Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
26.11. 2019 | Mládež | Kamila Dobřemyslová
VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE

BANÍKOVCI TENTO TÝDEN BOJOVALI TAKTO ...

JUNIOŘI

22.11.2019

HC Tygři Klášterec nad Ohří : HC Baník Sokolov 4:5

Branky: Hafijanič (Korčmaroš), Kassal (Korčmaroš), Petretič (Mareček, Troch), Pašek (Mareček, Troch), Navrátil (Fečo, Kassal)

Sestava: Pitoňák - Kursa, Patzelt, Stangar, Radaušer, Pohanka, Petretič - Kassal, Fečo, Remta, Blecha, Hafijanič, Korčmaroš, Pašek, Mareček, Troch, Navrátil

Vyjádření trenéra: O vítězství rozhodla první třetina. Od půlky zápasu měl soupeř velký tlak. Kluci opět předvedli obětavý výkon,všichni hráči udělali pro vítězství maximum.

DOROST

HC Tygři Klášterec nad Ohří : HC Baník Sokolov 4:7

Branky: Kratochvíl (Veverka), Sipl (Jurča), Remta (Pastier), Pastier (Kratochvíl), Neubert, Jurča (Kratochvíl, Pastier), Neubert (Blecha)

Sestava: Král, Schmid - Strnad, Jurča, Mlejnek, Valta, Veverka, Halberštát, Beran - Sobotka, Remta, Sipl, Krnáč, Pejml, Kratochvíl, Pastier, Neubert, Blecha

Vyjádření trenéra: Dvě třetiny vyrovnané utkání. Ve třetí třetině jsme soupeře zlepšením v pohybu a kombinaci přehráli a zaslouženě vyhráli.

23.11.2019

HC Baník Sokolov : HC Slovan Ústí nad Labem 2:4

Branky: Kvasňovský (Rybár), Kratochvíl (Remta, Blecha)

Sestava: Král, Schmid - Strnad, Valta, Veverka, Pašek - Rybár, Remta, Kvasňovský, Sipl, Krnáč, Kratochvíl, Pastier, Neubert, Blecha

Vyjádření trenéra: -

HC Draci Bílina : HC Baník Sokolov 6:10

Branky: Kratochvíl (Neubert, Sipl), Pastier (Krnáč), Krnáč (Kvasňovský), Sipl (Neubert, Kratochvíl), Krnáč (Rybár), Kvasňovský (Neubert), Pastier (Kvasňovský), Krnáč (Blecha), Pastier (Krnáč), Rybár (Pastier, Krnáč)

Sestava: Král, Schmid - Strnad, Mlejnek, Valta, Veverka, Pašek - Neubert, Rybár, Remta, Kvasňovský, Sipl, Krnáč, Kratochvíl, Pastier, Blecha

Vyjádření trenéra: Oproti včerejšímu zápasu jsme využívali příležitosti, které jsme si vytvořili. Ve třetí třetině nám trochu odešla koncentrace a domácí snížili skóre.

9.třída

19.11.2019

HC Energie Karlovy Vary : HC Baník Sokolov 6:2

Branky: Sobotka A., Sobotka A. (Rybár)

Sestava: Zmrhal - Malý, Mlejnek, Pašek, Halberštát, Beran, Mähler - Rybár, Sobotka A., Šilhan, Kvasňovský, Eismann, Salva, Holejšovský, Sobotka R., Doubek

Vyjádření trenéra: -

5.třída

HC Baník Sokolov - HC M.Lázně, HC Energie K.Vary

Sestava: Švejda, Rajchrt - Rybár, Beran, Mähler, Lexa, Hirth, Kukla, Bíba, Čáp, Ruml, Sipl, Oračko, Maňkoš, Slavík

Vyjádření trenéra: K dalšímu turnaji zajížděli hokejisté 5.třídy na zimní stadion v M.Lázních.

V prvním utkání měli Baníkovci s Energetiky navrch a vítězství ztratili až v samotném závěru po vlastní chybě. Škoda, protože vítězství si za svůj výkon rozhodně zasloužili.

V druhém utkání narazili Baníkovci na odpočinuté domácí M.Lázně a byť byli vyrovnaným soupeřem, ty trestaly naši nedůslednou obranou hru. Kluci si také vytvářeli a z části také proměňovali brankové příležitosti, ale na vítězství to dneska s domácími hokejisty nestačilo.

4.třída

24.11.2019

HC Baník Sokolov 1, HC Baník Sokolov 2, HC Energie K.Vary 1, Hc Energie K.Vary 2

Sestava: HC Baník Sokolov 1: Václav - Urbich, Kašpar, Gašparik, Bim, Rosenkranz, Štěrba, Skála, Szabó

HC Baník Sokolov 2: Vaidiš - Pochyba,Landa, Kuplent, Berger, Vlach, J.Dvořák, Franc, Gossl

Vyjádření trenéra: 4. třída zajížděla ke svém dalšímu turnaji na led Energetiků, v oslabených sestavách, když muselo vypomoci 6 ml. hráčů ročníku 2011. Přesto k utkáním přistoupili velmi zodpovědně, bojovali o každý puk, leč na vítězství to tentokrát nebylo.

3.třída

23.11.2019

HC Baník Sokolov 1, HC Baník Sokolov 2 - HC Energie K.Vary 1, HC Energie K.Vary 2, HC Rebel Nejdek, HC Čerti Ostrov

Sestava: HC Baník Sokolov 1 : Fojtík - J.Vlach, Rosenkranz, Szabó, M.Dvořák, J.Dvořák, Peter

HC Baník Sokolov 2: M.Vlach, Gossl, Berka, Franc, Gregor, Červenka, Martin, Vican, Muráň, Hendrych

Vyjádření trenéra: V sobotu odehráli naši třetáci další turnaj na ledě Čertů z Ostrova, kde jim byli soupeři domácí hokejisté, tým z Nejdku a 2 týmy Energie.

Celý turnaj odehráli kluci s chutí. V turnaji bylo 8 našich hráčů ze 17 věkově o rok mladší, přesto ani oni se svých soupeřů nezalekli a zasloužili si jednoznačně oba týmy HCB po turnaji pochvaly od svých trenérů.

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde