Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
23.8. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
S Baníkovci na Michalu i před Retrem

V přípravě se nám poměrně daří. Rekonstrukce kabin pokračuje a zatím to vypadá, že by vše mohlo proběhnout v termínu. Na první ligu bychom tak dle původního plánu šli v sobotu 14.9. (vs. Poruba). Ale teď máme před sebou víkend, který bude patřit Baníku

Již dnes v 13:00 se otevřou brány koupaliště Michal, kde začne parádní festival Za sluncem (Kryštof, Mirai, Support Lesbiens, Jaroslav Uhlíř a další...) My ve spolupráci s VLNY music agency začneme v 16:00 autogramiádou, v 17:50 pak společně s hokejisty s HC Energie Karlovy Vary pokřtíme dresy na nadcházející sezonu a čeká nás i další zábava. Na Michal vyrazí až na výjimky kompletní tým. V trafice OD Ural si ještě můžete koupit zvýhodněné vstupné za 450 Kč (pokud máte permanentní vstupenku na hokej či si ji tam koupíte)

V neděli 25.8. Vás pak zveme k Retro coffee & bar za Gymnáziem, kde si na své přijdou především děti, ale i celé rodiny. A my zde budeme také. K dispozici budou Michael Čejka, Patrik Michálek, Michal Fečo, ale čekají na vás soutěže, představení, skákající králící, psi, zábava, malování na obličej, atrakce, ale i ukázky první pomoci atd., a samozřejmě i nějaké drobnosti od nás. Platit v Retru nemusíte nic, kromě toho, co vypijite a sníte. A že si je na čem pochutnat.

A protože na první ligu nám v hledišti ještě nějaká místa zbývají, můžete si na obou akcích koupit i permice či něco z fanshopu. Děti si pak mohou vyzkoušet něco z hokejových dovedností na suchu. Dozvíte se také informace o chystaném náboru.

Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde