9.8. 2019 | A-tým | David Prachař
Ohlasy po první přípravném utkání

Hodnocení prvního přípravného utkání letošní sezony z pohledu Martina Osmíka a Filipa Bernátha.

Baník včera odehrál první přípravné utkání, ve kterém porazil ústecký Slovan 4:0. Na zhodnocení zápasu jsme se zeptali navrátilce Martina Osmíka, který ve 13. minutě otevřel gólový účet Baníku pro letošní sezonu a jednoho z benjamínků našeho týmu Filipa Bernátha.

Martin Osmík:

„ Tak myslím si, že na první zápas to byl solidní výkon. Objevovaly se tam prvky, které trénujeme, což je super. Myslím, že jsme dobře bruslili, napadali, hráli po spolu a Kuchta chytil několik tutovek. Samozřejmě je ještě hodně věcí, které musíme zlepšit, pořád hrát týmově a ve velkém nasazení. “

Filip Bernáth:

„ Zápas bych zhodnotil určitě pozitivně na to, jak byl náročný tento týden a na to, že to bylo první přátelské utkání, tak pro nás dopadlo úspěšně. Myslím si, že je důležité vstoupit i do těchto přátelských utkání výhrou, abychom byli v dobré formě na celou sezónu, která bude oproti loňské 2. lize delší a náročnější. “