Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
11.8. 2019 | A-tým | David Prachař
Baník se utká s extraligovou Energií

Sokolov zítra odehraje další přípravné utkání, tentokrát coby kamenem dohodil. Utká se totiž s Karlovými Vary.

Baníkovce čeká další přípravné utkání. Po úspěšném klání v Ústí nad Labem, kde Sokolov zvítězil 4:0, míří na další utkání do Karlových Varů, kde změří své síly s extraligovou Energií.

Při posledním vzájemném zápase zvítězil Baník na svém ledě v charitativním utkání 5:3 a je jasné, že bude chtít úspěch zopakovat i na ledě Varů. Karlovy Vary naopak budou po dvou prohraných zápasech s Jekatěrinburgem (2:4) a pražskou Spartou (1:8) chtít tuto nepříznivou bilanci změnit a při prvním utkání na domácím ledě potěšit své fanoušky.

Jak to všechno dopadne, můžete sledovat zítra v netradičním čase od 11:00 v Realistic aréně nebo na webových stránkách Onlajny.com

Tréninky 27. 01.  -  01.02.
Zápasy doma - ZDE
zápasy venku - ZDE
Tréninky 20. 01.  - 26. 01.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde