6.6. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Chance liga zná rozlosování

Pikantním soubojem nováčků odstartuje nový ročník prvoligové sezony.

Baník k prvnímu kolu zamíří do arény Pirátů Chomutov. Na domácím ledě by pak obnovenou prvoligovou premiéru měl Baník absolvovat v sobotu 14.9.2019 proti Porubě. Pořadatelství zápasů se však ještě může měnit v závislosti na probíhající rekonstrukci kabin. Ve třetím kole pak Sokolov bude zajíždět na vyhlášený Lapač ve Vsetíně.

Základní část skončí 7.12.2019 v Přerově. Předtím čeká na Baník trojlístek atraktivních soupeřů v podobě Slavia Praha, Jihlava, České Budějovice.

Změnou oproti loňskému ročníku bude začátek zápasů v sobotní den, kdy domácí zápasy bude hrát Baník od 17:00. Středeční a pondělní zápasy budou začínat od 18:00.

KOMPLETNÍ ROZPIS ZÁPASŮ BANÍKU V ZÁKLADNÍ ČÁSTI

... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.