12.6. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
V úterý 18.6. setkání s fanoušky

Stejně jako v minulé sezoně, i letos budou mít fanoušci možnost diskutovat s vedením klubu.

HC Baník Sokolov zve své fanoušky na setkání, které se uskuteční v úterý 18.6.2019 od 18:30 hodin ve VIP místnosti na zimním stadionu.

Za HC Baník Sokolov se setkání zúčastní Václav Dobřemysl (prezident klubu), Karel Mlejnek (sportovní manažer a trenér A-týmu), Petr Holejšovský (úsek mládeže), Tomáš Bouda (marketing a web) a Tomáš Rohan (kapitán A-týmu).

V průběhu večera budou probírána jednotlivá témata z různých úseků klubu a prostor samozřejmě bude pro dotazy fanoušků a následnou diskuzi.

Těšíme se na setkání s Vámi.

... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.