Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
8.10. 2019 | A-tým | Kamila Ströerová
Mohli jsme uhrát remízu, smutní Křemen nad zápasem s Benátkami

Adam Křemen si vysloužil místo v sestavě sokolovského A-týmu. Mimo jiné si vyzkoušel dres také v seniorské soutěži v dresu Karlových Varů. Proti Benátkám si nadějný mladík navíc připsal svou první branku v Chance Lize.

Adame, v závěru byla ještě naděje k bodovému zisku, nakonec ale žádný bod neberete…

Mrzí nás to hodně. Minimálně remízu jsme mohli uhrát na konci. Nemyslím si, že bychom byli horším týmem, oproti Benátkám. Akorát nám tam nepadaly góly, nedali jsme žádnou náhodou branku.

Co říct k samotnému průběhu zápasu?

Utkání se hodnotí těžce, prohráli jsme. Není teď dobrá nálada, máme v zádech hodně proher. Vyhráli jsme pouze s Kadaní. Je to škoda.

Zaznamenal jsi svou první trefu, jaké byly pocity?

Určitě by pocity byly lepší, kdyby se nám podařilo navíc vyhrát. Radost samozřejmě mám, dlouho jsem se netrefil, ani v juniorce. Snad se mi bude dařit dávat více gólů.

Hájil jsi barvy také karlovarského A-týmu, nyní i Baníku. Jaký je pro tebe přesun do seniorské soutěže?

Je to velký rozdíl. Hráči jsou zkušenější, silnější a hra je rychlejší. Musím si na to zvyknout, není to úplně ono.

Jak se ti líbí v Sokolově?

Líbí se mi tu. Tréninky jsou kvalitní, navíc po boku dospělých hokejistů. Je to sice náročnější, ale jsem rád, že tady můžu být.

Čekají nás v tomto týdnu dva těžké zápasy, prvně se Slavií. Co očekáváš?

Na led soupeře pojedeme uhrát nějaké body.

Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde