Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
8.9. 2019 | Mládež | David Prachař
Mládež si bude vybírat své patrony

Stejně jako v loňské sezóně, kdy jsme premiérově cíleně mířili na propojení našeho „A“ týmu s mládežnickými celky, tak i v sezóně nastávající připravujeme projekt podobný, ale v lecčems odlišný.

V loňské sezóně jsme při méně nabitém programu „A“ týmu uspořádali s každou kategorií tzv. Den s „A“ týmem, kdy naše mládež viděla, jak je první tým klubu veden a pracuje při videomeetingu, tréninku v posilovně a tréninku na ledě a vybraní hráči „A“ týmu poté šli v plné výzbroji s mladými hráči na led i do tréninku jejich.

V letošní sezóně jsme připravili projekt „PATRON TÝMU“. Každá kategorie vzestupně od nejmladší po dorost si z hráčů „A“ týmu vyberou jednoho, který se stane PATRONEM TÝMU pro sezónu 2019-2020. Úkolem PATRONA bude v měsíci listopadu, prosinci a únoru absolvovat jeden trénink na ledě, jeden trénink mimo led se „Svým“ týmem. PATRON se jedenkrát v sezoně ve výše uvedených měsících zúčastní utkání „svého“ týmu, nejlépe v pozici člena trenérského týmu. V prosinci pak hlavní trenér mládežnické kategorie zorganizuje, připraví a povede jím moderovanou besedu, jejíž nezbytnou součástí bude i příprava otázek mladých hráčů směrem ke svému PATRONOVI.

Cílem tohoto projektu je celá řada. PATRON bude mladým hráčům předávat nejen slovně, ale především svým tréninkovým přístupem a zaujetím, své dosavadní nejen sportovní zkušenosti a dovednosti, ale i životní.

V mládeži tedy bude patřit měsíc listopad, prosinec a únor PATRONUM TÝMU. Vždy Vám přineseme nejen ohlasy samotných PATRONU, ale i mladých hráčů, jejich trenérů, členů realizačních týmů a věříme, že i rodičů mladých hokejistů.

Již velmi brzy pro Vás zveřejníme jména vybraných PATRONU TÝMU a jejich krátké profily s krátkým ohlasem.

Tréninky od 23.9. do 29.9
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Tréninky od 16.9. do 22.9.
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Stará garda HC Baník Sokolov po roce přijala pozvání do Kyjeva a ve dnech 26.9. - 29.9. zamíří do hlavního ukrajinského města, aby obhájila prvenství z minulé sezony. S týmem premiérově vyrazí i brankář Petr Hruška a do pole budou připraveni tři kvalitní pětice. Držme tedy Staré gardě palce.
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
Zápasy na ledě soupeře - ZÁŘÍ 2019
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde