Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
9.8. 2019 | A-tým | David Prachař
Ohlasy po první přípravném utkání

Ohlasy po první přípravném utkání

Hodnocení prvního přípravného utkání letošní sezony z pohledu Martina Osmíka a Filipa Bernátha.

Baník včera odehrál první přípravné utkání, ve kterém porazil ústecký Slovan 4:0. Na zhodnocení zápasu jsme se zeptali navrátilce Martina Osmíka, který ve 13. minutě otevřel gólový účet Baníku pro letošní sezonu a jednoho z benjamínků našeho týmu Filipa Bernátha.

Martin Osmík:

„ Tak myslím si, že na první zápas to byl solidní výkon. Objevovaly se tam prvky, které trénujeme, což je super. Myslím, že jsme dobře bruslili, napadali, hráli po spolu a Kuchta chytil několik tutovek. Samozřejmě je ještě hodně věcí, které musíme zlepšit, pořád hrát týmově a ve velkém nasazení. “

Filip Bernáth:

„ Zápas bych zhodnotil určitě pozitivně na to, jak byl náročný tento týden a na to, že to bylo první přátelské utkání, tak pro nás dopadlo úspěšně. Myslím si, že je důležité vstoupit i do těchto přátelských utkání výhrou, abychom byli v dobré formě na celou sezónu, která bude oproti loňské 2. lize delší a náročnější. “

Krátké zprávy
Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
English
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).