26.9. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Martin Čurda končí v Baníku

Ve středečním utkání s Prostějovem chyběl v sestavě sokolovského týmu Martin Čurda. Osmadvacetiletý útočník totiž v Baníku již působit nebude.

„Martin jako pátý nejstarší hráč týmu neměl v mužstvu takovou pozici, jakou bychom si představovali my, i on samotný. Z tohoto důvodu jsme přistoupili ke vzájemné dohodě o ukončení spolupráce,“ říká ke konci angažmá Martina Čurdy trenér a sportovní manažer Baníku Karel Mlejnek.

Martin Čurda v dresu Baníku nastoupil ke 44 zápasům, ve kterých vstřelil 13 gólů a připsal si 17 asistencí. V Chance lize zasáhnul do šesti utkání, kdy jednou skóroval. Nesmazatelně pak bude jméno odchovance Kladna zapsáno v historii Baníku mezi hráči, kteří se zasloužili o postup do první ligy. „Martinovi děkujeme za více jak rok trvající služby a za neoddiskutovatelný přínos při postupu do Chance ligy. Přejeme mu nejen do hokejového života jen to nejlepší,“ uvedl na adresu Martina Čurdy Karel Mlejnek.

Martine, děkujeme!