Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
30.10. 2019 | A-tým | Redakce
Baník opět míří na druhý konec republiky

Po sobotní domácí porážce se silným mužstvem Vsetína se sokolovský A-tým utká ve středu 30.10. v rámci 19.kola Chance ligy s Frýdkem-Místkem na jeho ledě v hale Polárka.

Tým slezských Rysů je prvním, kterého Baník dokázal v letošním ročníku Chance ligy porazit, bylo to v domácím prostředí výsledkem 4:2,když dva góly vsítil Martin Osmík, po jednom pak přidali Matěj Zadražil a Jan Bečvář. Přesto však se výsledkově dále cesty obou mančaftů poněkud rozcházely, o čemž svědčí i pohled do aktuální prvoligové tabulky, kde je dělí od sebe sice jen 4 příčky, ovšem zároven také 11 bodů. Slezané přirozeně mají touhu a ambice proniknout do první osmičky, proto rozhodně nevypustí žádný zápas a budou jako dravé šelmy lačnit i ve středu po kořisti. Ovšem,se stejnou touhou a patřičnou odvahou se na cestu do frýdecko-místecké Polárky vydala i sokolovská družina pod vedením Karla Mlejnka. Ani pro ni není boj o osmičku nikterak ztracen, byť pohled do tabulky může svádět k jiným úvahám.

Jedničkou Rysů mezi tyčemi je mladý Nick Malík s úspěšností 93,8% a jednou vychytanou nulou. Nejproduktivnějším hráčem je potom donedávna extraligový útočník Rostislav Martynek ( 9+8 ), nejtrestanější šelmou je pak obránce Ondřej Hrachovský se 16 trestnými minutami, jenž je ovšem také nejlépe střílejícím obráncem týmu s už 5 trefami v probíhajícím ročníku.

Vzhledem k vzdálenosti mezi Sokolovem a Frýdkem-Místkem nepředpokládáme, že by mnoho z vás na zápas zamířilo přímo, držme tedy našim borcům ve středu od 18: 00 všechny palce na dálku a nechme se do zajisté velmi napínavého střetnutí vtáhnout alespoň prostřednictvím webových online zpravodajství.

Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
Tréninky 25. 11. - 01. 12.
Zápasy - DOMA

Tréninky 18. 11.  - 24. 11.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Zápasy - VENKU
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde