Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
2.12. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Chance liga pokračuje zápasem v Jihlavě

Chance liga pokračuje zápasem v Jihlavě

Základní část Chance ligy jde do finiše a jeden zápas střídá druhý, v pondělním 28.kole se vydává Baník na Horácký zimní stadion, aby změřil síly s Duklou Jihlava.

Tento tým a jeho obrovskou historii jsme obšírněji představili v preview k našemu domácímu zápasu, na jehož dramaticky průběh si jistě dobře pamatujete, naši hráči stahovali čtyřgólové manko, nakonec ovšem podlehli výsledkem 4:5.

Jihlavští jsou v aktuální tabulce na 10.miste s devítibodovým odstupem na osmého v pořadí, i dnes nás tedy čeká soupeř, jenž bojuje o pozici v první osmičce. Tomuto mužstvu se více daří na ledě soupeřů, v domácím prostředí ztrácejí hodně bodů, čehož se jistě pokusíme využít a vytěžit pro sebe body. Nejproduktivnějšími hráči Jihlavy v této sezóně jsou zkušení Michal Poletín (6+12) a Tomáš Čachotský (5+12), pravidelně za tým nastupuje i někdejší opora Sokolova Tomáš Harkabus. Věřme, že naši hokejisté se jihlavským postaví s otevřeným hledím a dlouhá cesta přinese kýžené ovoce v podobě bodů na našem kontě. Úvodní buly bude vhozeno v 17.30.

Krátké zprávy
Z důvodu karantény, která zasáhla do přípravy obou celků, se ruší přípravné utkání s Litoměřicemi. O osudu utkání se Slavií Praha se bude rozhodovat. Bližší informace o celé přípravě a aktuální situaci připravujeme.

...více info ZDE.
.. více info ZDE.
...více ZDE.
...více informací o akci najdete ZDE. 
... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.
...najdete zde.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).