Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
19.9. 2019 | Mládež | David Prachař
Klub uspořádal pravidelné informační schůzky s rodiči

První polovinu září vedení a kompetentní lidé za sportovní úsek klubu HC Baník Sokolov využili ke schůzkám s rodiči naší nejmenší kategorie – základny a všech žákovských kategorií až po nejstarší, tedy nově U-15.

Hlavní část každé schůzky tvořilo představení (znovu připomenutí) směru a vize práce s mládežnickými týmy v HCB. HCB si je vědom toho, že obecně česká společnost ztratila úctu ke společenským hodnotám, nectí nastavená pravidla atp.

HCB je toho názoru a má ve své vizi a směru práce s mládeží to zásadní, totiž prostřednictvím ledního hokeje, správného vedení našimi vzdělanými trenéry být nápomocni ve správné výchově, přístupu a morálce mladých lidí nejen ve sportu, ale i v životě samotném.

Extrémní vliv na vše výše uvedené mají naši trenéři mládeže. Od vedení sportovního úseku dostali „manuál trenéra HCB“, jakým způsobem je potřeba mládež v jednotlivých kategoriích vést, jak komunikovat s rodiči, jak komunikovat se samotnými hráči. Pravidelně dostávají informace na pravidelných trenérských radách. Věříme, že jsme na dobré cestě mít v HCB respektované a vzdělané trenéry, kteří na sobě samých zároveň pracují. Jednoznačným cílem procesu výchovy mládeže v HCB je pomoc při výchově kvalitního a úspěšného člověka.

Rodiče klub seznámil s poupraveným strukturálním vedením sportovního úseku HCB. Nově klub zřídil pozici šéftrenéra mládeže a manažera mládeže. Tuto pozici zastává Petr Holejšovský a nově zřídil pozice vedoucí trenér přípravkových kategorií, kterou jsme obsadili Bc. Richardem Gregorem, vedoucí trenér žákovských lig je Marek Brzobohatý a vedoucím trenérem kategorií dorostu a juniorů je Petr Holejšovský.

Od letošní sezóny HCB nabízí žákovským kategoriím nejvyšší soutěž v ČR, najal dalšího profesionálního trenéra k žactvu a bude vždy hrdý na to, když se hráči svou výkonností dostanou do extraligového dorostu, popř. později do juniorské ligy akademií a nejlépe poté do nejvyšší soutěže seniorů. Velmi rádi budeme, když se kluci budou vracet v seniorském věku zpět do mateřského HCB, podobně jako Tomáš Rohan, Petr Přindiš, Matěj Zadražil, Michael Čejka.

HCB představil i rodičům dva nové projekty pro letošní sezónu. Publikum slyšelo smysl projektů Patron týmu a životní dovednosti. O projektu Patron týmu jsme již veřejnost informovali a velmi brzy zveřejníme a budeme přinášet pravidelné reportáže i z projektu životní dovednosti.

Závěrem klub popřál rodičům a jejich synům příjemnou sezónu, plnou zábavy a parádních prožitků skrze naší nejrychlejší kolektivní hru – lední hokej.
Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde