Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
29.11. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Krajská spolupráce mezi kluby, posily pro Cheb

Hráči HC Baník Sokolov se pokusí s Chebem vybojovat druhou ligu.

Kádr HC Baník Sokolov v minulém týdnu posílili tři hráči. Změny také nastaly opačným směrem. Jak již bylo uvedeno, na hostování do druholigového Mostu odešel Jan Bečvář, který zde již odehrál tři zápasy s bilancí dva góly a jedna asistence. Jednadvacetiletý útočník však bude moct za Baník nastoupit v rámci střídavých startů. V Mostě i nadále bude působit formou hostování také dvojice dalších baníkovců Tomáš Přibyl a Michael Čejka. Ti však mají nově vyřízeny starty i do HC Stadion Cheb. Oba hráči již o minulém víkendu nastoupili proti týmu KHL Třemošná. Michael Čejka zaznamenal v tomto utkání dva góly a dvě asistence. Vedení chebského hokeje by rádo vybojovalo postup do druhé ligy. V rámci krajské spolupráce se pak kluby HC Energie Karlovy Vary a HC Baník Sokolov rozhodly tento cíl podpořit. V týmu HC Stadion Cheb tak budou nastupovat také obránci Daniel Zavřel a Filip Bernáth, kteří působí rovněž v druholigovém mužstvu Řisut. Chebský tým posílí v rámci střídavých startů i bratrská dvojice David Fečo (brankář) a junior Michal Fečo (útočník). Tím ale posilování chebského týmu nekončí. Za Stadion budou nastupovat i hráči, kteří vybojovali s Baníkem postup do první ligy, ale poté se s profesionální kariérou rozloučili. Konkrétně David Hruška a Vojtěch Šik. V Chebu tak budují velmi silný tým a působí zde i další hráči, kteří nastupovali za Baník, ať už Petr Račanský, Jan Strýček, David Troška, Jakub Truhlář, Jakub Krejsa nebo Jan Musil.

HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary budou se Stadionem Cheb spolupracovat i v rámci rozvoje metodických a trenérských dovedností, stejně jako i s dalšími kluby v regionu. Do Chebu bylo přeloženo i charitativní utkání mezi HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary, které se bude konat v neděli 15.12. HC Baník Sokolov pak chebským příznivcům dodá vstupenky na prvoligová utkání a podporu charity přesuneme také do chebského okresu.

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde