Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Hráči, kteří se zúčastnili přípravného období na ledě

MIKROCYKLUS NA LEDĚ - ČERVEN 2018

Brankáři: David Fečo, Petr Hruška, Matyáš Pitoňák

Obránci: Filip Bernáth , Ondřej Dvořák, Tomáš Hajič, Dominik Havelka, Dan Kellner, Tomáš Kvapil, Adam Novák, Patrik Michálek, Ondřej Pajk, Tomáš Přibyl, Petr Přindiš, Adolf Straka, Vojtěch Šik, Pavel Vápeník, Petr Vodička.

Útočníci: Michael Čejka, Martin Čurda, Jiří Halberštát, Michal Hotěk, David Hruška, Martin Hřebíček, Vincent Keszi, Matěj Krejčík, Pavel Kuběna, Jiří Kysela, Tom Polák, Tomáš Rohan, Martin Strunz, Josef Stříbrný, Martin Trapl, Jaroslav Vašíček, Jakub Vrána, Matěj Zadražil,

HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Zápasy - DOMA
Zápasy - VENKU
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.

Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde