Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
29.11. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Za A-tým již nebude nastupovat Ondřej Kuchař

HC Baník Sokolov a brankář Ondřej Kuchař se dohodli na ukončení smlouvy.

HC Baník Sokolov opouští brankář Ondřej Kuchař, se kterým se vedení klubu dohodlo na ukončení smlouvy. Dvaadvacetiletý gólman zasáhnul v letošní sezoně do devíti utkání.

Odchovanec klatovského hokeje působil v Sokolově i v sezonách 2016/2017 a 2017/2018. Před letošní sezonou se pak do týmu vrátil. Na svém kontě má mladý gólman i tři starty v extralize.

„K dnešnímu dni po vzájemné dohodě jsme ukončili smluvní vztah s Ondrou. Děkujeme mu za práci, kterou odvedl pro náš klub a přejeme do další kariéry a osobního života hodně štěstí,“ řekl ke změně v kádru na brankářském postu Karel Mlejnek, sportovní manažer a trenér A-týmu.

Gólmanský tým tak v současné době tvoří Jan Bednář, David Fečo, Radek Haas a Jakub Kašpar.

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde