2.12. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Chance liga pokračuje zápasem v Jihlavě

Základní část Chance ligy jde do finiše a jeden zápas střídá druhý, v pondělním 28.kole se vydává Baník na Horácký zimní stadion, aby změřil síly s Duklou Jihlava.

Tento tým a jeho obrovskou historii jsme obšírněji představili v preview k našemu domácímu zápasu, na jehož dramaticky průběh si jistě dobře pamatujete, naši hráči stahovali čtyřgólové manko, nakonec ovšem podlehli výsledkem 4:5.

Jihlavští jsou v aktuální tabulce na 10.miste s devítibodovým odstupem na osmého v pořadí, i dnes nás tedy čeká soupeř, jenž bojuje o pozici v první osmičce. Tomuto mužstvu se více daří na ledě soupeřů, v domácím prostředí ztrácejí hodně bodů, čehož se jistě pokusíme využít a vytěžit pro sebe body. Nejproduktivnějšími hráči Jihlavy v této sezóně jsou zkušení Michal Poletín (6+12) a Tomáš Čachotský (5+12), pravidelně za tým nastupuje i někdejší opora Sokolova Tomáš Harkabus. Věřme, že naši hokejisté se jihlavským postaví s otevřeným hledím a dlouhá cesta přinese kýžené ovoce v podobě bodů na našem kontě. Úvodní buly bude vhozeno v 17.30.