11.8. 2019 | A-tým | David Prachař
Baník se utká s extraligovou Energií

Sokolov zítra odehraje další přípravné utkání, tentokrát coby kamenem dohodil. Utká se totiž s Karlovými Vary.

Baníkovce čeká další přípravné utkání. Po úspěšném klání v Ústí nad Labem, kde Sokolov zvítězil 4:0, míří na další utkání do Karlových Varů, kde změří své síly s extraligovou Energií.

Při posledním vzájemném zápase zvítězil Baník na svém ledě v charitativním utkání 5:3 a je jasné, že bude chtít úspěch zopakovat i na ledě Varů. Karlovy Vary naopak budou po dvou prohraných zápasech s Jekatěrinburgem (2:4) a pražskou Spartou (1:8) chtít tuto nepříznivou bilanci změnit a při prvním utkání na domácím ledě potěšit své fanoušky.

Jak to všechno dopadne, můžete sledovat zítra v netradičním čase od 11:00 v Realistic aréně nebo na webových stránkách Onlajny.com