Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
26.9. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Martin Čurda končí v Baníku

Ve středečním utkání s Prostějovem chyběl v sestavě sokolovského týmu Martin Čurda. Osmadvacetiletý útočník totiž v Baníku již působit nebude.

„Martin jako pátý nejstarší hráč týmu neměl v mužstvu takovou pozici, jakou bychom si představovali my, i on samotný. Z tohoto důvodu jsme přistoupili ke vzájemné dohodě o ukončení spolupráce,“ říká ke konci angažmá Martina Čurdy trenér a sportovní manažer Baníku Karel Mlejnek.

Martin Čurda v dresu Baníku nastoupil ke 44 zápasům, ve kterých vstřelil 13 gólů a připsal si 17 asistencí. V Chance lize zasáhnul do šesti utkání, kdy jednou skóroval. Nesmazatelně pak bude jméno odchovance Kladna zapsáno v historii Baníku mezi hráči, kteří se zasloužili o postup do první ligy. „Martinovi děkujeme za více jak rok trvající služby a za neoddiskutovatelný přínos při postupu do Chance ligy. Přejeme mu nejen do hokejového života jen to nejlepší,“ uvedl na adresu Martina Čurdy Karel Mlejnek.

Martine, děkujeme!

Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
Tréninky 25. 11. - 01. 12.
Zápasy - DOMA

Tréninky 18. 11.  - 24. 11.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Zápasy - VENKU
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde