Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
2.12. 2019 | Stará garda | Tomáš Bouda
Stará garda vybojovala v Srbsku zlato

Stará Garda obhájila prvenství a vítězí na mezinárodním turnaji v srbském Novem Sadu.

Excelentní formu si přivezl o uplynulém víkendu vyber Staré gardy Baníku Sokolov do Srbska. Mezi 8 účastníky mezinárodního turnaje nenašel přemožitele a obhájil vítezství v turnaji. V základní skupině porazili Old Boys nejprve SKP Hradec 7:0, poté domácí Vojvodinu Novi Sad 6:1 a v zápase o vítezství ve skupině zvítězili nad Cervenou Zvezdou 3:1.

Tyto výsledky posunuli tým do finále celého turnaje. V něm zvítězil Baník nad Ice Lions 6:2 a kapitán Míra Hrysz tak mohl z rukou pořadatelů převzít pohár pro vítězný tým. “Turnaj se herně vydařil celému týmu. Hráli jsme bez větších výkyvů, hráči se dobře doplňovali. V nedělním finále jsme měli problémy s koncovkou a s využitím šancí, ale zkušení hráči to vzali na sebe a dokázali rozhodnout i tento zapas. Určitě ještě také musím poděkovat naším fanouškům, kteří sem s námi přijeli, byli celou dobu skvělí a vždy při nás”, říká nejlepší střelec turnaje Petr Suchopár, který zatížil konto soupeřů čtyřmi góly. Stará garda nebude zahálet ani v dalším období. Už 14.12 odjíždí na silně obsazený turnaj do Klatov, v lednu absolvuje tradiční turnaj v německém Selbu. A příprava se už pak bude pomalu ladit na vrchol sezony, domácí West Bohemia cup, který se bude konat o posledním únorovém víkendu. “Tim, že hrajeme doma, bude v tymu větší konkurence a postavíme opravdu jen to nejlepší co máme, na druhou stranu, řada členů bude muset také pomoci s náročnou organizací a přípravou turnaje”, odkrývá plány kapitán tymu M. Hrysz.

Vítězná sestava z Noveho Sadu: Presl - Šafář, Suchopár, Hrysz, Krátký - Soukup, Koněvalík, Petrov-Paštika, Borolič V., Borolič T. - Vinš, Šnicer, Sopr

O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde