4.10.2019

SK Trhači Kadaň : HC Baník Sokolov 5:3

Branky: Pašek (Hafijanič, Kursa), Fečo (Radaušer), Hafijanič (Pašek)

Sestava: Pitoňák, Bíma - Kursa, Radaušer, Petretič, Prošek, Patzelt, Doubek - Petrov, Blecha, Korčmaroš, Dimitrov, Hafijanič, Kala, Pašek, Fečo

Vyjádření trenéra: Utkání se hodnotí velmi těžce. Naší obrovskou nedisciplinovaností jsme bohužel nemohli počítat s lepším výsledkem. Na ledě soupeře nasbírat 18 trestných minut a dostat jeden trest ve hře je nepřijatelné. Při plném počtu hráčů na ledě jsme soupeře byli schopní přehrávat, ale neustálá hra ve čtyřech nás stála mnoho sil, které v závěru chyběly.

6.10.2019

HC Baník Sokolov : HC Tygři Klášterec nad Ohří 3:2 SN

Branky: Fečo (Patzelt), Petrov, Šťastný

Sestava: Pitoňák, Bíma - Kursa, Radaušer, Petretič, Navrátil, Prošek, Patzelt - Petrov, Blecha, Korčmaroš, Dimitrov, Hafijanič, Seidler, Kala, Pašek, Šťastný, Fečo

Vyjádření trenéra: Utkání skončilo po šedesáti minutách nerozhodně zaslouženě. Oba brankáři podali dobrý výkon. Spousta šancí byla nevyužita. V nájezdech jsme dali dvě branky,soupeř jednu. Skupina je vyrovnaná o čtyři postupová místa hraje šest týmů. Každý zápas je boj.

DOROST

5.10.2019

HC Baník Sokolov : HC Čerti Ostrov 5:4 SN

Branky: Ondrejka (Remta), Pastier, Remta (Neubert), Remta (Pastier), Ondrejka

Sestava: Král, Schmid - Valta, Veverka, Halberštát, Beran - Jurča, Remta, Sipl, Krnáč, Ondrejka, Pastier, Neubert, Horváth

Vyjádření trenéra: Vybojovali jsme dva body.Soupeř vedl o tři góly. Kluci dřeli a zaslouženě jsme vyrovnali. V nájezdech jsme byli o dva góly šťastnější.

9.třída

5.10.2019

HC Litvínov : HC Baník Sokolov 15:1

Branky: Šilhan (Rybár)

Sestava: Zmrhal - Malý, Mlejnek, Pašek, Mähler - Rybár, Sobotka, Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, Příplata, Doubek

Vyjádření trenéra: Nejvyšší mládežnickou kategorii čekala v Litvínově opravdu velmi těžká mise, zajížděli totiž letos vůbec poprvé na led úřadujících mistrů republiky této mládežnické kategorie. Možná i přílišný respekt k soupeři v první třetině zapříčinil, že mladí baníkovci sehráli co do aktivity a nasazení snad nejhorší dvacetiminutovky v dosavadním průběhu soutěže a jen díky skvěle chytajícímu brankáři Zmrhalovi se počítadlo branek zastavilo na čísle 6 pro Litvínov. O přestávce proto trenéři hráčům velmi důrazně promluvili do duše. Výsledkem bylo sice zlepšení výkonu, ovšem po hříchu také několik smolných branek. Ve třetí třetině už pak hosté sehráli mnohem důstojnější roli. I přes velmi vysokou porážku je pozitivním faktorem o poznání zlepšený výkon několika málo hráčů, kteří až doposud byli výrazně za očekáváním. Zbytek týmu se však s náročností žákovské ligy stále srovnává jen s velkými obtížemi.

8.třída

6.10.2019

HC Baník Sokolov : HC Tygři Klášterec nad Ohří 3:9

Branky: Dobřemysl (Špiler), Hanek (Beran, Šnicerová), Sobotka

Sestava: Hüttl - Simet, Knap, Halberštát, Beran - Šnicerová, Pavlík, Ott, Petrák, Dobřemysl, Špiler, Telín, Sobotka, Hanek

Vyjádření trenéra: Vstup do zápasů se nám nepovedl a během sedmi minut jsme prohrávali 0:3 poté jsme inkasovali ještě jednu branku v úvodní třetině. Druhou třetinu jsme vyhráli 3:2 a vypadalo to, že budeme pokračovat ve třetí třetině ve stejném nasazení a proměňování příležitosti jako ve druhé. Jenže soupeř byl ten, který nám dával lekci z produktivity a v nasazení, proto konečný výsledek 3:9 ve prospěch soupeře.

7.třída

5.10.2019

HC Litvínov : HC Baník Sokolov 5:9

Branky: Hanek (Dobřemysl, Palouš), Palouš, Hanek (Botoš), Dobřemysl (Botoš), Mähler (Palouš), Kohout, Dobřemysl (Mähler), Dobřemysl (Mähler), Hanek

Sestava: Novák - Kohout, Bauer, Nešvera - Moulis, Horváth, Palouš, Mähler, Sztolarik, Dobřemysl, Kalous, Hanek, Botoš

Vyjádření trenéra: Baníkovští sedmáci na ledě Litvínova předvedli velmi dobrý výkon především v útočné fázi hry. Zapracovat tým musí na defenzivě, nicméně postupně zvyšovaná laťka v souvislosti s aktivitou a týmovostí je příslibem k dalším zajímavým výkonům v žákovské lize. Střelecky byla při chuti dvojice Dobřemysl-Hanek, oba hráči zaznamenali hattrick.

6.třída

6.10.2019

HC Baník Sokolov : HC Tygři Klášterec nad Ohří 5:4

Branky: Šedivec, Makaj (Bavor), Skála (Šedivec), Rybár (Šenkýř), Skála

Sestava: Čurlin, Švejda - Herout, Gregor, Hotárek, Šenkýř - Skála, Vyhnálek, Šedivec, Bavor, Makaj, Dulovec, Rybár, Beran

Vyjádření trenéra: Dnešní soupeř byl těžce hratelný, zápas byl velice vyrovnaný. Přesto byl zápas v režii domácích, kteří si dokázali vytvořit více šancí, které proměňovali. Zápas zaslouženě vyhráli.

4.třída

5.10.2019

HC Baník Sokolov, Energie Karlovy Vary 1, HC Mariánské Lázně, HC Čerti Ostrov

Sestava: Václav - Pochyba, Gašparík, Šenkýř, Štěrba, Vlach,Dvořák, Peter, Urbich

Vyjádření trenéra: Kluci podali v zápasech bojovný výkon, s chutí si zahráli, k vidění byla snaha o co nejlepší výkon. Když budou dál poctivě trénovat, jejich výkony půjdou jenom nahoru.

6.10.2019

HC Baník Sokolov, HC Stadion Cheb, HC Energie Karlovy Vary, Nejdek

Sestava: Vaidiš - Bubenščikov, Fiala, Berger, Čáp, Szabó, Kuplent, Landa, Kašpar

Vyjádření trenéra: Kluci své soupeře přehrávali kombinační hrou, k vidění byl pěkné akce, škoda, že se někteří nevyvarují zbytečného falouvání, v tomto směru musí přijít zlepšení.