25.11. 2019 | A-tým | Zdeněk Plachý
Tomáš Pařízek se již připravoval s týmem

K týmu se dnes ráno připojil Tomáš Pařízek.

"Jsem rád že jsem tady," říká nová akvizice Baníku.

Minulé pondělí překvapivě skončil v Chomutově. "Bylo to ze dne na den, nečekal jsem to, ale už se k tomu nechci vracet. Potom se mi ozval pan Mlejnek s nabídkou, během dvou dnů jsme se domluvili. Jsem rád, že jsem tady a že se to takhle rychle vyřešilo. Můžu teď navázat na hru, kterou jsem si během sezony vybudoval, v tomhle ohledu mám čisté svědomí," říká Tomáš Pařízek – naše nová akvizice.

Proč 25letý obránce se zkušenostmi ze zámoří, Slovenska i Polska kývl právě na nabídku Baníku? "Slyšel jsem spoustu dobrého na trenéra i na klub. Vím, že tým má charakter, s Chomutovem jsme tady prohráli. Koukal jsem se, že všechny dosud prohrané zápasy byli o gól o dva, takže se to dá ve druhé půlce sezony, i když to bude ve druhé osmičce soutěže, vyladit a něco tady do konce soutěže vybudovat, to mě určitě motivovalo k příchodu.“

Hlavní cíl Tomáše Pařízka v Sokolově? "Zapadnout co nejrychleji do týmu, začlenit se rychle do systému, plnit pokyny, a celkově mužstvu pomoct."