Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
25.11. 2019 | A-tým | Zdeněk Plachý
Tomáš Pařízek se již připravoval s týmem

K týmu se dnes ráno připojil Tomáš Pařízek.

"Jsem rád že jsem tady," říká nová akvizice Baníku.

Minulé pondělí překvapivě skončil v Chomutově. "Bylo to ze dne na den, nečekal jsem to, ale už se k tomu nechci vracet. Potom se mi ozval pan Mlejnek s nabídkou, během dvou dnů jsme se domluvili. Jsem rád, že jsem tady a že se to takhle rychle vyřešilo. Můžu teď navázat na hru, kterou jsem si během sezony vybudoval, v tomhle ohledu mám čisté svědomí," říká Tomáš Pařízek – naše nová akvizice.

Proč 25letý obránce se zkušenostmi ze zámoří, Slovenska i Polska kývl právě na nabídku Baníku? "Slyšel jsem spoustu dobrého na trenéra i na klub. Vím, že tým má charakter, s Chomutovem jsme tady prohráli. Koukal jsem se, že všechny dosud prohrané zápasy byli o gól o dva, takže se to dá ve druhé půlce sezony, i když to bude ve druhé osmičce soutěže, vyladit a něco tady do konce soutěže vybudovat, to mě určitě motivovalo k příchodu.“

Hlavní cíl Tomáše Pařízka v Sokolově? "Zapadnout co nejrychleji do týmu, začlenit se rychle do systému, plnit pokyny, a celkově mužstvu pomoct."

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde