Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
9.10. 2019 | A-tým | Redakce
Baník se vydává na led pražské Slavie

12.kolo Chance ligy zavede naše borce na horkou půdu stadionu v Edenu, kde své domácí zápasy hraje pražská Slavia.

Mistr ČR ze sezony 2002/2003 a 2007/2008 se po sestupu z extraligy vydal spíše cestou, na jakou spoléhá i sokolovský tým. Staví na mladých odchovancích a hráčích, kteří mají ke jménu Slavia Praha blízký vztah. Proto na soupisce najdeme jména veteránů jako je Jan Novák, Jiří Doležal nebo Martin Šagát a na druhé straně mládí v podobě např. Tadeáše Hejdy nebo Milana Antoše. V brance dostal zatím v 5 zápasech příležitost 18letý Roman Málek a s úspěšností skoro 95% může být asi nejen on spokojený.

Nejproduktivnějším hráčem týmu Slavie a zároveň i nejlepším střelcem je Tomáš Šmerha (5+5). V nedávné minulosti nastupovali za tým z Edenu i Tomáš Vracovský a zejména Jaromír Kverka, který patřil mezi produktivní opory. Zkušenosti v dresu Slavie nasbíral i Petr Přindiš. Zlatým písmem pak do historie Slavie jsou zapsáni i tři sokolovští odchovanci, kteří s pražským klubem vybojovali mistrovský titul. A to David Hruška, Radek Duda a Petr Kukla.

Pikantní bude duel i z pohledu mužů na střídačce. Trenér Miloš Říha patří stejně jako náš Karel Mlejnek mezi asistenty u národního týmu.

HC Slavia Praha je zatím na 8.místě tabulky s vyrovnaným skore 25:25, daří se jí více v domácím prostředí, kde body moc nerozdává. Pro mužstvo Baníku tedy je velikou výzvou středeční zápas dobře zvládnout a pokusit se body z Edenu ukořistit.

Fanoušci, kteří si najdou cestu na stadion, jim k tomu jistě vydatně pomohou hlasitým povzbuzováním, vy ostatní můžete držet palce aspoň na dálku i prostřednictvím online reportáží na netu.

Zápas začíná úvodním buly v 18.00 hodin.

Tréninky 21. 10. - 27. 10.
Tréninky 14. 10. - 20. 10.
Zápasy doma - ZDE
Tréninky od 7. 10. do 13. 10.
zápasy venku - ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde