8.9. 2019 | Projekty | David Prachař
Mládež si bude vybírat své patrony

Stejně jako v loňské sezóně, kdy jsme premiérově cíleně mířili na propojení našeho „A“ týmu s mládežnickými celky, tak i v sezóně nastávající připravujeme projekt podobný, ale v lecčems odlišný.

V loňské sezóně jsme při méně nabitém programu „A“ týmu uspořádali s každou kategorií tzv. Den s „A“ týmem, kdy naše mládež viděla, jak je první tým klubu veden a pracuje při videomeetingu, tréninku v posilovně a tréninku na ledě a vybraní hráči „A“ týmu poté šli v plné výzbroji s mladými hráči na led i do tréninku jejich.

V letošní sezóně jsme připravili projekt „PATRON TÝMU“. Každá kategorie vzestupně od nejmladší po dorost si z hráčů „A“ týmu vyberou jednoho, který se stane PATRONEM TÝMU pro sezónu 2019-2020. Úkolem PATRONA bude v měsíci listopadu, prosinci a únoru absolvovat jeden trénink na ledě, jeden trénink mimo led se „Svým“ týmem. PATRON se jedenkrát v sezoně ve výše uvedených měsících zúčastní utkání „svého“ týmu, nejlépe v pozici člena trenérského týmu. V prosinci pak hlavní trenér mládežnické kategorie zorganizuje, připraví a povede jím moderovanou besedu, jejíž nezbytnou součástí bude i příprava otázek mladých hráčů směrem ke svému PATRONOVI.

Cílem tohoto projektu je celá řada. PATRON bude mladým hráčům předávat nejen slovně, ale především svým tréninkovým přístupem a zaujetím, své dosavadní nejen sportovní zkušenosti a dovednosti, ale i životní.

V mládeži tedy bude patřit měsíc listopad, prosinec a únor PATRONUM TÝMU. Vždy Vám přineseme nejen ohlasy samotných PATRONU, ale i mladých hráčů, jejich trenérů, členů realizačních týmů a věříme, že i rodičů mladých hokejistů.

Již velmi brzy pro Vás zveřejníme jména vybraných PATRONU TÝMU a jejich krátké profily s krátkým ohlasem.