8.10. 2019 | A-tým | Kamila Ströerová
Mohli jsme uhrát remízu, smutní Křemen nad zápasem s Benátkami

Adam Křemen si vysloužil místo v sestavě sokolovského A-týmu. Mimo jiné si vyzkoušel dres také v seniorské soutěži v dresu Karlových Varů. Proti Benátkám si nadějný mladík navíc připsal svou první branku v Chance Lize.

Adame, v závěru byla ještě naděje k bodovému zisku, nakonec ale žádný bod neberete…

Mrzí nás to hodně. Minimálně remízu jsme mohli uhrát na konci. Nemyslím si, že bychom byli horším týmem, oproti Benátkám. Akorát nám tam nepadaly góly, nedali jsme žádnou náhodou branku.

Co říct k samotnému průběhu zápasu?

Utkání se hodnotí těžce, prohráli jsme. Není teď dobrá nálada, máme v zádech hodně proher. Vyhráli jsme pouze s Kadaní. Je to škoda.

Zaznamenal jsi svou první trefu, jaké byly pocity?

Určitě by pocity byly lepší, kdyby se nám podařilo navíc vyhrát. Radost samozřejmě mám, dlouho jsem se netrefil, ani v juniorce. Snad se mi bude dařit dávat více gólů.

Hájil jsi barvy také karlovarského A-týmu, nyní i Baníku. Jaký je pro tebe přesun do seniorské soutěže?

Je to velký rozdíl. Hráči jsou zkušenější, silnější a hra je rychlejší. Musím si na to zvyknout, není to úplně ono.

Jak se ti líbí v Sokolově?

Líbí se mi tu. Tréninky jsou kvalitní, navíc po boku dospělých hokejistů. Je to sice náročnější, ale jsem rád, že tady můžu být.

Čekají nás v tomto týdnu dva těžké zápasy, prvně se Slavií. Co očekáváš?

Na led soupeře pojedeme uhrát nějaké body.