jakubtruhlar16@gmail.com

Semifinálový přemožitel Baníku jihlavská Dukla se do Tipsport extraligy neprobojovala, v příští sezoně tak bude znovu hrát Chance ligu. V pátém utkání v pondělí 25. dubna prohrála Jihlava na ledě chomutovské arény 3:6 a celkově Rytíři zvítězili 4:1 na zápasy.
Další neznámá, co se účastníků Chance ligy 2022/23 týče, je vyřešená. Třináctým týmem, který doplnil už známé kluby jsou DRACI PARS Šumperk. Tým, který nejprve poslal do nižší soutěže Ústí nad Labem, zvládl i baráž s Táborem a po výhře 4:1 na zápasy zůstává v první lize.
Poslední tajenkou tedy zůstává, kdo uspěje v baráži o extraligu a jestli bude druhou nejvyšší soutěž v příští sezoně znovu hrát Jihlava nebo do ní "spadnou" kladenští Rytíři.
Posíláme gratulace do Jihlavy! Tamní Dukla, přemožitel Baníku v semifinále play off, porazila v šestém utkání Vsetín 1:0 a celkově ve finále zvítězila 4:2 na zápasy. Kromě poháru pro vítěze Chance ligy 2021/22 získala také právo bojovat o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže.

Barážová série s kladenskými Rytíři hraná na čtyři vítězná utkání začíná v neděli 17. dubna na ledě Kladna.