23.8. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
S Baníkovci na Michalu i před Retrem

V přípravě se nám poměrně daří. Rekonstrukce kabin pokračuje a zatím to vypadá, že by vše mohlo proběhnout v termínu. Na první ligu bychom tak dle původního plánu šli v sobotu 14.9. (vs. Poruba). Ale teď máme před sebou víkend, který bude patřit Baníku

Již dnes v 13:00 se otevřou brány koupaliště Michal, kde začne parádní festival Za sluncem (Kryštof, Mirai, Support Lesbiens, Jaroslav Uhlíř a další...) My ve spolupráci s VLNY music agency začneme v 16:00 autogramiádou, v 17:50 pak společně s hokejisty s HC Energie Karlovy Vary pokřtíme dresy na nadcházející sezonu a čeká nás i další zábava. Na Michal vyrazí až na výjimky kompletní tým. V trafice OD Ural si ještě můžete koupit zvýhodněné vstupné za 450 Kč (pokud máte permanentní vstupenku na hokej či si ji tam koupíte)

V neděli 25.8. Vás pak zveme k Retro coffee & bar za Gymnáziem, kde si na své přijdou především děti, ale i celé rodiny. A my zde budeme také. K dispozici budou Michael Čejka, Patrik Michálek, Michal Fečo, ale čekají na vás soutěže, představení, skákající králící, psi, zábava, malování na obličej, atrakce, ale i ukázky první pomoci atd., a samozřejmě i nějaké drobnosti od nás. Platit v Retru nemusíte nic, kromě toho, co vypijite a sníte. A že si je na čem pochutnat.

A protože na první ligu nám v hledišti ještě nějaká místa zbývají, můžete si na obou akcích koupit i permice či něco z fanshopu. Děti si pak mohou vyzkoušet něco z hokejových dovedností na suchu. Dozvíte se také informace o chystaném náboru.