Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
7.9. 2019 | A-tým | David Prachař
Ohlasy po posledním přípravném utkání

Generálku před sezónou zhodnotil Jakub Vrána a Jaromír Kverka.

Jakub Vrána
Jakube, jak bys zhodnotil poslední přípravné utkání?
„Do utkání jsme oproti poslednímu přípravnému zápasu v Chebu vstoupili daleko lépe. Troufám si říct, že jsme byli první třetinu lepší než soupeř. Od druhé třetiny jsme si sice vytvořili náskok 3:0, ale bohužel jsme začali zbytečně faulovat a hodně času v oslabení nám ubíralo mnoho sil. Jelikož Litoměřice hrají přesilové hry opravdu výborně, tak z toho pramenily i větší šance soupeře. Díky skvělém výkonu Kuchty to bylo naštěstí po druhé třetině 3:1 pro nás. Ve třetí třetině se ukázala síla soupeře a bohužel naše fauly a zbytečná vyloučení vyústila ve vyrovnání na 3:3. V závěru díky šťastnému gólu Ruldy jsme si vítězství v generálce na Chance ligu vzali zpět a jsme rádi, že to tak dopadlo. Byl to opravdu těžký zápas.“
Vám se podařilo v zápase vést o tři branky, soupeř nakonec dokázal ve 3. třetině vyrovnat. Čím myslíš, že to bylo?
„Určitě hlavní faktor zápasu byla, jak už jsem říkal, častá vyloučení. Hráli jsme tuším 16 minut v oslabení za celý zápas, což se nám nesmí za žádnou cenu v sezóně stávat. Týmy v 1. lize jsou daleko zkušenější a tyhle početní výhody zkrátka umí trestat. Musíme se tomu vyvarovat a hrát v plném počtu.“
Jak se těšíš na 11. září a na start Chance ligy?
„Já osobně se těším hrozně moc a cítím i z kabiny tu natěšenost až to ve středu vypukne. Každý to vnímá. Je to pro Sokolov něco výjimečného, hrozně rychle to uteklo a už je to tady. Teď se pořádně připravíme na Chomutov a věřím, že dorazí i mnoho příznivců z našeho tábora. Budeme je potřebovat každý zápas, tak doufám, že ve středu udělají v Chomutově peklo a my vstoupíme do Chance ligy vítězně.“
Jaromír Kverka
Jak bys zhodnotil poslední přípravné utkání?
„Jsem rád, že jsme generálku před sezónou zvládli vyhrát.“
Pozitivem na včerejším zápase bylo rozhodně využití obou přesilových her. Myslíš si, že to by mohla být v Chance lize vaše zbraň?
„Dostali jsme dvě přesilové hry a obě jsme využili, takže super, tak doufám že na to navážeme i v sezóně“
Jardo, pro tebe to samozřejmě není poprvé, co budeš hrát 1. ligu, ale je to poprvé za Sokolov. Jak se těšíš na působení Baníku v druhé nejvyšší lize?
 „Na začátek sezóny se moc těším, celý tým je hladový po úspěchu a budeme se snažit vyhrát každý zápas!“
Tréninky od 23.9. do 29.9
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde