Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
31.8. 2019 | A-tým | David Prachař
Baník si zahraje odvetu s Bayreuthem

Baník si zahraje odvetu s Bayreuthem

Náš A-tým nastoupí do druhého zápasu proti německému celku. Tentokrát se zápas odehraje na zimním stadionu v Chebu.

Z důvodu stále trvající rekonstrukce stadionu nemůže hrát Baník přípravná utkání na domácím ledě, a tak pokračuje ve svém turné po krajských stadionech. Další zastávkou je Cheb, kde se Baník opět střetne s Tygry z Bayreuthu.

První vzájemný zápas se odehrál minulý týden na ledě Bayreuth Tigers. Baník zde dokázal zvítězit, i když mu vstup do utkání nevyšel. První třetinu prohrál na německém ledě 1:2. Ve druhé třetině se vzmohl k obratu a druhou část vyhrál 3:0. Ve třetí třetině přidali Baníkovci další branku a z Německa si přivezli vítězství 5:2.

Bayreuth, který hraje druhou nejvyšší německou ligu DEL2, bude určitě chtít odčinit svou domácí porážku a zkusit naše hráče porazit alespoň na neutrální půdě. Naopak Baníkovci budou chtít prodloužit svou sérii neporazitelnosti a zvítězit i v Chebu.

Jak zápas dopadne, se dozvíme zítra od 16:00 na chebském zimním stadionu nebo na http://www.onlajny.com/match/index/date/2019-09-01/id/269203

Krátké zprávy
Tréninky od 23.9. do 29.9
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).