Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
2.12. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Chance liga pokračuje zápasem v Jihlavě

Chance liga pokračuje zápasem v Jihlavě

Základní část Chance ligy jde do finiše a jeden zápas střídá druhý, v pondělním 28.kole se vydává Baník na Horácký zimní stadion, aby změřil síly s Duklou Jihlava.

Tento tým a jeho obrovskou historii jsme obšírněji představili v preview k našemu domácímu zápasu, na jehož dramaticky průběh si jistě dobře pamatujete, naši hráči stahovali čtyřgólové manko, nakonec ovšem podlehli výsledkem 4:5.

Jihlavští jsou v aktuální tabulce na 10.miste s devítibodovým odstupem na osmého v pořadí, i dnes nás tedy čeká soupeř, jenž bojuje o pozici v první osmičce. Tomuto mužstvu se více daří na ledě soupeřů, v domácím prostředí ztrácejí hodně bodů, čehož se jistě pokusíme využít a vytěžit pro sebe body. Nejproduktivnějšími hráči Jihlavy v této sezóně jsou zkušení Michal Poletín (6+12) a Tomáš Čachotský (5+12), pravidelně za tým nastupuje i někdejší opora Sokolova Tomáš Harkabus. Věřme, že naši hokejisté se jihlavským postaví s otevřeným hledím a dlouhá cesta přinese kýžené ovoce v podobě bodů na našem kontě. Úvodní buly bude vhozeno v 17.30.

Krátké zprávy
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12. 
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).